reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)
Proč Eurabia?
"Žurnalismus je tisknout to, co někteří nechtějí, aby se tisklo. Vše ostatní je totiž propaganda." George Orwell. Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!! Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003

Nenechte se zastrašit mediálním lynčem halikovců a liberálů! Podpořme svobodnou volbu Rady ČT

Zobrazit celý článek

Petice/Otevřený dopis skupiny 19 synátorů členům Senátu. Otevřený dopis devatenácti senátorů v čele s Markem Hilšerem, ve kterém požadují stažení kandidatury Hany Lipovské do RRTV, je neuvěřitelná nehoráznost. Proti takovým totalitářským praktikám je třeba se veřejně postavit. Do Senátu proto byl zaslán otevřený dopis, ve kterém my (19 synátorů) zase požadujeme, aby tuto iniciativu Senát odmítl a distancoval se od ní.

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 2.2.2020 | Aktuality | 864 čtenářů

Obyvatelé Mali statečně vzdorují islamistům. Potřebují naši pomoc, ale Spojené státy a Evropská unie raději podporují islamisty v Sýrii, Egyptě a Libyi.

Zobrazit celý článek

Islamisté v Mali vyplenili památky světového významu a nechali se slyšet, že je nějaká demokracie či sekularismus vůbec nezajímá. Zřídí si na severu tohoto afrického státu svůj stát, kde budou tvrdě uplatňovat zrůdné právo šaría. Stůj co stůj.

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 10.8.2012 | Svět | 2491 čtenářů

"Většina muslimů v ČR mě nenávidí, protože jsem veřejnosti odhalil jejich přetvářku", říká autor knihy Islám a islamismus v ČR Lukáš Lhoťan

Zobrazit celý článek

Mohou zaznít občas hlasy, ale politici i společnost nebezpečí ve skutečnosti ignorují. Dokud nebude mít Česká republika problémy jako Francie či Anglie bude to spíše téma okrajové. Nejsem také přesvědčen, že lidé jako Wilders něco dokáži změnit. Žijeme v demokracii a tedy museli by jste mít přes 50 procent v parlamentu, aby jste něco mohl změnit. A to je nereálné, hlavně díky nárustu muslimských voličských hlasů a jejich spojenců z levice.

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 20.5.2012 | Rozhovory | 2817 čtenářů

Ruce pryč od Libye!

Zobrazit celý článek

V čele současné západní civilizace stojí černý utopistický socialista, obstarožní italský seladon, malý maďarský oficírek s napoleonským komplexem a „velký“ britský konzervativec, který je však konzervativcem často jen na papíře. Co si počít s takovým materiálem?

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 9.4.2011 | Svět | 3449 čtenářů

Zaslouží si být Geert Wilders psancem evropské politiky?

Zobrazit celý článek

Hrdě se hlásit k multikulturní společnosti patří do povinné výbavy moderního evropského politika. Kdo si jen dovolí naznačit, že přizpůsobit by se měli především hosté a ne hostitelé, je vytahán za vlasy a v rámci pseudohumanistického étosu zahnán do kouta.

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 22.11.2009 | ČR | 3106 čtenářů
Hledáme nové spolupracovníky

Erdogan, hrdina v arabském světě

Zobrazit celý článek

Miluji televizní záběry ukazující až bezelstně dětskou radost, která vyzařuje z očí Palestinců či Íránců, když se povede jejich souvěrcům vykonat nějaký ten „hrdinný kousek" v Evropě, Izraeli či USA. Jsem člověk přející a mnohem raději vidím na tvářích ostatních úsměv, než smutek a zoufalství.

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 12.2.2009 | Evropa | 3606 čtenářů

Za vším hledej CIA aneb Multikulti do každé rodiny

Zobrazit celý článek

Guantánamo je největší vřed a skvrna naší civilizace. Nejlepší synové arabského národa jsou zde mučeni a zcela nespravedlivě zadržováni. Krvežízniví američtí ďáblové zde ukájejí svůj zvrhlý chtíč a některé jejich kousky by jim mohl závidět i doktor Mengele. Například ten, kdy nutí vězně pojídat vepřové. Jen těžko by si člověk vymyslel důmyslnější prostředek pro pošpinění lidské důstojnosti.

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 26.1.2009 | Multikulturalismus | 4451 čtenářů

7 článků (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Demonstrace v USA. Černí zločinci terorizují poctivé černochy ve jménu boje proti rasismuTo je již zvrácené sebemrskačství! Běloši poníženě prosí černochy o odpuštěníGenerál Blaško jde proti hnutí SPD a muslimové v Teplicích se radují ...Video: Policejní brutalita ruského režimu zasáhla australské novinářeMartin Konvička: Volby do senátu v Teplicích - Podporuji kandidáta SPD!

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaMusíme si zvyknout na to, že budeme často posíláni do karantén nejrůznějšího typu. Budeme-li protestovat, budou to karantény horšího typu

euPortal.cz

Kdo připravil drancování amerických měst?Naše vlast: Jsme katolickou, ne protestantskou zemí. Záplava lží a krvavé šrámy. Selhání po Listopadu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Uvažoval jste o tomhle někdy, pane Kalousku, Schwarzenbergu, Fialo, Vystrčile, Rakušane, Bartoši, Farský, Bartošku a páni další ze stejně jedovaté líhně? Proč se Nálezy Ústavního soudu o Colloredo–Mansfeldech staly Stalingradem protektorátních restituentů

ParlamentniListy.cz

Zásadní tiskovka kvůli „muži s ricinem“. Je to prý všechno jinak. Dva ruští diplomaté budou vyhoštěniPetříček ven? Babiš čelil slovům muže od Nečase. PL mají výsledek
Články autora
Průzkum
Imigranti okamžitě do karantény!? Rakouský exministr vnitra Kickl požaduje, aby ilegální imigranti byli v souvislosti s šířícím se koronavirem okamžitě vzati do karantény, neboť se neví odkud přišli. A Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď