V lednu jsem psal o případu jisté Lenky Martínkové, která se sama nakonec přiznala, že ukradla na internetu identitu autora knihy Sex, drogy a islám a docenta Jihočeské univerzity Martina Konvičky. Jeho jménem psala vyhrůžky a hanopisy, které jsou dodnes islamofily a muslimy vydávané za slova pana docenta Konvičky. Inu jak jsem poznamenal v jiném blogu, je lež důležitá součást islámské politiky.

V poslední době se cílem podobných aktivit muslimů a islamofilů stala i má osoba, kdy mým jménem jsou v internetových diskuzích šířené rasistické a násilnické projevy. Chápu, že muslimy a islamofily štvou mé knihy (Ježíš Kristus a islám, Islám a islamismus v České republice) či mé blogy a nemají proti nim argumenty, tak se uchylují ke lžím a podvodům. Podobně o mně šířil lži i známy český muslim a politik Strany zelených Šádí Shanaáh (píši o tom zde).

To, jak jsou takové podvody nebezpečné, dokazuje článek z webu Echo24, kde je pan docent Konvička citován svými údajnými slovy: „„Škoda, že je Tito nebo Mladič nevyhubili, ty „Bosňany“.“ Kontaktoval jsem pana docenta a zeptal jsem se ho na tuto jeho údajnou citaci. On odpověděl, že si vůbec nepamatuje, že by tohle řekl. I kdyby to však řekl, je potřeba znát také kontext celé citace. Jenže ten nikdo nikdy nezveřejnil. Po internetu jsou pouze islamofily a muslimy šířené obrázky s Konvičkovými údajnými citacemi, kde jsou i otevřené podvrhy a vymyšlené věty.

Takže milí čtenáři - vítejte v moderním typu války, kdy se již nebojuje zbraněmi, ale informacemi, lhaním a podvrhy. Ve válce, kde šiřitelé islámu nacházejí aktivní kolaboranty mezi českými obyvateli a za peníze z islámských zemí a Evropské unie šíří islám v České republice pod krytím multikulturalismu a boje proti xenofobii a rasismu.

Vítejte ve světě, za který Vám jednou vaše děti a vnoučata možná poděkují, že jste ho nechali vzniknout. Nebo spíše ne? Až zde bude dost muslimů, aby mohli otevřeně měnit zákony, tak se připravte, že jako křesťané budete podle islámu druhořadí občané a jako ateisté skončíte na psychiatrii. Jako tento ateista z islámské Nigérie (podrobnosti zde).

Ukázka jednoho lživého výroku, napsaného islamofily a připisovaného docentu Konvičkovi, který po internetu šíří český islamista z hnutí Šaría pro Česko:

Přiznání známe islamofilky Lenky Martínkové z internetové diskuze, že vytvořila falešný profil docenta Konvičky a šířila jeho jménem hanopisy a výzvy k násilí: