islamrakousko.jpgPro mne osobně to není nic překvapivého. Celoevropsky je pouze část křesťanských konzervativců z lidových stran proti islamizaci Evropy. U sociální demokracie to také není překvapivé, vzhledem k faktu nakolik je celoevropsky sociálnědemokratická levice infiltrována islamisty a multikulturalisty.

Argumenty rakouských lidovců a sociálnědemokratických politiků jsou také ukázkou úpadku dnešní Evropy. Podle lidovců by zákaz zahalování tváří dle islámského zvyku vedl k odchodu bohatých muslimů z Rakouska. No a podle sociálních demokratů nošení islámského zahalení tváře není v rozporu s jejich politikou feminismu a ženských práv. To, že Strana zelených také odmítla jakkoliv čelit pronikání islámských zvyků do rakouské společnosti už snad netřeba dodávat.

Část Rakušanů tedy opět historicky následuje styl, v němž kdysi nadšeně vítali Adolfa Hitlera a nacistickou stranu. Dnes naopak nadšeně vítají Mohammeda a islám. Nás by mělo varovat, že se toto neděje někde v daleké Arábii či Anglii, ale hned vedle nás. A je jen otázka času, kdy se to „přelije“ i sem.

Ve své knize Islám a islamismus v České republice upozorňuji i na fakt, že brněnští muslimové mají až velmi dobré vztahy a kontakty s muslimy a islamisty v Rakousku. Takže islamizace jihu Moravy je jen otázkou času ....

Ukázka plakátu proti islamizaci Rakouska a nošení islámského zahalení žen.

Burkaverbot-394.jpg