Lidové noviny i časopis Respekt šíří lži a klasickou propagandu multikulturalistických politruků, že kdo je proti islámu nebo ho kritizuje, je rasista či nácek. Časopis Respekt ovšem ve své lživé kampani zachází opět dále. A to spojováním docenta Jihočeské univerzity Martina Konvičky s rasismem. Přesněji řečeno tvrdí, že pan docent je správcem rasistické stránky.

Respekt tak přejímá lživou argumentaci svého mediálního oblíbence a známého (verbálního) násilníka Karla Goldmanna, který podobné lži šíří dlouhodobě. Respekt Goldmanna propagoval například ve známé kauze iniciativy Čechy v ČR nechceme, která věšela v Praze za potlesku politika Strany zelených a známého obhájce islámu Šadího Shanaáha figurínu Čecha. Jak by se asi tvářili v Respektu, kdyby někdo chtěl věšet figurínu muslima či cikána?

Jistě nečekám, že by se multikulturně ideologičtí bdělí administrátoři Respektu snížili k tomu, aby četli politický nekorektní knihu pana docenta Konvičky Sex, drogy a islám (podrobné info zde). To by se pak mohli totiž dovědět, že pán docent Konvička nejen že není rasista, ale sám je terčem kritiky z rasistických skupin.

Jenže to by nezapadalo do obrazu multikulturní propagandy. Pro multikulturalisty je každý, kdo je proti islámu rasista a nácek. A to i kdyby to byl žid či Arab. Inu milí spoluobčané, připravte se na to, že podobných projevů proislámské propagandy uslyšíte z českých medií a v českých školách víc a víc, protože oni nehájí zájmy této země a nás občanů, ale zájmy Alláha a multikulturalistické ideologie.

Ukázka statusu časopisu Reflex na Facebook.com

respekt.bmp