"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Norské fešácké kriminály lákadlem pro imigranty

Autor: -bj- | Publikováno: 4.6.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Norské fešácké věznice se těší narůstajícímu zájmu mimoevropských imigrantů. Mnoho deportovaných imigrantských zločinců se snaží vrátit do Norska, chvíli se placatit na svobodě a zas být zavřeni.

Norské trestnice mají jeden z nejvyšších standardů na světě, a pro mnohé imigranty ze třetích zemí jsou doslova a dopísmene motivační – tresné činy jsou pak nutnost. Větším trestem je pro ně totiž deportace, než de facto užívání si výkonu trestu v norské "kvazilázeňské" věznici. Navíc radikální muslimští imigranti to berou jako misii – právě ve věznicích je největší a nejefektivnější pole k proselytizmu.

Trestná činnost se tak – v podstatě za podpory trestního řádu - mezi imigranty dostává do kurzu, a společnost tak ovšem ztrácí ochranu a stává bezzubou vůči narůstající zločinnosti imigrantů a může jen nostalgicky vzpomínat na „zlaté“ časy práva útrpného.

zdroje:

http://www.tv2.no/a/5656324

http://www.thelocal.no/20140602/norways-cushy-prisons-spurring-foreign-cons

http://www.abcnyheter.no/nyheter/2014/06/02/norske-fengsler-skremmer-ikke-utenlandske-kriminelle

http://www.vg.no/nyheter/innenriks/norske-fengsler-skremmer-ikke-utenlandske-kriminelle/a/10131649/

http://www.dn.no/nyheter/politikkSamfunn/2014/06/02/-norske-fengsler-skremmer-ikke-utenlandske-kriminelle

Klíčová slova: přistěhovalectví  | Norsko
1965 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercích„Zeman? Vůdce hyen!“ Drsná dohra show prezidenta: Zase Polčák!
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď