"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Syrští povstalci zavedli mučení a popravy skrze ukřižování

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.5.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Britský deník Daily mail zveřejnil příběh s fotografiemi o zavádění brutálního mučení a poprav formou ukřižování na územích obsazených povstalci proti vládě Asada v Sýrii. Syrští povstalci uvádějí jako důvod zabíjení tvrzení o tom, že jejich oběti vedly válku proti muslimům.

Podle obránců lidských práv spáchali vraždy syrští povstalci v lokalitě Raqqa a umučené umístili na kruhovém objezdu s nápisy v nichž tvrdí, že mrtví nesli odpovědnost za útok na bojovníky al-Kaidy a byli za to zabiti.

Stále větší brutalita syrských povstalců vůči jejich odpůrcům ukazuje na to, že sekulární diktátor Asad posiluje své pozice a přivádí islamistické povstalce do kritické situace. Také stále více syrských křesťanů z řad povstalců opouští jejich stranu a přechází na stranu Asada. Odvety islamistů jsou poté namířeny na křesťanské vesnice a čtvrtě syrských měst. Jen v posledních měsících syrská opozice povraždila desítky křesťanů za údajnou podporu Asada a vedení války proti islámu.

Tragédií je fakt, že syrský diktátor se těší podpoře Ruska, kdežto syrská opozice se těší podpoře USA a Evropy. V řadách syrských povstalců bojují stovky muslimů z Německa, Rakouska, Francie, České republiky a dalších evropských zemí. Mimo verbování do syrského džihádu se například v českých mešitách organizují i finanční sbírky na podporu syrské opozice, a to nejspíše s tichým souhlasem českých tajných služeb. Otázkou je, co jim islamisté nabízejí jako protihodnotu? Snad pomoc v aktivitách proti Rusku?

Nepotvrzené informace hovoří o tom, že již několik českých muslimů bylo v Sýrii zabito na straně islámských teroristů. Až se ti, co přežijí, vrátí zpět do České republiky bude zde ještě pěkně veselo.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

Klíčová slova: terorismus  | válka  | Sýrie
3168 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683