"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Výročí vraždy kritika islámu a multikulturalismu Pima

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.5.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Je to už 12 let co byl fanatickým multikulturalistou zavražděn kritik islámu, homosexuál a pohodový člověk Pim Fortuyn. Fanatický sluníčkář Volkert van der Graaf zavraždil Pima, protože nebyl politický korektní a neměl úctu k multikulturní společnosti a islámu.

Hlasatele nové pokrokové multikulturní společnosti ovšem přivádělo k zuřivosti i to, že se Pim otevřeně hlásil k homosexuální orientaci. Nebál se tak otevřeně říci, co čeká homosexuály po převládnutí islámu ve společnosti – teror a smrt.

Už i v České republice se šíří islámská literatura popisující, co čeká homosexuály pod vládou islámu. Podrobně se tomu věnuji zde a je to víc než prosté. Islámské právo si žádá pro homosexuály trest smrti a fyzické tresty.

Je ostudou evropské společnosti, že vrah Pima je už vlastně na svobodě. Tento pomatený multikulturalista spáchal vraždu Pima s odůvodněním, že je to pro vyšší princip, neboť Pim ohrožoval plán multikulturalistů zaplavit Evropu muslimskými přistěhovalci. A po vraždě Pima tento sluníčkář řekl, že všeho lituje a bude propuštěn na svobodu! V době 12 výročí jeho zločinu. Jsem zvědav jestli takto budou multikulturní vlády Evropy tolerantní i vůči jiným vrahům?

Vrah Pima chtěl zastavit přirozenou sebeobranu Evropanů proti ideologii multikulturalismu, ale v tom neuspěl. Stále více Evropanů, včetně mnoha přistěhovalců co se asimilovali, si uvědomuje zločinnou podstatu multikulturalismu a snaží se bránit.

Pim, profesor sociologie, říkal otevřeně, že je třeba zastavit masový příliv nepřizpůsobivých přistěhovalců a islám je podle něj zaostalá kultura. Přes snahu multikulturalistů umlčet svobodu slova a právo Evropanů rozhodovat o své budoucnosti, má Pim stále více následovníků a tyto eurovolby toho budou opět důkazem. Budoucnost Evropy budou určovat její obyvatelé a ne multikulturní fanatici a sluníčkáři, i kdyby si na pomoc chtěli vzít cely islámský svět a vnutit multikulturalismus Evropanům násilím. Nevyhrají, protože Evropané buď přežijí, nebo zemřou se ctí. Jiná alternativa není.

Čest památce Pima! Nechť jeho odvaha bránit svobodu a budoucnost Evropanů je příkladem i dalším generacím odporu proti multikulturalismu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | Holandsko
2689 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď