"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Výročí vraždy kritika islámu a multikulturalismu Pima

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.5.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Je to už 12 let co byl fanatickým multikulturalistou zavražděn kritik islámu, homosexuál a pohodový člověk Pim Fortuyn. Fanatický sluníčkář Volkert van der Graaf zavraždil Pima, protože nebyl politický korektní a neměl úctu k multikulturní společnosti a islámu.

Hlasatele nové pokrokové multikulturní společnosti ovšem přivádělo k zuřivosti i to, že se Pim otevřeně hlásil k homosexuální orientaci. Nebál se tak otevřeně říci, co čeká homosexuály po převládnutí islámu ve společnosti – teror a smrt.

Už i v České republice se šíří islámská literatura popisující, co čeká homosexuály pod vládou islámu. Podrobně se tomu věnuji zde a je to víc než prosté. Islámské právo si žádá pro homosexuály trest smrti a fyzické tresty.

Je ostudou evropské společnosti, že vrah Pima je už vlastně na svobodě. Tento pomatený multikulturalista spáchal vraždu Pima s odůvodněním, že je to pro vyšší princip, neboť Pim ohrožoval plán multikulturalistů zaplavit Evropu muslimskými přistěhovalci. A po vraždě Pima tento sluníčkář řekl, že všeho lituje a bude propuštěn na svobodu! V době 12 výročí jeho zločinu. Jsem zvědav jestli takto budou multikulturní vlády Evropy tolerantní i vůči jiným vrahům?

Vrah Pima chtěl zastavit přirozenou sebeobranu Evropanů proti ideologii multikulturalismu, ale v tom neuspěl. Stále více Evropanů, včetně mnoha přistěhovalců co se asimilovali, si uvědomuje zločinnou podstatu multikulturalismu a snaží se bránit.

Pim, profesor sociologie, říkal otevřeně, že je třeba zastavit masový příliv nepřizpůsobivých přistěhovalců a islám je podle něj zaostalá kultura. Přes snahu multikulturalistů umlčet svobodu slova a právo Evropanů rozhodovat o své budoucnosti, má Pim stále více následovníků a tyto eurovolby toho budou opět důkazem. Budoucnost Evropy budou určovat její obyvatelé a ne multikulturní fanatici a sluníčkáři, i kdyby si na pomoc chtěli vzít cely islámský svět a vnutit multikulturalismus Evropanům násilím. Nevyhrají, protože Evropané buď přežijí, nebo zemřou se ctí. Jiná alternativa není.

Čest památce Pima! Nechť jeho odvaha bránit svobodu a budoucnost Evropanů je příkladem i dalším generacím odporu proti multikulturalismu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | Holandsko
2461 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď