"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Výročí vraždy kritika islámu a multikulturalismu Pima

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.5.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Je to už 12 let co byl fanatickým multikulturalistou zavražděn kritik islámu, homosexuál a pohodový člověk Pim Fortuyn. Fanatický sluníčkář Volkert van der Graaf zavraždil Pima, protože nebyl politický korektní a neměl úctu k multikulturní společnosti a islámu.

Hlasatele nové pokrokové multikulturní společnosti ovšem přivádělo k zuřivosti i to, že se Pim otevřeně hlásil k homosexuální orientaci. Nebál se tak otevřeně říci, co čeká homosexuály po převládnutí islámu ve společnosti – teror a smrt.

Už i v České republice se šíří islámská literatura popisující, co čeká homosexuály pod vládou islámu. Podrobně se tomu věnuji zde a je to víc než prosté. Islámské právo si žádá pro homosexuály trest smrti a fyzické tresty.

Je ostudou evropské společnosti, že vrah Pima je už vlastně na svobodě. Tento pomatený multikulturalista spáchal vraždu Pima s odůvodněním, že je to pro vyšší princip, neboť Pim ohrožoval plán multikulturalistů zaplavit Evropu muslimskými přistěhovalci. A po vraždě Pima tento sluníčkář řekl, že všeho lituje a bude propuštěn na svobodu! V době 12 výročí jeho zločinu. Jsem zvědav jestli takto budou multikulturní vlády Evropy tolerantní i vůči jiným vrahům?

Vrah Pima chtěl zastavit přirozenou sebeobranu Evropanů proti ideologii multikulturalismu, ale v tom neuspěl. Stále více Evropanů, včetně mnoha přistěhovalců co se asimilovali, si uvědomuje zločinnou podstatu multikulturalismu a snaží se bránit.

Pim, profesor sociologie, říkal otevřeně, že je třeba zastavit masový příliv nepřizpůsobivých přistěhovalců a islám je podle něj zaostalá kultura. Přes snahu multikulturalistů umlčet svobodu slova a právo Evropanů rozhodovat o své budoucnosti, má Pim stále více následovníků a tyto eurovolby toho budou opět důkazem. Budoucnost Evropy budou určovat její obyvatelé a ne multikulturní fanatici a sluníčkáři, i kdyby si na pomoc chtěli vzít cely islámský svět a vnutit multikulturalismus Evropanům násilím. Nevyhrají, protože Evropané buď přežijí, nebo zemřou se ctí. Jiná alternativa není.

Čest památce Pima! Nechť jeho odvaha bránit svobodu a budoucnost Evropanů je příkladem i dalším generacím odporu proti multikulturalismu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | Holandsko
1965 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...Kalouska už nikdo normální nebere vážně. Chvilkaři by udělali nejlépe, kdyby konečně dali pokoj... Ivo Strejček sundal rukavice, odnesla to i Čaputová s Jourovou
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď