"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámští extremisté přesunují své evropské sídlo do Rakouska

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.4.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Ve své knize Islám a islamismus v České republice jsem upozornil na kontakty představitelů brněnské mešity s islamisty v Rakousku. Britská média v těchto dnech oznámila, že islámská extremistická organizace Muslimské bratrstvo se rozhodla svou evropskou centrálu přestěhovat z Anglie do Rakouska.

Podle online verze deníku Daily Mail se rozhodli islámští extremisté přesunout svou centrálu do druhého největšího rakouského města Graz poté, co jejich působení v Anglii začaly vyšetřovat tajné služby a policie kvůli možnému zapojení do teroristických aktivit a šíření islámského extremismu.

Ve své knize popisuji, jak Muneeb Hassan Alrawi, šéf českých muslimů a brněnské mešity či Lukáš Větrovec, známý svými antisemitskými a nenávistnými kázáními v brněnské mešitě, udržují kontakty s lidmi napojenými na islámské extremistické skupiny působící v Rakousku.

Obě zprávy mohou na první pohled neinformovanému čtenáři připadat jako nesouvisející, ale …

V Rakousku, s nímž sousedí značná část naší jižní hranice, expanduje islám velmi velkou rychlostí a je tam již druhým největším náboženstvím. Muslimové tvoří stále větší část rakouské společnosti, což je poznat i na postupném appeasementu politiků a státní správy k pronikání islámského práva a islámu do státní správy, školství a politiky.

Skutečnost, že se islámští extremisté rozhodli přesunout svou evropskou centrálu do Rakouska tedy nasvědčuje tomu, že se tam cítí být v bezpečí před vyšetřováním a mohou také přispět k radikalizaci rakouských muslimů. Přitom egyptský soud odsoudil organizaci Muslimské bratrstvo jako teroristickou a členové této organizace v Egyptě organizují pogromy a teroristické útoky proti křesťanům.

V těchto dnech, týdnech, měsících a letech se stále více v naší politice prosazuje posunutí Ruska na místo nepřítele číslo 1. Ovšem - Rusko je mocnost s níž byly a budou problémy, ale ignorovat sílící islamizaci sousedního Rakouska a taktéž naší vlasti, se může dlouhodobě vymstít. Na rozdíl od muslimských přistěhovalců a šiřitelů islámu totiž Rusko nemá v plánu naše země osídlit či islamizovat. 

Na druhou stranu, proč se divit? Když naši političtí představitelé sami říkají, že jim přistěhovalectví z muslimských zemí a šíření islámu nevadí? Například Karel Schwarzenberg z TOP09 říká: „Islám mi nevadí, mešity nechť si v Česku rostou“.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: islamismus  | Rakousko
1996 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď