"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámští extremisté přesunují své evropské sídlo do Rakouska

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.4.2014 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Ve své knize Islám a islamismus v České republice jsem upozornil na kontakty představitelů brněnské mešity s islamisty v Rakousku. Britská média v těchto dnech oznámila, že islámská extremistická organizace Muslimské bratrstvo se rozhodla svou evropskou centrálu přestěhovat z Anglie do Rakouska.

Podle online verze deníku Daily Mail se rozhodli islámští extremisté přesunout svou centrálu do druhého největšího rakouského města Graz poté, co jejich působení v Anglii začaly vyšetřovat tajné služby a policie kvůli možnému zapojení do teroristických aktivit a šíření islámského extremismu.

Ve své knize popisuji, jak Muneeb Hassan Alrawi, šéf českých muslimů a brněnské mešity či Lukáš Větrovec, známý svými antisemitskými a nenávistnými kázáními v brněnské mešitě, udržují kontakty s lidmi napojenými na islámské extremistické skupiny působící v Rakousku.

Obě zprávy mohou na první pohled neinformovanému čtenáři připadat jako nesouvisející, ale …

V Rakousku, s nímž sousedí značná část naší jižní hranice, expanduje islám velmi velkou rychlostí a je tam již druhým největším náboženstvím. Muslimové tvoří stále větší část rakouské společnosti, což je poznat i na postupném appeasementu politiků a státní správy k pronikání islámského práva a islámu do státní správy, školství a politiky.

Skutečnost, že se islámští extremisté rozhodli přesunout svou evropskou centrálu do Rakouska tedy nasvědčuje tomu, že se tam cítí být v bezpečí před vyšetřováním a mohou také přispět k radikalizaci rakouských muslimů. Přitom egyptský soud odsoudil organizaci Muslimské bratrstvo jako teroristickou a členové této organizace v Egyptě organizují pogromy a teroristické útoky proti křesťanům.

V těchto dnech, týdnech, měsících a letech se stále více v naší politice prosazuje posunutí Ruska na místo nepřítele číslo 1. Ovšem - Rusko je mocnost s níž byly a budou problémy, ale ignorovat sílící islamizaci sousedního Rakouska a taktéž naší vlasti, se může dlouhodobě vymstít. Na rozdíl od muslimských přistěhovalců a šiřitelů islámu totiž Rusko nemá v plánu naše země osídlit či islamizovat. 

Na druhou stranu, proč se divit? Když naši političtí představitelé sami říkají, že jim přistěhovalectví z muslimských zemí a šíření islámu nevadí? Například Karel Schwarzenberg z TOP09 říká: „Islám mi nevadí, mešity nechť si v Česku rostou“.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: islamismus  | Rakousko
2596 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683