"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Čechách a na Moravě se šíření islámu daří

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 15.3.2014 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Dnes na hlavní stránce Idnes.cz vyšel článek „Čeští muslimové budou usilovat o právo zakládat školy nebo oddávat“, kde se píše totální blbost. A to, že „plány na zřízení mešit v dalších městech (například v Teplicích nebo Hradci Králové) se neuskutečnily kvůli odporu veřejnosti.“

Kdyby si redaktoři Idnes.cz dali tu práci, a podrobněji zajímali třeba o mou knihu Islám a islamismus v České republice, dověděli by se, že v Teplicích i v Hradci Králové si muslimové již mešity otevřeli. V současné době se mešity či modlitebny nacházejí v těchto českých a moravských městech:


Praha (6).

Hradec Králové.

Plzeň.

Darkov (Karviná).

Klimkovice.

Liberec.

Karlovy Vary.

Kolová.

Brno (2).

Olomouc.

Kuřim.

Dubí.

Boskovice.

Takže se šíření islámu v Čechách a na Moravě daří více než dobře. Při posledním sčítání obyvatel se k státem registrované muslimské obci přihlásilo něco přes tisíc lidí. Spočítáme-li si, kolik desítek milionů již stál nákup pozemků a budování mešit v Praze, Brně, Hradci Králové a Teplicích a kolik jejich provoz, tak je víc než jasné, že šíření islámu v ČR není financováno pouze z místních zdrojů naší mini komunity. Přesněji by vlastně musel být skoro každý zdejší muslim milionář, aby to ufinancovali. Opět podrobně rozebírám financování ve své knize s odkazy i na sponzory islamizace Čech a Moravy.

Velmi podstatné je také to, že muslimové si sice veřejně hrají na to, jak jsou morální, ale v případě registrace jejich náboženské obce v druhém stupni s plnými právy jde morálka jaksi stranou. Jinak by totiž museli přiznat, že nesplňují podmínky zákona a nemají nárok na registraci islámu dříve jak v roce 2021.

Muslimové totiž nezveřejňovali, a doposud ani nezveřejňují, každoroční výroční zprávu o hospodaření, což je zákonná podmínka pro získání plného uznání práv pro muslimskou obec. Tedy cela kauza jejich údajné snahy o plné uznání muslimské obce je buďto kachna, jíž se chtějí muslimové možná zviditelnit, nebo naopak plánují lhát a tvrdit, že zprávy zveřejňovali. Není však již těžké dokázat, že tomu tak nebylo.

A také bych se divil, kdyby jim česká vláda a bezpečnostní experti „dali“ tuto výjimku. Jak například upozorňuji ve své nové knize Ježíš Kristus a islám, například Samer Shehadeh, představitel Muslimské obce v Praze a duchovní pražské mešity káže muslimům, že v islámských zemích se nesmějí stavět kostely či mešity nebo že v rodině muslima a křesťanky vládne islám a děti smějí být vychovávané pouze podle islámu. Tedy velmi multikulturní a tolerantní pojetí islámu ze strany českým státem registrované muslimské obce. 

mesitycr.jpg

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace  | islamismus
5556 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683