"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zahynul, když bránil své spoluobčany před islámským poselstvím míru

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.2.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Mladí lidé, ale odlišní jako den a noc - ruský policista a skupinka konvertitů k islámu. On zahynul, když bránil obyčejné lidi, zatímco konvertité k islámu zahynuli, když chtěli co nejvíce obyčejných lidí zabít.

Ano. Policista Dmitry Makovkin byl vlastně rasista a xenofob, protože si dovolil chtít zkontrolovat konvertitu k islámu, čímž mu narušil jeho plán ukázat desítkám Rusů na Volgogradském vlakovém nádraží, jaké je ono poselství míru, jež muslimská víra hlásá. 

Sebevražedný útok v Rusku před několika týdny ukazuje, že problém není brutalita ruských bezpečnostních sil, ale ideologie islamismu a islámské teologické představy o ráji.

Dmitry Makovkin svým sebeobětováním zachránil mnoho lidí a pro mne osobně je to stejný hrdina, jako desítky jiných bezejmenných Rusů, Američanů či Izraelců, kteří obětují své životy v boji s pravověrnými muslimy ve světě, aby tak uchránili naše domovy, ženy, děti a životy od setkání s pravověrnými muslimy a jejich poselstvím míru.

Jenže ono to není tak jednoduché, islám je velmi komplikovaný a chování jeho věřících též. Těm pravověrným nestačí nevěřící ponižovat a zabíjet, oni se vraždí i mezi sebou. K tomu, aby se jakýkoliv muslim mohl stát cílem vražedného útoku svých souvěrců, stačí velice málo - tedy být prohlášen za pokrytce či nevěřícího.

K takovémuto prohlášení muslimové nepotřebují žádné papeže, jako katolíci, nebo patriarchy, jako pravoslavní, k tomu jim stačí pouze jejich svatá kniha Korán a Mohamedovy výroky. Ty jsou plné pouček, za jakých okolností se člověk stává nevěřícím či pokrytcem, a tak v nich jejich čtenáři vždy najdou zdůvodnění, proč nevěřící či jiné muslimy vraždit.

A tak se sunnité se šíity vesele vraždí. Vraždí se i sekulární muslimové s těmi ortodoxními. Na západě jim bude vždy po ruce nějaký multikulturalista či aktivista Strany zelených, který je bude hájit a do krve tvrdit, že islám za nic nemůže. Tak by podle logiky těchto lidí vlastně za nic nemohl ani nacismus, to jen lidé pochopili špatně některé jeho části, že? Tak, jak se chápou špatně jen některé části islámu. Inu, více než trefná parodie na Adolfa Hitlera, který říká „měl jsem nacismus prohlásit za náboženství jako Mohammed.“
Je tedy úplně jedno, jestli se Izrael brání palestinskému terorismu nebo Rusové působí na Kavkaze či USA v Iráku a Afganistánu. Vyznavači pravověrného islámu si vždy najdou dobrou záminku, aby měli důvod na nevěřící útočit, a to tak dlouho, dokud cely svět nebude patřit Alláhovi a nevěřící nebudou poníženi.

Přesně jak káže Korán:
„Bojujte proti těm, kdož nevěří v Boha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Bůh a Jeho posel, a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma dokud nedají poplatek přímo vlastní rukou, jsouce poníženi.“ (9:29)

Právě proto si vážím lidí jako je Dmitry Makovkin nebo rozumných a reformních muslimů, kterých je však jak šafránu. Takovíto lidé totiž brání nejen své domovy a rodinu, ale i ty naše. Čest jejich památce.

Ukázkou toho, kterak pravověrní muslimové úzkostlivě dbají na dodržování Mohamedova odkazu a snaží se potlačit jakoukoliv reformaci a liberalismus, je případ islámského reformisty žijícího v Německu Mouhanada Khorchideho. Poněvadž by Khorchide z islámu rád odstranil netoleranci, násilí a podobné přežitky z dob Mohamedových, je vůči němu hlavními muslimskými organizacemi pořádána štvavá kampaň. Jak dnes mohou takovéto kampaně v mnoha evropských zemích skončit, si můžeme snadno domyslet.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamismus  | džihád  | Rusko
2042 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Dojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď