"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

První kniha, kterou chtějí muslimové v ČR zakázat?!

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 1.2.2014 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Tak se moje kniha Islám a islamismus v České republice dostala na seznam knih, jejichž napsání, zveřejnění a distribuce je podle muslimů trestným činem! Alespoň tak to tvrdí ve svém oznámení, které začala prošetřovat policie ČR.

Podle informací, které se mi podařilo zjistit, trestní oznámení podal předseda Muslimské obce v Praze Vladimír Sáňka. Podle tohoto oznámení kniha podněcuje k nenávisti vůči muslimům a islámu. Je to paradoxní tvrzení vezmeme-li v úvahu, že v jeho Muslimské obci působí kazatel Samer Shehadeh - vyškolený v Saúdské Arábii, který otevřeně káže muslimům, že české zákony pro muslimy nic neznamenají.

Policie mne zatím pouze vyzvala k podání vysvětlení, tak uvidíme. Avšak snaha, aby se kniha popisující vývoj muslimské komunity v České republice po roce 1989 (vše na základě důkazů) stala zakázanou, je více než dostatečným důkazem, jak moc je pro šiřitele islámu v Čechách a na Moravě tato kniha trnem v oku. Inu, neznám lepší ocenění autora. Možná se již brzy budou islamokritické knihy tajně kopírovat a šířit tak, jako kdysi knihy kritizující nacismus či bolševismus.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | Lhoťan
3698 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď