Posledním cílem této sofistikované kampaně se stal jihočeský učitel Martin Konvička. Již několikrát se pokoušeli různi obhájci islámu vyhodit ze zaměstnáni kritiky islámu. Například aktivista webu Čechy v ČR nechceme Karel Goldmman alias Karel Roztočil, který psal vedení jihočeské univerzity dopisy útočící na učitele M. Konvičku, ale i používající lživé obvinění.

Vedení univerzity se ovšem za svého učitele postavilo a zdůraznilo, že ctí svobodu slova, názorů a svéráznost svého učitele a položilo řečnickou otázku, jestli by byl Karel Goldmman spokojen, kdyby byl učitel Martin Konvička za své názory poslán do koncentračního tábora?

To milé islamofily a multikulturalisty nejspíše tak rozzuřilo, v situaci kdy rádo každého svého názorového odpůrce a kritika islámu označuji za nacistu, že přistoupili k mnohem sofistikovanějšímu pokusu o společenskou likvidaci Martina Konvičky.

Obhájci islámu a multikulturalisté vytvořili falešný profil na sociální síti Facebook.com vydávající se za Martina Konvičku a začali sprostě nadávat a vyhrožovat sami sobě. Poté co takto vytvořili „důkazy“ začali psát na stránky jihočeské univerzity a šířit po internetu obrázky citující tyto údajné výroky Konvičky a volat po jeho potrestáni vedením jihočeské univerzity.

Zde je ukázka jednoho takového obrázku s falešnými citacemi Konvičky:

konvickahamza.bmp


Jenže každá lež má milí milí islamofilové a multikulturalisté krátké nohy. A tak se podařilo cely tento váš podvod nejen odhalit, ale i identifikovat osobu jenž ho stvořila. V diskuzi na stránce podporující výstavbu mešit v České republice se totiž jedna ze známých postav obhajující islám v České republice Lenka Martínková přiznala, že to ona založila falešný profil Martina Konvičky a záměrně jeho jménem vyhrožovala a nadávala.

Ukázka screenu debaty zde:

994422_711708638853405_759988456_n.jpg


Tedy měli bychom si vzít z celé věci ponaučení. Obhájci islámu a multikulturalsité opět překročili hranici povoleného a pomoci lží a manipulací se pokusili o společenskou likvidaci odpůrce islámu v České republice. Když nic jiného je to ukázka toho, že nemají protiargumenty a také toho, že jsou ochotní pro svou lásku k islámu a multikulturalismů čehokoliv. Již ve své knize Islám a islamismus v České republice popisuje některé z přetvářek českých islamistů (anotace zde).

Ještě větší legraci je i to, že ke kampani proti Martinu Konvičkovi se přidali i aktivisté kolem islámské skupiny Sharia 4 Czechiana niž upozorňuje Bezpečnostní informační služba ve své výroční zprávě, jako na potencionální riziko. Představitel této skupiny Jan Hamza Velička z falešných výroku Martina Konvičky vytvořil obrázek a začal jej sdílet a umisťovat na stránku jihočeské univerzity na Facebook.com.

Mysleli jste si, že po 89 již nebude nikdo pronásledován a vyhazován za své názory, Šeredně jste se spletli! Naopak nevyznávat dogma mírumilovného islámu a mulikulturalismu z vás také udělá terč, jakmile veřejně řeknete něco proti islámu a jeho multikulturním spojencům. Inu co čekáte od obdivovatelů islámu a bolševického konceptu multikulturalismu?