"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dotovaná expanze

Autor: Ian Albénitz  | Publikováno: 5.1.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Aby mohly prodávat halal maso, musí firmy odvádět finanční částku jedné organizaci ze Saudské Arabie, zvané Muslim World League, která se staví proti svobodě vyznání a ve prospěch trestu smrti pro homosexuály. Muslim World League je úřad s oprávněním certifikovat maso halal k prodeji ostatními subjekty, což mu fakticky dává moc v mezinárodním měřítku.

Dánské firmy Danish Crown, Rose Aves či mléčný gigant Arla, mezi mnoha jinými posílají tisíce dánských korun organizaci Muslim World League, přesto, že se tato instituce staví nepokrytě nepřátelsky a protievropsky.

Zemědělská obchodní asociace Landbrug & Fodevarer prozrazuje, že jatka v zemi odvádějí 15 000 dánských korun organizaci Muslim World League.

Jaká je asi současná situace u České firmy HAMÉ, která se proslavila nejen kvalitou své produkce (skutečně), ale relativně nedávno svým úmyslem začít "vyrábět" i halal produkty pro rozšíření řady svých odběratelů o muslimy.

Podle uznávaného odborníka na bezpečnost Lorenza Vidiny z Centra Bezpečnostních Studii v Zurichu, část inkasovaných prostředků se vrací do podpory šíření nejradikálnějšího (je nějaký jiný?) islamismu v hlavních evropských městech.

"Jedná se o organizaci vzniklé pouze za účelem šíření saudské interpretace islámu na světové úrovni. Je to extrémně konzervativní verze toho, jak se stavět proti svobodě vyznání, proti právům žen, proti právu homosexuálů na život, kteří by měli být pro svoji orientaci vražděni", upozorňuje Vidino.

Přestože evropské socialistické vlády včetně té dánské projevily starost s rostoucím vlivem Muslim World League, žádná z nich neučinila vůbec nic proti tomu, nic k zastavení jejich rostoucího vlivu na západě. Socialismus a multikulti se zcela zřeteně ukazují jako destrukce státu, jako vlastizrada, jako druh prostituce asociálních vlád.

Klíčová slova: Dánsko
1752 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděNejtěžší otázka pro Trumpa: Jak dostat USA z okraje útesu smrti? Má napětí v Zálivu ještě mírové řešení? Jsou Saúdové opravdu kamarádi Ameriky? Válka s Íránem zničí svět

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Sesadit Zemana, řekla Němcová. Zdeněk Zbořil má pro ni vzkaz. A nejen pro ni„To je průser, řekl jsem si...“ Ondřej Hejma uvolněně o ČT a primátoru Hřibovi. A socha Koněva? Vtipné srovnání
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď