"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dotovaná expanze

Autor: Ian Albénitz  | Publikováno: 5.1.2014 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Aby mohly prodávat halal maso, musí firmy odvádět finanční částku jedné organizaci ze Saudské Arabie, zvané Muslim World League, která se staví proti svobodě vyznání a ve prospěch trestu smrti pro homosexuály. Muslim World League je úřad s oprávněním certifikovat maso halal k prodeji ostatními subjekty, což mu fakticky dává moc v mezinárodním měřítku.

Dánské firmy Danish Crown, Rose Aves či mléčný gigant Arla, mezi mnoha jinými posílají tisíce dánských korun organizaci Muslim World League, přesto, že se tato instituce staví nepokrytě nepřátelsky a protievropsky.

Zemědělská obchodní asociace Landbrug & Fodevarer prozrazuje, že jatka v zemi odvádějí 15 000 dánských korun organizaci Muslim World League.

Jaká je asi současná situace u České firmy HAMÉ, která se proslavila nejen kvalitou své produkce (skutečně), ale relativně nedávno svým úmyslem začít "vyrábět" i halal produkty pro rozšíření řady svých odběratelů o muslimy.

Podle uznávaného odborníka na bezpečnost Lorenza Vidiny z Centra Bezpečnostních Studii v Zurichu, část inkasovaných prostředků se vrací do podpory šíření nejradikálnějšího (je nějaký jiný?) islamismu v hlavních evropských městech.

"Jedná se o organizaci vzniklé pouze za účelem šíření saudské interpretace islámu na světové úrovni. Je to extrémně konzervativní verze toho, jak se stavět proti svobodě vyznání, proti právům žen, proti právu homosexuálů na život, kteří by měli být pro svoji orientaci vražděni", upozorňuje Vidino.

Přestože evropské socialistické vlády včetně té dánské projevily starost s rostoucím vlivem Muslim World League, žádná z nich neučinila vůbec nic proti tomu, nic k zastavení jejich rostoucího vlivu na západě. Socialismus a multikulti se zcela zřeteně ukazují jako destrukce státu, jako vlastizrada, jako druh prostituce asociálních vlád.

Klíčová slova: Dánsko
2357 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683