Pavel Pechyonkin, who investigators believe carried out the suicide bombing in Volograd  Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2531254/Was-Volograd-train-station-suicide-bomber-Russian-paramedic-converted-Islam-joined-terrorist-cell.html#ixzz2ozx368b1  Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on FacebookAno, tak jako se muslimové odpalují v ruských či židovských autobusech nebo londýnském metru, tak se asi v muslimských autobusech odpalují i křesťané, židé či budhisté. Z povahy logiky věci by to přitom bylo více očekávatelné, neboť vyznavači islámu terorizují na svých územích jinověrce mnohem brutálněji, než je tomu naopak.

Jenže se to neděje. Žádný křesťan, žid či budhista nepáchá podobně brutální zločiny, jako je tomu v případě muslimů. Jako bývalý muslim si moc dobře pamatuji onu propagandu říkající, že islám za nic nemůže. Ano, byla to propaganda určená novým konvertitům k islámu a nemuslimské veřejnosti.

Jenže pak zde byla ještě další propaganda - propaganda určená muslimům. V té byli i v českých mešitách opěvováni sebevražední atentátníci proti izraelským civilistům či pro-západním cílům v Iráku nebo dokonce proti českým vojákům v Afganistánu. Ano, souhlas s terorem vyslovovali i vůdci české muslimské komunity doktor Sáňka a inženýr Alrawi. (podrobně o tom píši ve své knize Islám a islamismus v České republice – anotace zde.)

Jako bývalý muslim vím, že mnozí z těch, kteří dnes hájí muslimy, to myslí upřímně a v dobrém. Asi stejně jako kdysi lidé hájili Němce, že nejsou všichni nacisté. Jenže tak jako kdysi Němci, jsou dnes i muslimové hlavními viníky smrti mnoha lidí, a šíření islámu zůstává hrozbou.

To, proč dnes islámští vrazi útočí v Rusku a včera útočili v Anglii, není způsobeno tím, že by je někdo utiskoval, nýbrž skutečností, že někdo má odvahu čelit snaze o totální islamizaci své země. Jenže postoj našich evropských politiků je kapitulantský, vedou jen politiku moderního appeasementu.

A tak zatímco po každém islámském vražedném útoku navštěvují evropští politici mešity a vydávají prohlášení o mírumilovnosti islámu (včetně těch našich českých), nechala například ruská vláda poslat do míst postižených islámským násilím jednotky ministerstva vnitra a nehodlá na rozdíl od našich politiků před islamisty kapitulovat.

A proč o tom vlastně píši? Protože v Čechách a na Moravě rostou mešity jako houby po dešti. Naposledy vznikla kauza v Karlových Varech, kde se proti mešitě zvedla mezi obyvateli vlna odporu. Jak na odpor obyvatel reagovalo vedení města?

Primátor za Karlovarskou občanskou alternativu (spolupracující s TOP09) Petr Kulhánek vyšel islamizaci vstříc se slovy: „nejsou mi blízké jakékoli kroky proti islámu v České republice nebo v Karlových Varech.“ Inu, přesně v duchu postoje idola TOP09 Karla Schwarzenberga, který řekl: „Islám mi nevadí, mešity nechť si v Česku rostou“.

Silvestr trávím v Bavorsku a musím bohužel konstatovat, že appeasement vůči islamizaci již v Německu zašel pěkně daleko. Zatímco mešity zde jen bují a muslimové si tu hlásají nenávist stejně v klidu, jako Alrawi v Brně, odpor proti islamizaci je zde nálepkován jako „nacistický“ či „rasistický“ projev. Podle mnoha zdejších politiků vlastně nemá německá/evropská společnost klást islamizaci odpor, ale naopak si posledních pár desetiletí svobody užít, a poté zaniknout dobrovolně.

Do Ruska a jeho odboji proti islamizaci vkládám stále větší naděje. Ne však kvůli jeho autoritativnímu a polo-demokratickému systému, ale kvůli tomu, že Rusko na rozdíl od Evropanů volí vůči islamizaci a islamismu jasnou a tvrdou obranu, což je oproti appeasementu Evropské unie velký rozdíl. Jako bývalý muslim vím, že stejně jako nacisté, nerozumí i muslimové appeasementu, ale jen a pouze síle. Bohužel.


Čest památce mužů, žen a dětí zavražděných muslimy ve Volgogradu a sílu a štěstí jejich mstitelům v trestání viníků.

Jedna ze sebevražedných atentátnic - konvertitka k islámu vraždící v Rusku ve jménu své víry

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz