"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Potoky prasečí krve na saudskoarabskou ambasádu v Praze

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 28.12.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Chystám se na odjezd na společný pobyt se ženou ke konci roku a náhle se z agenturního zpravodajství dovídám, že světová media zveřejnila informaci o požadavku saudskoarabského soudu, který požaduje pro mladého muže trest smrti za údajnou kritiku islámu.

Pozorně čtu zprávu ještě jednou, co kdybych se pletl. Bohužel se nepletu. Saudská Arábie, stát, který opěvuje ikona strany TOP 09 Karel Schwarzenberg, stát který mají tak rádi politici z ČSSD či ODS a jehož propagaci v ČR podporuje například i radnice Prahy 1, ta oáza islámské „tolerance“ a vedoucí země světového islámu, jak by řekl nejspíše orientalista Ostřanský či šéf českých muslimů Alrawi, která sponzoruje i české mešity, tak tato země plánuje popravit člověka za svobodu přesvědčení.

Saudský občan Raef Badawi se dopustil zločinu svobody slova a náboženského přesvědčení. Ano, tak hrozného zločinu, že jej za to mohou i popravit. Badawi není jediný člověk čelící pronásledování za své přesvědčení v Saudské Arábie. K tomu, abyste byli obviněni a hrozila vám smrt stačí i fáma, že jste čaroděj. Ano, v 21 století se toto ještě děje.

A teď si porovnejte případ Saudské Arábie s případem Ruska. Ano, už víte, kam asi mířím. V Rusku nechtějí podporovat homosexuály a dokonce si dovolují chtít vědět, kdo financuje aktivity neziskových organizací na jejich území. No jaký to hrozný zločin na zájmech Západu. Jenže naopak v Saudské Arábii vás za homosexualitu rovnou zabijí a nějakých lidských právech nebo náboženské svobodě si můžete nechat zdát.

Paradox dvou zemí, kdy ta brutálnější a šílenější je přítelem Západu, a tedy i ČR, a naopak ta méně brutální a méně šílená je nepřítelem a proto Je cílem propagandistických kampaní. Vzpomeňte si na to, až zase uvidíte kampaň o tom, že kvůli zákazu propagace homosexuálu nejede ten či onen západní politik na olympiádu do Soči. Naopak když budeme pátrat po minulosti mnoha těchto politiků, tak zjistíme, že koketovat se Saudskou Arábii jim vůbec nevadí. Inu jaká lidská práva, že?

A jsou zde ještě nějaké možnosti jak vyjádřit náš občanský odpor k pokrytectví mnoha naších politiků? Ano jsou! A ještě můžeme udělat dobrou věc pro naši budoucnost. Nečekejme, že se politici vzpamatují. Udělejme demonstraci a pojďme pokropit saudskoarabskou ambasádu v Praze vepřovým masem a vepřovou krví. Oni se seberou a možná i odejdou od nás ze země a my zachráníme čest naši vlasti.

Nebudeme již známi jako země, v niž politici a podnikatelé prodají saudskoarabským investorům i vlastní matku, ale jako země kde opravdu lidem záleží na lidských právech a budoucnosti jejich vlasti.

Šťastný nový rok vám všem, a hodně štěstí. Hlavně Raefu a dalším lidem, které muslimové chtějí, dle požadavku islámského práva šaria, zabít za jejich touhu po svobodě.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islám  | Lhoťan
3604 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Dojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď