"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Potoky prasečí krve na saudskoarabskou ambasádu v Praze

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 28.12.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Chystám se na odjezd na společný pobyt se ženou ke konci roku a náhle se z agenturního zpravodajství dovídám, že světová media zveřejnila informaci o požadavku saudskoarabského soudu, který požaduje pro mladého muže trest smrti za údajnou kritiku islámu.

Pozorně čtu zprávu ještě jednou, co kdybych se pletl. Bohužel se nepletu. Saudská Arábie, stát, který opěvuje ikona strany TOP 09 Karel Schwarzenberg, stát který mají tak rádi politici z ČSSD či ODS a jehož propagaci v ČR podporuje například i radnice Prahy 1, ta oáza islámské „tolerance“ a vedoucí země světového islámu, jak by řekl nejspíše orientalista Ostřanský či šéf českých muslimů Alrawi, která sponzoruje i české mešity, tak tato země plánuje popravit člověka za svobodu přesvědčení.

Saudský občan Raef Badawi se dopustil zločinu svobody slova a náboženského přesvědčení. Ano, tak hrozného zločinu, že jej za to mohou i popravit. Badawi není jediný člověk čelící pronásledování za své přesvědčení v Saudské Arábie. K tomu, abyste byli obviněni a hrozila vám smrt stačí i fáma, že jste čaroděj. Ano, v 21 století se toto ještě děje.

A teď si porovnejte případ Saudské Arábie s případem Ruska. Ano, už víte, kam asi mířím. V Rusku nechtějí podporovat homosexuály a dokonce si dovolují chtít vědět, kdo financuje aktivity neziskových organizací na jejich území. No jaký to hrozný zločin na zájmech Západu. Jenže naopak v Saudské Arábii vás za homosexualitu rovnou zabijí a nějakých lidských právech nebo náboženské svobodě si můžete nechat zdát.

Paradox dvou zemí, kdy ta brutálnější a šílenější je přítelem Západu, a tedy i ČR, a naopak ta méně brutální a méně šílená je nepřítelem a proto Je cílem propagandistických kampaní. Vzpomeňte si na to, až zase uvidíte kampaň o tom, že kvůli zákazu propagace homosexuálu nejede ten či onen západní politik na olympiádu do Soči. Naopak když budeme pátrat po minulosti mnoha těchto politiků, tak zjistíme, že koketovat se Saudskou Arábii jim vůbec nevadí. Inu jaká lidská práva, že?

A jsou zde ještě nějaké možnosti jak vyjádřit náš občanský odpor k pokrytectví mnoha naších politiků? Ano jsou! A ještě můžeme udělat dobrou věc pro naši budoucnost. Nečekejme, že se politici vzpamatují. Udělejme demonstraci a pojďme pokropit saudskoarabskou ambasádu v Praze vepřovým masem a vepřovou krví. Oni se seberou a možná i odejdou od nás ze země a my zachráníme čest naši vlasti.

Nebudeme již známi jako země, v niž politici a podnikatelé prodají saudskoarabským investorům i vlastní matku, ale jako země kde opravdu lidem záleží na lidských právech a budoucnosti jejich vlasti.

Šťastný nový rok vám všem, a hodně štěstí. Hlavně Raefu a dalším lidem, které muslimové chtějí, dle požadavku islámského práva šaria, zabít za jejich touhu po svobodě.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islám  | Lhoťan
4222 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nová německá vláda již otevřeně deklaruje snahu vytvořit z EU Spojené státy evropské!Na zříceném britském bombardéru ve Středozemním moři jsou možná jaderné zbraněLukašenkova 5.kolona: německé neziskovky chtějí přijmout imigrantyPapamobil vpohodě, Zemanova kukaň bizarníŠvédsko: LGBT fanatici se tam snažili pomoci chemie měnit pohlaví dětí a těžce jim ublížili

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůPro Albrightovou bylo půl milionu mrtvých dětí přijatelnou cenou. A Havel podněcoval války USA proti nevinným, říká bývalý diplomat

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Co když už není žádné lůžko, zajímal se Lutonský z ČT. Odpověď překvapilaCo Janda napáchal proti Rusku, napáchá teď proti Číně. Na vnitru budou mít pré, obává se Jaroslav Bašta
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď