"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Brněnští muslimové zasévají vítr nenávisti a sklízí bouři vepřového

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 26.12.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Brněnští muslimové se rozčilují, že jim měl někdo naházet před mešitu zbytky vepře. Podle šéfa mešity je to čin, který může být předehrou něčeho horšího, sdělil Muneeb Hassan Alrawi deníku Právo - podrobnosti zde.

Ano, vepři muslimy urážejí, stejně jako je uráží existence nevěřících či židů, ale tvrdit o pohozených kostech vepře, že jsou předehrou něčeho horšího je opravdu drzost. Je až paradoxní, jak rozdílný je přístup Čechů a muslimů. 

Muslimy uráží existence Izraelců, Rusu či Evropanů a tak vyhazují do povětří autobusy s ženami a dětmi či případně vraždí kritiky islámu. Nejspíše nějakého Čecha urazila existence mešity v Brně a tak tam šel pohodit trošku vepřových kostí.

Jak jsem popsal ve své knize Islám a islamismus v České republice (anotace zde), a také zde na blogu, v brněnské mešitě opakovaně hlásali kazatelé nenávist k nevíře v Alláha či židům a demokracii, dokonce i experti policie ČR uznali, že se tím kazatel dopustil trestného činu, muslimům však tohle nevadí. To je islám. Pohození pár kostí a kusu masa naopak možná povede k něčemu horšímu.

Pro brněnské muslimy to ovšem podle ČTK byla nejspíše vhodná příležitost zhanobit naši společnost a celé dopoledne měli u hroudy vepřového masa ceduli s nápisem „toto je ukázka tolerance“. Přitom naše společnost je vůči nim tolerantnější, než jsou oni vůči ní a ve svých zemích vůči nemuslimům jako celku také. (Další podrobnosti zde)

Celá kauza mi přijde nafouknutá, mám dokonce dojem, jako by byla účelově vyrobená, protože opět zviditelňuje Muneeba Hassana Alrawiho a jeho partu, přitom každý rozumný muslim by o incidentu logicky mlčel, aby mu nezajistil mediální propagaci zdarma a nenavedl další lidi k podobnému činu. A vlastně brněnská mešita má kolem budovy instalované kamery, tak proč nezveřejní videozáznam pachatele?

Nakonec víte co? Pokud je hlásání nenávisti v brněnské mešitě ok a pohození kousku vepřového masa je zločin, dle vyjadřování šéfa muslimů málem na úrovní spáchaní genocidy, tak co jít jim tam ty kousky naházet hromadně? Jako občané, ať mají policie, muslimové i média jasno, že my už máme dost toho jak je hlásání islámské nenávisti v Čechách a na Moravě omlouváno a tolerováno a banální blbnutí s kousky masa je těžký zločin proti islámu a multikulturalismu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: mešita  | Česká republika
3065 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nová německá vláda již otevřeně deklaruje snahu vytvořit z EU Spojené státy evropské!Na zříceném britském bombardéru ve Středozemním moři jsou možná jaderné zbraněLukašenkova 5.kolona: německé neziskovky chtějí přijmout imigrantyPapamobil vpohodě, Zemanova kukaň bizarníŠvédsko: LGBT fanatici se tam snažili pomoci chemie měnit pohlaví dětí a těžce jim ublížili

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůPro Albrightovou bylo půl milionu mrtvých dětí přijatelnou cenou. A Havel podněcoval války USA proti nevinným, říká bývalý diplomat

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Co když už není žádné lůžko, zajímal se Lutonský z ČT. Odpověď překvapilaCo Janda napáchal proti Rusku, napáchá teď proti Číně. Na vnitru budou mít pré, obává se Jaroslav Bašta
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď