"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Brněnští muslimové zasévají vítr nenávisti a sklízí bouři vepřového

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 26.12.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Brněnští muslimové se rozčilují, že jim měl někdo naházet před mešitu zbytky vepře. Podle šéfa mešity je to čin, který může být předehrou něčeho horšího, sdělil Muneeb Hassan Alrawi deníku Právo - podrobnosti zde.

Ano, vepři muslimy urážejí, stejně jako je uráží existence nevěřících či židů, ale tvrdit o pohozených kostech vepře, že jsou předehrou něčeho horšího je opravdu drzost. Je až paradoxní, jak rozdílný je přístup Čechů a muslimů. 

Muslimy uráží existence Izraelců, Rusu či Evropanů a tak vyhazují do povětří autobusy s ženami a dětmi či případně vraždí kritiky islámu. Nejspíše nějakého Čecha urazila existence mešity v Brně a tak tam šel pohodit trošku vepřových kostí.

Jak jsem popsal ve své knize Islám a islamismus v České republice (anotace zde), a také zde na blogu, v brněnské mešitě opakovaně hlásali kazatelé nenávist k nevíře v Alláha či židům a demokracii, dokonce i experti policie ČR uznali, že se tím kazatel dopustil trestného činu, muslimům však tohle nevadí. To je islám. Pohození pár kostí a kusu masa naopak možná povede k něčemu horšímu.

Pro brněnské muslimy to ovšem podle ČTK byla nejspíše vhodná příležitost zhanobit naši společnost a celé dopoledne měli u hroudy vepřového masa ceduli s nápisem „toto je ukázka tolerance“. Přitom naše společnost je vůči nim tolerantnější, než jsou oni vůči ní a ve svých zemích vůči nemuslimům jako celku také. (Další podrobnosti zde)

Celá kauza mi přijde nafouknutá, mám dokonce dojem, jako by byla účelově vyrobená, protože opět zviditelňuje Muneeba Hassana Alrawiho a jeho partu, přitom každý rozumný muslim by o incidentu logicky mlčel, aby mu nezajistil mediální propagaci zdarma a nenavedl další lidi k podobnému činu. A vlastně brněnská mešita má kolem budovy instalované kamery, tak proč nezveřejní videozáznam pachatele?

Nakonec víte co? Pokud je hlásání nenávisti v brněnské mešitě ok a pohození kousku vepřového masa je zločin, dle vyjadřování šéfa muslimů málem na úrovní spáchaní genocidy, tak co jít jim tam ty kousky naházet hromadně? Jako občané, ať mají policie, muslimové i média jasno, že my už máme dost toho jak je hlásání islámské nenávisti v Čechách a na Moravě omlouváno a tolerováno a banální blbnutí s kousky masa je těžký zločin proti islámu a multikulturalismu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: mešita  | Česká republika
2849 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ukrajina podporuje útok muslimského Ázerbájdžánu na křesťanskou ArméniíByla vyhlášena třetí světová válka! Židovsko-křesťanské civilizaci: Ex-ministrVídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kosteleFrancie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění Francouzů

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Žáci v pařížském no-go předměstí jásali nad pálením francouzských vlajek v reakci na karikatury MohammedaPodle Izraele je strategické partnerství s Ázerbájdžánem v zájmu země

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Za 25 minut. Bum! Zavřou vás! Trump učinil nová odhaleníTvrdá slova znalce islámu Lhoťana: Západ už prohrál. Když si chlapec představí, že bude 40 let hnít v ruské díře...
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď