"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Brněnští muslimové zasévají vítr nenávisti a sklízí bouři vepřového

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 26.12.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Brněnští muslimové se rozčilují, že jim měl někdo naházet před mešitu zbytky vepře. Podle šéfa mešity je to čin, který může být předehrou něčeho horšího, sdělil Muneeb Hassan Alrawi deníku Právo - podrobnosti zde.

Ano, vepři muslimy urážejí, stejně jako je uráží existence nevěřících či židů, ale tvrdit o pohozených kostech vepře, že jsou předehrou něčeho horšího je opravdu drzost. Je až paradoxní, jak rozdílný je přístup Čechů a muslimů. 

Muslimy uráží existence Izraelců, Rusu či Evropanů a tak vyhazují do povětří autobusy s ženami a dětmi či případně vraždí kritiky islámu. Nejspíše nějakého Čecha urazila existence mešity v Brně a tak tam šel pohodit trošku vepřových kostí.

Jak jsem popsal ve své knize Islám a islamismus v České republice (anotace zde), a také zde na blogu, v brněnské mešitě opakovaně hlásali kazatelé nenávist k nevíře v Alláha či židům a demokracii, dokonce i experti policie ČR uznali, že se tím kazatel dopustil trestného činu, muslimům však tohle nevadí. To je islám. Pohození pár kostí a kusu masa naopak možná povede k něčemu horšímu.

Pro brněnské muslimy to ovšem podle ČTK byla nejspíše vhodná příležitost zhanobit naši společnost a celé dopoledne měli u hroudy vepřového masa ceduli s nápisem „toto je ukázka tolerance“. Přitom naše společnost je vůči nim tolerantnější, než jsou oni vůči ní a ve svých zemích vůči nemuslimům jako celku také. (Další podrobnosti zde)

Celá kauza mi přijde nafouknutá, mám dokonce dojem, jako by byla účelově vyrobená, protože opět zviditelňuje Muneeba Hassana Alrawiho a jeho partu, přitom každý rozumný muslim by o incidentu logicky mlčel, aby mu nezajistil mediální propagaci zdarma a nenavedl další lidi k podobnému činu. A vlastně brněnská mešita má kolem budovy instalované kamery, tak proč nezveřejní videozáznam pachatele?

Nakonec víte co? Pokud je hlásání nenávisti v brněnské mešitě ok a pohození kousku vepřového masa je zločin, dle vyjadřování šéfa muslimů málem na úrovní spáchaní genocidy, tak co jít jim tam ty kousky naházet hromadně? Jako občané, ať mají policie, muslimové i média jasno, že my už máme dost toho jak je hlásání islámské nenávisti v Čechách a na Moravě omlouváno a tolerováno a banální blbnutí s kousky masa je těžký zločin proti islámu a multikulturalismu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: mešita  | Česká republika
2373 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděNejtěžší otázka pro Trumpa: Jak dostat USA z okraje útesu smrti? Má napětí v Zálivu ještě mírové řešení? Jsou Saúdové opravdu kamarádi Ameriky? Válka s Íránem zničí svět

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Sesadit Zemana, řekla Němcová. Zdeněk Zbořil má pro ni vzkaz. A nejen pro ni„To je průser, řekl jsem si...“ Ondřej Hejma uvolněně o ČT a primátoru Hřibovi. A socha Koněva? Vtipné srovnání
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď