"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Slovenský Adolf Hitler? Ne! Jen krach multikulturalismu a EU

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 30.11.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ikona multikulturalismu Anna Šabatová veřejně volala před několika měsíci po cenzuře medií a svobody slova, neboť jí vadí odpor Čechů k soužití s Romským etnikem. Po vítězství fašisty Mariana Kotleby ve slovenských volbách asi bude rovnou volat po zákazu svobodných voleb?

KotlebaV úvodu je třeba opravit propagandu českých a slovenských medií o tom, že Marian Kotleba je nacista. Kdyby byl nacista, musel by být sám proti sobě, neboť nacismus (neonacismus) je rasistická teorie hlásající vyhlazení všech méněcenných ras, tedy i Slováků, Čechů apod.

Marian Kotleba je tedy spíše fašistou nebo nacionalistou. Podstatné je to, že jeho vítězství ve slovenských volbách je způsobeno agresivní multikulturní propagandou financovanou Evropskou unií a prosazovanou skupinou multikulturalistů a lidskoprávních organizací, které otevřeně hlásají zvýhodňování jednoho etnika (Romů) na úkor jiného etnika (Slováků).

Česká média okamžitě přišla s prohlášeními, že vývoj na Slovensku je varováním i pro Českou republiku. Je zajímavé, že většina komentářů láteří nad vítězstvím Mariana Kotleby, ale neřeší, co k němu vedlo. Proč se třeba nezamyslí také nad tím, proč v regionech, kde převládají problémy v soužití s Romy sílí čeští nacionalisté? Nebo například v sousedním Německu vítězí v místech, jež mají problémy s islámskými přistěhovalci němečtí nacionalisté?

Odpověď Evropské unie a multikulturalistů je jasná: „Problém je v Češích (Němcích, Slovácích), ale rozhodně ne v chování těch jiných. Dokud ovšem nepochopí státní správa, politici a i tito multikulturalisté, že problém je v jasném a otevřeném zvýhodňování a protěžování jedné skupiny (etnika) na úkor jiné, budou i nadále sílit nacionalisté, fašisté a jiná protestní hnutí. A co pak tito radikálové udělají? Budou chtít zrušit svobodu slova a zavést cenzuru medií jako Anna Šabatová, Šádí Shanaáh a jiné podobné postavičky z multikulturní fronty? Nebo rovnou zakáží svobodné volby?

Možná budu hodně provokativní, ale republikánské ideály svobody, rovnosti a bratrství jsou již dávno minulostí, neboť je zrušila právě Evropská unie ruku v ruce s multikulturalisty. Ti nejvíce volají po protěžování a zvýhodňování etnických menšin, islámu či homosexualismu. A perzekuují každý projev odlišného názoru, který je s oficiální dogmatikou v rozporu. Této jejich politice je postupně přizpůsobována státní správa, nebo také soudy.


Tento jev je například dobře patrný na kauzách malé Natálky a Patrika. Zatímco hnusní bílí rasisté co způsobili popáleniny Natálce jsou mediálně likvidováni a všude se píše o rasově motivovaném útoku, malý Patrik, napadený a málem umučený romskými rasisty je pro média, politiky a soudy pouze klasickou obětí násilí.  

Kardinál Dominik Duka prohlásil, že církve jsou zde pro celou společnost. Vím, že odpůrce církví to nepotěší, ale jeho slova jasně vystihují prohlubující se stav naší i evropské společnosti. Zatímco stát se vzdává ideálu svobody, rovnosti a bratrství a nahrazuje je za halasného potlesku neomarxistů a multikulturalistů diktaturou, církve budují společnosti založené právě na těchto ideálech svobody, rovnosti a bratrství.


Už ne ve státě, ale v církevním společenství jsou si bílý i černý rovni. V církevním společenství není člověk kvůli svému romskému původu zvýhodňován, ale také se neodsuzuje. Není to ideologie multikulturalismu, která dokáže čelit rasismu a nerovnoprávnosti, nýbrž dobrá zvěst evangelia. Multikulturalisté a Evropská unie to ale nikdy nepochopí, protože je jim bližší rasismus namířený proti bílým, islámská nadřazenost a vše zaměřující se proti Ježíši Kristu. Jeho poselství totiž nezapadá do představ o třídním a rasovém boji těchto „pokrokářů“.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | Cikáni  | Slovensko
4824 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683