"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vznik mešity v Karlových Varech na lživých základech

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 8.10.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Muslimská komunita v Karlových Varech si buduje mešitu, či spíše modlitebnu, za pomoci lží, manipulací a podpory muslima vyšetřovaného českou policii z šíření islámského extremismu. Ovšem obyvatelům okolo vznikající mešity to nejen nevadí, ale ani politiky v Karlových Varech to nezajímá.

Je to již asi povahový rys českého národa, že části naších spoluobčanů je budoucnost naší společnosti ukradená a pronikání problémových ideologií a lidí do naši společnosti je lidem jedno nebo naopak jsou nadšení, když mohou na tom alespoň vydělat nějakou korunu.

Přesně tohle je i případ vznikající mešity v Karlových Varech. Jak informuje zpravodajský web Idnes.cz, tak v Karlových Varech vzniká mešita (podrobnosti zde). Ovšem stejně jako v případě Teplic i zde vzniká mešita za pomoci lží a přetvářky.

Jak poukazuji ve své knize Islám a islamismus v České republice, tak mešita v Teplicích vznikla tak, že oficiálně se ani o mešitu nejedná. Veřejnosti byla celá stavba prezentována jako sídlo a kulturní centrum, jen mezi muslimy byla propagována jako mešita.

Dokonce v celé věci veřejnosti lhal i primátor Teplic p.Kubera (ODS), který nejprve v době, kdy již bylo o mešitě na radnici jednáno tvrdil, že žádná mešita či islámská modlitebna nevzniká a potom, když vše již prasklo začal tvrdit, že jde jen o malou modlitebnu a vlastně je dobře, že Teplice s připravují na to až Česká republika bude zaplavena muslimskými přistěhovalci.

Obdobně v případě Karlových Varů tvrdí fa. Karlovarský Autorent , investor přestavby části objektu na Bezručově ulici v čísle 6, že jde o přestavbu na školicí středisko. Ve skutečnosti jde o přestavbu na mešitu a její zázemí. Opět tedy čeští muslimové lžou.

Jednatelem fa. Karlovarský Autorent je Raif Kemalov, který tuto firmu převzal před několika měsíci. Podle mluvčí magistrátu Heleny Kyselé, neví úřady nic o tom, že v prostorách bude muslimská modlitebna. Oficiálně tam má být školicí středisko. K tomu, že muslimové z Karlových Varů lžou se přiznal i šéf českých muslimů Alrawi, který je podle Idnes.cz častým návštěvníkem v tomto lázeňském městě. Idnes.cz řekl, že „členové Muslimské obce Karlovy Vary připravují nové prostory, které budou sloužit jako modlitebna a centrum.“

Přitom právě působení Alrawiho kolem vzniku mešity v Karlových varech by mělo být pro obyvatele a politiky varováním, neboť pod Alrawiho ochranou a vedením působil v brněnské mešitě např. Lukáš Větrovec, jehož kázání označila policie za trestné činy šíření nenávisti (podrobnosti zde) a sám Alrawi je policií vyšetřován kvůli kázání v němž nabádal brněnské muslimy, aby učili své děti nenávisti k nevíře v Alláha, tedy k bezvěrcům. (podrobnosti zde).

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | Lhoťan
3475 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď