"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové a jejich nebe

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 21.4.2007 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Muslimové a jejich nebe

Muslimské představy o nebi jsou jen důkazem toho, že islám je lidské „náboženství.“ Vejdou se tam všechny představy primitivních pouštních Arabů. Mnoho mladých žen, pro jinak orientované mladí muži, řeky čisté vody nebo i vína, drahé oděvy, které mohli nosit jen ti nejbohatší, koberce pro vyvolené atd. Jinými slovy vše, po čem prahne chudý beduín na poušti, se mu slibuje v muslimském nebi. Že je to nebe typicky lidské, je zřejmé. S Bohem to nemá nic společného.

Průměrný muslim se jeví jako stěží ovladatelný samec, před kterým se musí všechny ženy zahalit nebo schovat. Nikde na světě není hlášeno tolik případů znásilnění „nevěřících“ žen jako v islámských zemích. V islámských vězeních je to způsob trestu a jsou takto trestány křesťanky, jak o tom píše Hlas mučedníků. „Jedinou přeloženou knihou, kterou si muslimové v roce 1665 po téměř 200 letech přeložili, bylo „pojednání o syfilidě“, napsal redaktor MF Dnes Milan Vodička v časopise Maskil 5767, č.7.

(ko, 3.4.07)

 

Hitler by měl radost

Benjamin Kuras dal ve svém článku čtenářům na výběr: má se OSN nazývat sídlem demokracie nebo doupětem terorismu?

Každý slušný člověk se základními informacemi o Izraeli musí zvolit onu druhou variantu. Tak jako se Hitler netajil svými plány, dává i OSN nepokrytě najevo svou nenávist vůči Izraeli a tleská snaze islámských zemí zničit stát Izrael.

Z původní myšlenky zakladatelů Ligy národů a později OSN nezůstalo téměř nic. Počáteční snaha zabránit dalšímu válečnému šílenství byla přijímáním islámských zemí stále více rozmělňována, až dnes nabrala OSN vyloženě proislámský kurs. Není divu, v OSN mají islámské země se svými sympatizanty naprostou převahu. Proč o tom píši?

V dubnovém čísle Watchman´s Prayer Letter přinesli britští přátelé Izraele špatnou zprávu. Rada (Council) pro lidská práva při OSN plánuje zahájit permanentní vyšetřování proti Izraeli, dokud se nestáhne na hranice před rokem 1967.

Rada nahradila v loňském červnu Komisi pro lidská práva a má vyloženě protiizraelskou pověst. Políčkem do tváře všem slušným lidem je fakt, že této Komisi předsedal Súdán, který se proslavil beztrestně prováděnou genocidou černých muslimů v Darfúru. Během březnového zasedání opět srovnával zvláštní zpravodaj OSN John Dugard Izrael s apartheidem v Jižní Africe. Projednávalo se také izraelské odmítnutí vstupu týmu vyšetřovatelů do Gazy, kteří měli hodnotit akce izraelské armády v červenci a listopadu.

Pak přišlo na řadu projednání arabské stížnosti na Mugrabi Gate v Jeruzalémě. Tým z UNESCO nezjistil žádné nebezpečí pro islámskou mešitu, jak tvrdili muslimští propagandisté. Přesto zpráva vyzývá Izrael k ukončení prací a k mezinárodnímu dozoru.

Další špatnou zprávou je jednostranně prosyrský postoj bývalého komunisty a jednoho z hlavních strůjců bombardování Jugoslávie, „ministra zahraničí“ EU Javiera Solany.

„EU udělá vše pro to, aby vaše země opět získala Golany, ztracené v roce 1967,“ prohlásil bez hanby Solana při návštěvě Sýrie. Nepochybuji o tom, že by byl mezi prvními, kdo by doporučil dodávku bomb k opětnému ostřelování Izraele. Je to tragédie, že tato levicová zrůda hovoří i jménem naší země.

(ko, 7.4.07)     

  

EU nemá srdce ani duši

Padesátileté výročí vzniku Evropské unie v březnu 1957 jako Evropského hospodářského společenství zemí Německa, Francie, Itálie, Belgie, Nizozemí a Lucemburska, proběhlo bez okázalostí.

Je to pochopitelné, neboť ačkoli se počet zemí EU zvýšil na 27 a Unie se vychloubala, že se dorovná Spojeným státům, podobá se dnes muži ve středním věku, majícím svůj zenit za sebou. Je to jen důkazem toho, že žádná nadnárodní instituce si nemůže vynutit lásku a loajalitu. Světovláda je vize elity a nikdy nezíská nadšené patrioty. Miliony budou ochotny zemřít za svou vlast, ale ne za EU.

Představitelé EU si přisvojují zásluhu na faktu, že je v Evropě mír. Ani slovem nezmínili zásluhy USA. Jakou budoucnost má Evropa před sebou? Co ji drží pohromadě kromě ekonomiky? Proč je Evropa tak strategicky impotentní?

Podle listu The Washington Times smýšlí polovina občanů z 27 zemí o Unii negativně. Jen 28 % Britů o Unii smýšlí pozitivně a jen jedna třetina vidí v EU přínos pro Británii. Odpor ke korupci bruselské byrokracie je obrovský.

Nechat hlasovat o Evropské ústavě tak dlouho, dokud ji všichni nepřijmou, je tyranie elity, která ví lépe než lidé, co je pro ně nejlepší.

Mnozí v Evropě se obávají přijetí 70-milionového Turecka do Unie. Žádná země EU se nemůže rovnat muslimské porodnosti a západoevropské země si zadělávají na invazi muslimů ze severní Afriky, jižní Asie i subsaharské Afriky. Přitom odpor k cizincům roste. Jen jeden z pěti občanů Maďarska, ČR, Estonska, Litvy nebo Slovenska vidí v imigraci něco dobrého. 

Evropská malátnost svědčí o tom, co patrioti již dávno vědí: demokracie a volný trh nepostačí. Suché dokumenty a abstraktní ideje netvoří ještě národ. Národ potřebuje svou historii, dědictví, jazyk, literaturu, písně a příběhy, tradice a zvyky, krev a půdu a souzvuk paměti. EU je záležitost na papíře, intelektuální výtvor, nemá srdce ani duši.

(Human Events, Patrick Buchanan, 30.3.07, ko)

 

Prof. Eugene Narrett: „Road map a Munich II

Britští důstojníci cvičí oddíly palestinských Arabů v Gaze pod dohledem OSN. Mají k tomu čas i personál, zatímco z Iráku chce Británie stáhnout vojáky do léta 2008. Naposledy cvičili Britové Araby v roce 1948 proti Židům.

(ko, 3.4.07)

 

Počet konvertitů k islámu roste

Navzdory islámskému teroru se počet Němců, přestupujících na islám, každoročně čtyřnásobně zvětšuje.

(Mitternachtsruf, 4/07, ko)

 

Ochranné štíty pro vojáky

Nedávno vyzkoušeli v Izraeli nové neprůstřelné štíty pro armádu a výsledky předčily všechna očekávání.

V laboratoři vyvinutý materiál z nanočástic je pětkrát odolnější než ocel, což přivítají všechny bezpečnostní složky. Zkoušky byly provedeny na univerzitě v Nottinghamu. Rychlost nárazu ocelového projektilu dosahovala 1,5km za sekundu a rovnala se tlaku 250 tun na cm2 (to odpovídá nárazu čtyř dieselových lokomotiv na nehet).

Novým uspořádáním molekul v nanosféře se získává nová látka, vykazující jedinečné vlastnosti. Nový materiál je jednoduchý i cenově dostupný, chemicky stabilní a méně hořlavý. Ačkoli zkoušky dopadly výtečně, potrvá to ještě léta, než obléknou vojáci a policisté ochranné vesty z nanomateriálu.

(Nachrichten aus Israel, Ch, 4/07, ko)

 

Islámsko-křesťanské soužití v praxi

Muslimští fundamentalisté, napojení na Al Kájdu, bombardovali v sobotu křesťanské knihkupectví a dvě internetové kavárny v Gaze.

Teroristická skupina, která za útoky převzala odpovědnost, si říká „Meč islámu“ a křesťanské objekty považuje za reprezentanty západní společnosti. Již několikrát islámští teroristé varovali ženy v Gaze, aby nenavštěvovaly zmíněné kavárny, aby chodily zahalené a zničili jedné zákaznici auto.

Muslimové z Gazy se považují za morální autoritu v palestinské autonomii a v jednom městě v Samaří zakázali pořádat hudební a taneční festival.

Muslimové prosazují své zákony i v Americe. Na vysoké škole v Minneapolis si vymohli instalaci umyvadel k mytí nohou před modlitbami.

„Jako muslimové jsme Bohem vyvoleni k vedení lidstva“, říkají muslimští aktivisté z Muslimské studentské asociace.

V Gaze zabavili muslimové šestipodlažní budovu baptistické církve ke sledování ozbrojených střetů mezi Araby. Když jim představitelé církve odmítli dát klíč, rozbili okna i dveře. Před několika měsíci přepadli muslimové sedm církevních budov, včetně 1400 let staré budovy řecko-ortodoxní církve, jako pomstu za papežův výrok na adresu Mohameda.

„Každé místo, mající vztah ke křesťanství, bude naším cílem,“ stojí v prohlášení The Army of Guidance. V Kalkílii, sousedící s Kfar Sabou, muslimové napadli ústředí křesťanské mládeže YMCA. Podobné násilí vyhnalo už tisíce křesťanů z dříve převážně křesťanských měst Nazaretu a Betléma. Muslimové zapalují křesťanům auta i obchody také v Galileji.

(Arutz, Tzvi Ben Gedalyahu, 17.4.07, ko)

 

Komu Američané nejvíc věří

Americký Institut pro průzkum veřejného mínění (Gallup) zjišťoval postoj Američanů k jiným zemím. Otázka zněla: „Která země je k USA nejpřátelštější a nejbezpečnější?“

Je potěšující, že přede všemi anglicky mluvicími zeměmi byl první Izrael, který respondenti označili „životně důležitého přítele Spojených států.“

Pak následovala Kanada, Austrálie, Británie, Japonsko, Indie a Mexiko. Mezi nejnebezpečnější země zařadili respondenti Írán, Irák, Severní Koreu, Afghánistán a Čínu. K méně nebezpečným nepřátelům USA byly zařazeny Pákistán, Sýrie, Kuba a Venezuela.

Izrael sice „vyhrál“, ale s menším procentem, než v minulých letech. Za životně nejdůležitějšího partnera ho označilo v roce 2005 69% dotázaných, v roce 2006 to bylo 68% a počátkem 2007 to bylo 63%.

„Velká podpora amerického národa má pro Izrael velký strategický význam a musíme ji posilovat“, vyhlásil izraelský velvyslanec v USA Salai Meridor a dodal, že „výzkum potvrdil, že Spojené státy a Izrael sdílejí stejné hodnoty a zájmy.“

S tímto článkem koresponduje jiný, zveřejňující sumu dolarů, kterou Spojené státy poskytují jiným zemím. Izrael dostává pomoc ve výši až 3 miliard dolarů ročně a pro rok 2008 má schválenou sumu 2,4 miliard. Egypt dostává vojenskou pomoc ve výši 1,3 miliard dolarů a 415 milionů jako hospodářskou pomoc. Jordánsko dostává hospodářskou pomoc 264 milionů a vojenskou ve výši 200 milionů. Na Libanon vyšlo pro rok 2008 52 milionů a v letech 2006/2007 dostal 580 milionů dolarů.

Pro palestinské Araby navrhl prezident Bush v Kongresu sumu 64 milionů dolarů k dispozici pro „mezinárodní vývoj.“

(Nachrichten aus Israel, Ch, 4/07, ko)

 

Investice Saúdů v Izraeli

Saúdský princ Al-Walid bin Talal vede jednání o stavbě hotelu v Tel Avivu. Osmipatrový hotel bude stavět ve spolupráci s v Haifě bydlící rodinou Abulafia, která už podobný objekt vlastní.

Hotel má být postaven v orientálním stylu a bude mít 150 pokojů. Celý záměr má realizovat v Londýně žijící arabský architekt Basil al-Bayati.

Princ je synovec saúdského krále Fajsala a jeho jmění se odhaduje na 26 miliard dolarů. Patří do něj banky, investiční firmy, podniky s nejmodernější technologií, komunikační firmy a hotely v USA i Evropě.

(Nachrichten aus Israel, Ch, 4/07, ko)

 

Solární letoun

Ve spolupráci leteckého průmyslu s technickou vysokou školou v Haifě byl zrealizován bezpilotní letoun na solární pohon.

Elektromotor bude přijímat sluneční energii ze solárních článků o ploše 4,5m. Díky solární energii může být letoun ve vzduchu několik dnů. Je vybaven kamerami a jinými přístroji, takže může být užitečný nejen pro potřeby armády.

Letečtí experti jsou letounem nadšeni, neboť dává Izraeli opět velkou výhodu.

(tamtéž)

 

Chytrá kamera

Profesor Josef Segman z haifského Technionu vyvinul jedinečnou technologii pro přenos fyziologických informací prostřednictvím kamery v mobilu.

Kamera registruje změny barvy kůže, které pak následně vyhodnotí počítač. Lékař takto obdrží informace o krevním tlaku, tepu, obsahu cukru v krvi i množství žaludečních kyselin.

Změna struktury kožních buněk signalizuje stres.

Vynález bude k dispozici na letištích a dalších bezpečnostně citlivých místech. Lidé, vystaveni tlaku, např. teroristé připravující se na útok, tak mohou být odhaleni a zneškodněni. Profesor Segman však upřednostňuje využití hlavně v lékařství.

(tamtéž)

6682 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď