"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Mají se bát muslimové Britů nebo Britové muslimů?

Autor: Bohuslav Janovský | Publikováno: 17.6.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Británie je stále v šoku. V šoku z vraždy vlastního občana - bílého Brita rukou muslimských přistěhovalců z Nigérie. Dva muslimští násilníci za bílého dne přepadli na londýnské ulici neozbrojeného a nic netušícího L. Rigbyho a brutálně ho zavraždili. Vrahové následně ještě nechutně pózovali nad tělem nevinné zmasakrované oběti. Šokovaná britská veřejnost se oprávněně ptá, co bude dál…O to trapnější je reakce části britského politického establishmentu a politicky korektního tisku.

Za dobrotu na žebrotu. Takhle vypadá multikulturní obohacování v praxi…

Tímto útokem se počet nevinných britských obětí povražděných muslimskými přistěhovalci za posledních několik let dosáhl počtu 53! Stejně jako v případě předchozích vražd nevinných Angličanů v jejich vlastní zemi se jednalo o vrahy - muslimské mladíky. Tentokrát původem z Nigérie. Anglie je přijala do své země, rozdala jim občanství, dobře se o ně materiálně starala, umožnila jim svobodný a velmi příjemný život. Oni se jí odvděčili vraždou nevinných a nic netušících Britů, kteří jim ten příjemný a svobodný život umožnili.

Média se nezajímají o obavy bílých Britů o bezpečnost v jejich vlastní zemi. Ale mají „starost o bezpečnost muslimských přistěhovalců“…to je šílené!!!

Pokud si projdete hlavní britská média za posledních pár dnů, asi se vás zmocní dojem, že bílí Britové zabili nějaké muslimy…. Nebo to vypadá, že bílí Britové jsou v Británii jako nechtění přistěhovalci… Média jsou plná „obav“ chudáků muslimů z údajné „nevraživosti“ okolí. (Britové jim asi mají být vděční, že je muslimové vraždí v jejich vlastní zemi). Snad v každém článku je rozsáhlý komentář k jakési obskurní tel. lince „muslims under attack“, kde se barvitě líčí údajný nárůst stížností na (verbální) útoky proti muslimům v UK v posledních dnech. Sebenevýznamnější muslimský spolek pak veřejně „varuje“ před násilnou odvetou ze strany „bílých“ Britů…Jako by ulicemi pochodovaly průvody Angličanů připravených lynčovat každého muslima, kterého potkají… přitom jediné veřejné protesty nemuslimských Britů zatím pořádala politicky nevýznamná EDL a byly zcela pokojné. Nikde se ale nedočtete (jako obvykle) o utrpení a ztrátě, které zažívají rodiny a přátelé zavražděných Britů. Nikde se nedočtete o obavách běžných Britů, kteří musí žít v okolí muslimů, kteří jim běžně vyhrožují násilím. Vždyť jestli se má dnes skutečně někdo bát v Anglii o život a bezpečí, tak jsou to původní etničtí Britové ve své vlastní zemi!

To, že počet obětí muslimského řádění není daleko vyšší, je jen zásluha dobré práce tamějších bezpečnostních složek, které dokážou řadu imigrantských útoků včas překazit…. A často za to musí čelit útokům „lidsko-právních“ extremistů, že porušují „práva“ přistěhovalců. Vrchol šílené politické korektnosti v Británii pak představuje skutečnost, že policie obvinila několik Britů z „podněcování“ nenávisti, když si na sociálních sítích na muslimský teror stěžovali a požadovali rázné řešení…To jenom ukazuje jak se současné britské/evropské elity zcela odcizily svým občanů a službě vlastní zemi.

U nás je to bohužel velmi podobné.

Asi si možná někteří z vás říkáte. U nás by se to stát nemohlo…. Ale mohlo!! Současný český politický establishment a maenstreamová media se chovají podobně zbaběle a politicky korektně jako v Británii, nebo v Švédsku… jim jsou „práva“ imigrantských a menšinových kriminálníků mnohem bližší než práva a bezpečnost vaše ve vaší vlastní zemi…prostě „pravda a láska“ v praxi…. Pěkným příkladem jsou tzv. „rasově motivované zločiny“. Když se jich dopustí etnický běloch, tak následují veřejné mediální procesy, politické běsnění a od justice maximální tresty. Když se podobného zločinu dopustí příslušník menšiny, tak média vše bagatelizují, nebo o tom vůbec nepíší a justice rozdává tresty jako za krádež starého jízdního kola…

Britové zachovávají klid, ale je zřejmé, že současná situace je dále dlouhodobě neudržitelná. Přistěhovalectví určitě bude hrát významnou roli v příštích volbách a jen musíme doufat, že v nich současný politický establishment utrpí porážku. Jinak by to znamenalo definitivní konce „staré, dobré Anglie… a to by byla nenapravitelná škoda“.

P.S. Pro politické komentátory z politicky korektních médií bych si dovolil poznamenat, že EDL (English Defence League) má mimo jiné ve znaku kříž a odkazuje se na britské tradice, proto to nemůže být nacistická organizace. Nacismus byl jako socialistické hnutí proti křesťanský! Tj. nemůžete být současně pronacističtí a prokřesťanští…! Klasický to problém postmoderních (a v ČR ještě velmi nekompetentních) medií, plést si jablka a hrušky….Stejně jako p. Putna nemůže být současně propagátor homosexualismu a katolík. Podle Bible je homosexualita smrtelný hřích a tedy zcela neslučitelná s křesťanskou morálkou. Když se tento pán nazývá „katolická buzna“, tak to jen svědčí o jeho velmi nízkém povědomí o našich civilizačních kořenech. Může být buď buzna, nebo katolík… oboje současně možné není… Je to stejné, jako když se místní ožrala nechává v nálevně titulovat „Ave, Cesare“!...římského císaře to z něj také neudělá…já jen žasnou, že takového „odborníka“ někdo navrhuje na profesora na (kdysi) slavné Karlově universitě…

Psáno pro ePortál.cz

čtěte také:

V Londýně vyhořela mešita. Zapálili ji "extrémisté"?

Muži v burkách vykradli luxusní obchod v centru Londýna

Cameron chce vysušit islámistickou žumpu

Klíčová slova: islamizace  | Velká Británie  | islamismus
3128 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď