"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Experti z Ruska a Izraele varují Evropany před islamizací

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 11.6.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V roce 1948 to byli Čechoslováci, kdo největší měrou přispěl pomocí Židům při jejich zápase o holý život proti Arabům, kteří se rozhodli tři roky po konci druhé světové války zopakovat holocaust a zahnat židy do moře. Možná se blíži chvíle, kdy židé dostanou možnost oplatit tuto pomoc Čechům ve střetu s islámem, ale již ne na pláních blízkovýchodních pouští, ale zde v Evropě.

Rozdíl mezi islámským a židovským bojovníkem je víc než jasnýV posledních týdnech jsem zaregistroval dvě zprávy, které potvrdily mé obavy z následujících desetiletí. Nejprve web Eretz.cz citoval izraelského odborníka Dr. Mordechai Kedara: "Evropa ztratila svoji vůli žít jako Evropa. Ta je shromážděna v muzeích, v historii. Pokud (její) vůdcové neskoncují s přistěhovalectvím, budeme brzo svědky smrtelných křečí kontinentu, jak ho známe." A poté Hlas Ruska citoval profesora Alexeje Malašenka. "Avšak většina Evropanů mu nevěnovala pozornost. To, že imigranti budou trvalým faktorem evropského života, nikdo nepředpokládal. Zkoušeli se různé varianty - asimilace, adaptace i multikulturalismus. Všechny tyto pokusy, byly neúspěšné. Muslimská imigrace vytváří problémy v Nizozemí, ve Francii, ve Švédsku, všude.“

Podle Dr. Kedara je dopředu známo, že islamizace Evropy skončí nejspíše vítězstvím islámu:. "Vše je to následek evropského měknutí, které muslimové vnímají jako slabost, jako by Evropu dostávali zdarma do svých rukou. Oni dobrovolně nesplynou, celé čtvrti si udržují kulturu, kterou si sebou přinesli, nestarají se o jazyk či ekonomiku a zůstávají ve svých enklávách. Jednou mi jeden Francouz alžírského původu řekl, že se nestěhují z Alžírska do Francie, ale berou si Alžírsko do Francie. Pokud by se chtěli začlenit do společnosti, jak doufali evropští představitelé, nebyl by to problém. Ale protože si chtějí ponechat svoje identity a měnit Evropu, je to samozřejmě velký problém. Každý rok se ve Francii rodí více muslimů, než nemuslimů. V Japonsku nejsou žádní muslimové, protože jim to neumožňují. Rasismus? Možná. Nadřazenost? Možná. Je jim to jedno. Chtějí zachovat Japonsko a dívají se na každého shora," dodal Kedar v překladu webu Eretz.cz.

Židé jsou často obviňováni z toho, že jako celek mohou za islamizaci Evropy a multikulturalismus. Jistě lidi s židovskými kořeny nalezneme všude, stejně jako lidi s kořeny mezi Čechy, Němci, křesťany apod. Paradoxem je ovšem nejen to, že multikulturalismus a islamizace ohrožují nejvíce právě židy, ale i to, že muslimové obviňuji židy z toho, že jsou páteří odporu proti šíření islámu, tedy islamizaci.

Čechy a Slováky problematika islamizace zatím moc netrápí, přesto se stav rychle zhoršuje, není to jen díky tomu, že zatím máme u nás pouze pár desítek tisíc muslimů, ale i tím, že mnohé neziskové organizace financované z multikulturních grantů a aktivisté typu Bronislava Ostřanského či Šádiho Shanaáha aktivně podporují islámskou propagandu. Jenže fakta a historie dokazují lživost konceptu multikulturalismu a propagandy o mírumilovném islámu.

Naopak tam kde se islám prosazuje jako jeden z hlavních proudů společnosti nastávají občanské války, tyranie, diskriminace a násilí (ať již individuální nebo režimu). Možná již naše děti budou vyrůstat v Evropě plné lokálních konfliktů domorodců s muslimskými přistěhovalci a tehdy nám snad naši židovští přátele budou moci oplatit pomoc, tedy pokud nějací židé přežijí islámskou „mírumilovnost“.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | islamizace  | islamismus
3986 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď