"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Špína Lhoťan lže o výkladu koránu a ubližuje islámu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.6.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Tak jako měl nacismus či komunismus spoustu užitečných idiotů v řadách Evropanů, včetně Čechů, má je i islám. Názorný příklad je pan Jaroslav A. Polák, který háji islám vším čím může, včetně vulgarit, ale co čekat od komunisty co zároveň tvrdí, že obdivuje Winstona Churchilla?

Jaroslav A. Polák - zdroj jeho blog ....Tento islamofilní obhájce islámu a islamistů napsal článek snažící se hájit schvalování domácího násilí ze strany šéfa českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho a samozřejmě útočící na mou osobu. Náš obhájce islámu napsal následující:

"Jste sprostý lhář pane. Jste špína nejhoršího zrna. Záludný manipulátor využívající nálady ve společnosti k ukojení vlastní potřeby se producírovat. Chce se mi z vás a z dalších lidí jako jste vy, bondyovsky řečeno, hnusem zvracet."

A proč pan Polák mou osobu obviňuje ze lži? Proč mu tak ležím v žaludku?

V článku "Šéf českých muslimů v TV NOVA schvaluje domácí násilí" jsem si dovolil napsat toto:
"Ve středu večer ve vysílání TV NOVA šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi v nesestřihaném rozhovoru řekl, že islám dovoluje muži psychicky a fyzicky týrat ženu, pokud má muž dojem, že mu je neposlušná."

Podle Poláka lžu, pan Alrawi nic neschválil. Prostě pan Alrawi je proti jakémukoliv fyzickému i psychickému násilí muže proti ženě. Polák sám ovšem píše:
"Je pravda, že z výroku plyne, že muž má právo ženu symbolicky upozornit, kde je její místo a že žena je v podřízeném postavení vůči muži, ale interpretovat tento výrok jako schvalování psychického a fyzického týrání ženy, je skutečně silné kafe."

Ano, Mohl jsem formulovat souvětí jinak, lépe a vystižněji. Je to má chyba, byl jsem už dost unaven z cestování a 30 hodin bez spánku, ale podstatou není formulace. Podstatou je to, že Jaroslav A. Polák tvrdí, že Alrawi žádné násilí ani psychické týrání neschvaluje.

Co tedy opravdu Alrawi v pořadu TV NOVA Na vlastní oči řekl? Pořád si můžete shlédnout zde, kde od 23 minuty 30 sekundy je reportáž o bývalé muslimce Pavlině Bitarové a také sporná pasáž s Muneebem Hassanem Alrawim.

Přepis sporné pasáže:

Redaktor: "Ona (Pavlina Bitárová) tvrdí, že některé ty ženy v těch manželstvích jsou týraný, ale neodvažují si postěžovat, bych řekl otevřeně.

Muneeb Hassan Alrawi:
"Ehh, samozřejmě to je to, nesmí být nikdo týrán podle islámu. Muž nemá sebemenší právo týrat ženu podle islámu a islám to odsuzuje."

Moderátor:
"Ale máte korán súra ženy, verš 34.

Muneeb Hassan Alrawi:
"Ano."

Moderátor:
"Už v obavě že vás žena zahanbí, nebo udělá vám hanbu, ukažte ji lože a bijte ji s vykřičníkem."

Muneeb Hassan Alrawi:

"Ano, ta interpretace je trochu jiná. Bohužel mnozí se domnívají že ji má někdo zmlátit, bohužel toto je muslimský mobilní kartáček na zuby (ukazuje klacík z keře), takto má ji bít. To je symbolicky. To je správné podle islámu."

Moderátor:
"To jsem v koránu nečetl.

Muneeb Hassan Alrawi:
"Ano to jste nenašel, ale je to tak."

Tedy schvaluje Muneeb Hassan Alrawi fyzické či psychické násilí?

Korán říká:

Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký. (Korán 4:34)

Podle občanského sdružení Bílý kruh bezpečí:

"Klíčové znaky domácího násilí jsou Eskalace - od urážek se stupňuje k psychickému snižování lidské důstojnosti až k fyzickým útokům. psychické násilí je zastrašování - zlé pohledy, výhružná gesta, předvádění zbraní, ničení věcí, ubližování jiným v přítomnosti ohrožené osoby (Podrobnosti.)"

Jaroslav A. Polák ve svém článku na závěr o mně napsal, že jsem lhář, špína apod. Inu sami posuďte jestli šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi schvaluje psychické či fyzické násilí nebo ne. Faktem ovšem je, že Alrawi si protiřečil, neboť nejprve tvrdil, že islám odsuzuje JAKÉKOLIV násilí a pak přiznává, že násilí muže proti ženě dovoluje, byť jak on tvrdí symbolické.

Kdo je Jaroslav A. Polák? Jeho vlastní charakteristika z jeho blogu:

Spisovatel, publicista, amatérský filosof, společenský kritik, radikální levičák se sympatiemi k anarchismu, člen KSČM, fanoušek Winstona Churchilla, Fidela Castra, Huga Cháveze a Eva Moralese.

Němečtí muslimové již maji celý manuál jak bít ženu, podrobnosti zde.

Definice domácího násilí na wikipedii zde.

Více o domácím násilí na webu občanského sdružení ROSA zde.

alrawi-mlaceni-kartackem.png

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

Klíčová slova: Česká republika  | islamismus  | Lhoťan
3468 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď