"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šéf českých muslimů v TV NOVA schvaluje domácí násilí

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.6.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Ve středu večer ve vysíláni TV NOVA šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi v nesestřihaném rozhovoru řekl, že islám dovoluje muži psychicky a fyzicky týrat ženu, pokud má muž dojem, že mu je neposlušná. 

Záložka

V pořadu Na vlastní oči Muneeb Hassan Arawi, šéf Ústředí muslimských obcí v ČR a Islámské nadace v Brně, na otázku redaktora TV NOVA ohledně verše z koránu dovolujícímu muži násilí vůči neposlušné ženě odpověděl, že ano, islám dovoluje muži větévkou, používanou muslimy k čištění zubu, zbít ženu a tedy naznačit ji tak kdo je pánem a kdo sluhou.


Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých (ženám). A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký. (Korán 4:34)

Celou reportáž si můžete od 23 minuty 30 sekundy zhlednout zde.

Dokud takovéto podporování domácího násilí si muslimové schvalují a toleruji ve svých zemích, může někdo namítnout, že se nás to netýká. Ale Muneeb Hassan Alrawi je šéfem jediné státem uznané muslimské církve u nás a tato jeho slova dokládají, že jeho maska umírněného muslima je opravdu pouze maskou určenou české veřejnosti a jeho životním postojem jsou hodnoty neslučitelné s hodnotami české společnosti.

Podle našich hodnot totiž je jakékoliv násilí, ať již fyzické či psychické, ve vztahu mezi mužem a ženou projevem domácího násilí, týrání apod. a dle jednotlivých případu se může jednat nejen o přestupek, ale i trestný čin. To, že Muneeb Hassan Alrawi odsouhlasil výklad koránu schvalující domácí násilí je podle mě jednoznačným signálem, že buďto on nemá co dělat v čele českých muslimů, nebo oni nemají právo mít uznáni od našeho státu. Proto doporučuji Vám čtenářům, aby jste zaslali svůj názor na propagaci domácího násilí ze strany šéfa českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho brněnským muslimům na tyto kontakty:

Vídeňská 38a
639 00 Brno
Tel.:+420 543 243 352
Fax: +420 543 243 594
E-mail: brno@muslim.cz

Případně Ústředí muslimských obcí v ČR na tyto kontakty:

Blatská 1491
198 00 Praha-Kyje
Telefon: +420 281 918 876
Fax: +420 281 917 414
Email: praha@muslim.cz

Nebo rovnou orgánu, který jim udělil uznáni za český stát, Ministerstvo kultury:

Ministerstvo kultury
Maltézské náměstí 1
118 11 Praha 1
Telefonní čísla
Tel. ústředna: 257 085 111
Tel. ústředna - číslo s mezinárodní předvolbou: 420 257 085 111
Faxové číslo: 224 318 155
Faxové číslo - s mezinárodní předvolbou: 420 224 318 155
epodatelna@mkcr.cz

Neboť to co muže znít nevině jako archaický výklad posvátného písma islámu, koránu, se muže již zítra promítnout na vaši dceři, sestře či matce, která si začne poměr s muslimem a on ji třeba začne týrat s tím, že mu to Alláha a Muneeb Hassan Alrawi dovolili.

Aktualizace 1 června 2013 14:50 - tento text se stal zdrojem nenávistného výpadu jistého komunisty a islamofila Jaroslava A. Poláka, na jeho lži, nenávist a vulgaritu reaguji zde.

azylexmuslimky.png

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Britské islámské soudy podporují týrání žen

Mnoho Turků považuje domácí násilí vůči ženám stále za nezbytné

OBRAZEM: Ženy, kterým znetvořili obličeje kyselinou

Klíčová slova: žena  | islám  | bití žen
4511 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Finská poslankyně EP: EU jedná s Británií jako s vazalem. Postoj Británie by měl inspirovat další země k odchodu z EU! Expremiér: Musíme mít odvahu si přiznat, že máme problém s islámem!Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Prymula byl symbol, teď už Babiš jen minimalizuje škody. Krizové řízení ale dnes moc nepředvedl, kroutí hlavou politologPodpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď