"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Britský premiér hovoří k islámu jako Chamberlain k nacismu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 30.5.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jako vždy po nějakém násilném činu spáchaném ve jménu islámu, tak i po rituální vraždě britského vojáka Leea Rigbyho před několika dny se ozvali představitelé anglického státu a muslimských organizací s proklamacemi, že "islám za nic nemůže".

 bloganglie.jpg

Jenže takovéto proklamace pouze pomáhají zakrývat skutečné jádro problému a zní asi stejně, jako když by někdo prohlašoval k zvěrstvům v koncentračním táboře Osvětim nebo koncentračních táborech Gulag, že nacismus/komunismus za nic nemohou.

Islámský vrah nebyl žádným vyšinutým fanatikem, ale zbožným studentem islámu. Jako student islámu a znalý arabštiny si mohl číst ne pouze propagandistické brožůrky islámských organizací, které informují v anglickém jazyce pouze pozitivně o islámu a zamlčují mnohé z jeho kontroverzních a násilných dogmat, ale mohl číst i arabské originály ze života zakladatele islámu Mohameda a jeho příkazů.

Lee Rigby Mohl si tak přečíst jak Mohamed aplikoval verše koránu hovořících o násilí vůči nevěřícím a terorizování nevěřících pro cíle islámu. Jako správný následovník islámu věřící v jeho neomylnost a absolutní platnost příkazu islámu prostě vrah vykonal to co vykonal.

Je to stejné, jako když pravověrný nacista čte Hitlerův Mein Kampf nebo pravověrný bolševik čte Leninovy spisy a koná podle nich. Bohužel je to stejné jako v případě naších českých muslimů z brněnské a pražské mešity, kteří podporují vrahy z Hizballáhu, souhlasí se sebevražednými atentáty proti izraelským civilistům a vojákům NATO v Iráku a Afganistánu (tedy i našim) a pak veřejně proklamují, že jsou umírnění a odmítají terorismus. Podrobně o tom píši ve své knize "Islám a islamismus v České republice" zde.

Dokud tedy muslimové nepochopí, že je třeba aby reformovali výklad islámu a jeho aplikaci, budou pro nás hrozbou a dokud naši politici nepochopí, že nereformovaný islám je stejnou hrozbou jako nacismus nebo komunismus, budeme dále umírat a naše společnost strkat hlavu do písku jako pštrosi.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Vrahy britského vojáka jsou asi islamističtí "vlci samotáři"

Zděšení: Muslimové na ulici Londýna za bílého dne uřízli hlavu britskému vojákovi

V Anglii nebudou vyvěšovat národní vlajku – kvůli muslimům

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost  | islamizace  | Velká Británie  | islamismus  | džihád
3619 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Dojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď