"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Poslanec VV Chaloupka: Zpřísněme imigrační pravidla

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 29.5.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Londýn a Švédsko jsou jen dalším příkladem řádění imigrantů, tvrdí poslanec VV Otto Chaloupka.

Reagoval tak na nejnovější příklady terorismu (Británie) a násilí (Švédsko) ze strany imigrantů.

Jediným řešením je podle Chaloupky prevence. A to ve smyslu, zpřísnění imigračních pravidel státu.

„Stále se totiž bohužel domnívám, že tam, kde se objeví muslimští přistěhovalci a získají ve státě silnější minoritu, působí spíše jen potíže,“ řekl Chaloupka a odkázal především na Německo, Francii, Belgii.

Zřetelně to podle něj ukazují i aktuální události ve Švédsku. „Okraj švédské metropole připomíná skoro až začátek občanské války. A jakou náhodou, že nepokoje se odehrávají v oblasti, kde žije asi 80 procent imigrantů. Většina z nich vyznávající islámskou víru,“ argumentoval poslanec.

„Jak jsme několikrát mohli na vlastní oči vidět, muslimové příliš tolerantní vůči jiným kulturám nebo náboženstvím nejsou, tak proč bychom my, být tolerantní měli. Multikulturalismus ano, ale pouze s těmi kulturami, které jsou vůči sobě navzájem tolerantní," dodal.  

Londýnští vyšetřovatelé v pátek uvedli, že dva britští muslimové, kteří ve středu v Londýně brutálně „barbarským způsobem“ zavraždili britského vojáka, nepatří pravděpodobně k žádné teroristické organizaci a jednali samostatně.

„Ano, skutečně jaká úleva pro občany euroatlantického společenství. Naopak. Tento problém je mnohem zásadnější a jde přes hranice národních států a mnohých sofistikovaných bezpečnostních strategií,“ okomentoval toto prohlášení ironicky Chaloupka.

Problém je podle něj v tom, že tento typ nekoordinovaného „malého“ útoku je pro bezpečnost jakéhokoliv státu a jeho občanů mnohem zásadnější. Protiteroristické či bezpečnostní složky států jim totiž jen stěží mohou zabránit. Jinak je tomu v případě velkých, organizovaných teroristických útoků. Tam existuje větší pravděpodobnost, že jej bezpečnostní složky státu eliminují.

www.prvnizpravy.cz

Klíčová slova: Česká republika  | imigrace  | terorismus  | džihád
2042 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Dojení krav je stejné jako sexuální zneužívání, objevili genderoví vědci New York UniversityUkazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženami

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Ekonomka brutálně nachytala Schwarzenberga kvůli Kosovu. Pane kníže, tohle se fakt nepovedlo Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupci
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď