"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigranští muslimové tvoří v Belgii již 45 % vězeňské klientely

Autor: -bj- | Publikováno: 28.5.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Podle posledních údajů tvoří v Belgii 45 % vězeňské klientely muslimští imigranti, tj. cca 5000 z celkového počtu odsouzených. V některých věznicích však již muslimští trestanci tvoří drtivou většinu. Ve francouzských věznicích, pro srovnání, však muslimští imigranti tvoří již 70 % (!) odsouzených. To kromě nákladů způsobuje řadu dalších problémů.

Pro původní Francouze či Belgičany je dnes výkon trestu úplné trauma z důvodu islamizační šikany, neboť je známou skutečností, že právě věznice s muslimskou klientelou – ať už v Rusku, Francii či Británii – jsou semeništěm radikalizmu. Dále musely být ve věznicích vybudovány modlitebny, z jídelníčku vypuštěno vepřové, a muslimští vězni odmítají jako dozorce ženský personál. Nejvíce odsouzených muslimských imigrantů v Belgii pochází ze zemí severní Afriky a Turecka.

Oficiálně je však stále politicky nekorektní konstatovat, že zejm. mezi muslimskými imigranty je zvýšená kriminalita. Je ale taková politická korektnost, která zamlžuje zásadní skutečnosti, morálně korektní?

čtěte také:

http://www.sudinfo.be/726092/article/actualite/belgique/2013-05-17/45-des-detenus-des-prisons-belges-sont-de-confession-musulmane

http://www.sedmitza.ru/text/3710953.html

http://french.china.org.cn/foreign/txt/2013-05/21/content_28891607.htm

http://www.liveleak.com/view?i=d2e_1368962011

http://www.nordeclair.be/726092/article/actualite/belgique/2013-05-17/45-des-detenus-des-prisons-belges-sont-de-confession-musulmane

čtěte také:

Islámisté hrozí Belgii muslimskou revolucí

V Belgii se snaží zastavit bojovníky odcházející do Sýrie

Stane se z Bruselu hlavní město chalífátu Eurábie?

Klíčová slova: Belgie  | imigrace  | přistěhovalectví
2671 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď