"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Nacionalisté zveřejnili emaily šéfa českých muslimů

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 27.5.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Skupina aktivistů z organizace White Media se dlouhodobě zaměřuje na nabourávání soukromí multikulturních aktivistů. Jejich poslední obětí se stal šéf českých muslimů Muneeb Hassan Alrawi a také muslimský aktivista Šádí Shanaáh.

Aktivisté zveřejnili několik dopisů z jejich internetové komunikace s různými osobami. Počínaje konvertity Lukášem Větrovcem, Eduardem Palíškem, nabídkou finanční podpory od Muneeba Hassana Alrawiho aktivitám Šadího Shanaáha, komunikaci mezi ním a šéfem strany Zelených či pracovníky americké ambasády v Praze apod.

V případě Šadího Shanaáha byly zveřejněný maily týkající se jeho aktivit i soukromého života, které vyvolávají jisté kontroverze.

Aktivisté z White Media tak získali obrovský zdroj velmi citlivých informací o aktivitách českých muslimů. Jen v případě Muneeba Hassana Alrawiho získali ke zkoumání několik tisíc emailů z jeho korespondence. Tato kauza ukazuje nejen na slabiny elektronické
komunikace, ale i na odhodlání lidí z White Media dost zásadně narušovat aktivity svých protivníků. Přitom se nejedná o výjimku v rámci bojů mezi nacionalisty a levicí či muslimy, protože obdobným způsobem nabourávají internetovou komunikaci vytipovaných osob i levicoví aktivisté a v západní Evropě již i muslimové.

Byť si to většina lidí neuvědomuje v elektronickém prostoru zuří válka, džihád, rekonkvista apod. všichni proti všem. Morální otázkou je jestli je správné pro odpůrce islamizace využívat informací získaných aktivisty rasistické skupiny kolem White Media. Někteří říkají, že ano a sdílejí získané informace a někteří říkají, že ne, neboť se tím poškozuje a diskredituje odpor proti islámské ideologii, což nahrává právě islamistům jako je Alrawi a jeho přátelům z řad multikulturalistů.

Dlouho jsem se rozvažoval jestli mám o celé věci informovat veřejnost prostřednictvím svého blogu. Nakonec jsem se rozhodl na celou věc upozornit, aby lidé komunikujicí s Muneebem Hasanem Alrawim nebo s Šádí Shanaáh a myslící si, že jsou anonymní byli varováni, že jejich data kolují po internetu. Zároveň, ale nechci propagovat White Media, proto zde neuvádím odkaz na jejich databází.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Ministerstvo vnitra ČR: "Kritika islámu je projevem extremismu"

Ve Francii sílí projevy islámského rasismu

Zásadní konference o islámu v Praze aneb konec svobody slova?

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | džihád
5033 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď