"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve Francii sílí projevy islámského rasismu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 21.5.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Francouzským regionem městečka Avignon otřásá nárůst napětí mezí muslimskými přistěhovalci a místními domorodci. Posledním bodem napětí byl útok na katolického mnicha, který dle výsledku šetření nejspíše spáchali muslimové. Muslimští přistěhovalci dlouhodobě působí násilnosti a zločinnost, která byť je zakrývaná multikulturní propagandou, vede stále více domorodců k podpoře nacionalistů z Národní fronty.

Záložka

Jenže poslední incident nenaštval pouze místní obyčejné domorodce, ale už rozčílil i veřejně činné osoby. Například arcibiskup Avignonu Mgr Jean-Pierre Cattenoz politicky nekorektně zdůraznil, že městská část Saint-Ruf obydlena převážně muslimy je centrem, kde jsou obyčejní lidé vystaveni násilí, krádežím, přepadům a vlastně se jedná o území bez práva. Tedy vlastně spíše o území kde neplatí zvyky a pravidla francouzské společnosti, ale zákony a pravidla muslimských přistěhovalců. V jednom rozhovoru například prohlásil, že v některých francouzkých městech je již pozdě pokoušet se integrovat přistěhovalecké muslimy, ti již přetvářejí společnost podle svých představ (podrobnosti zde.)

Poté co mlčení hlavních politiků levice a pravice bylo kritizováno Národní frontou a politici si nejspíše uvědomili, že jsou již opravdu Francouzi naštvání na multikulturalismus a nečinnost politiků, ozvalo se pár politiků, že útok na mnicha odsuzují a je třeba problém zločinnosti a násilí mezi muslimskými přistěhovalci řešit. Jenže nejspíše obdobně jako v případě jiných incidentů jde pouze o proklamace bez reálných činů, neboť jakýkoliv zásah proti kultuře muslimských přistěhovalců, by mohl vyvolat ještě větši vlnu islámské nenávisti a toho se politici bojí.

Obyčejní lidé jsou již ve Francii ovšem stále více znepokojeni úpadem společnosti a práva tam, kde muslimové tvoří většinu. Ozývají se s kritikou politiků a hlavně začínají ztrácet strach z multikulturní inkvizice a teroru poltické korektnosti a nebojí se hovořit o islámském rasismus a netoleranci, které se islámským společenstvím ve Francii šíří stále více. Což dokazuje i dlouhodobý vzestup Národní
fronty.

Zdrojem islámského rasismu vůči Evropanům a hlavně ateistům, křesťanům či židům, jsou teorie islámské ortodoxie a lživé informace šířené v rámci islámské misie a vzdělávání muslimů islámskými skupinami. Stejná
"islamizace" malověrných muslimů a agresivní protievropská propaganda je prováděna i zde u nás v České republice, kdy publikace vydávané Ústředím muslimských obcí a islámskou nadací v Praze obsahují nenávistné a lživé výroky o křesťanech či židech. (Ukázku některých těchto výroků uvádím i ve své knize "Islám a islamismus v České republice" (podrobnosti zde.)

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Francie: V muslimské části Avignonu zmlácen kněz

Začátek Ramadánu. I ve Francii ho určují moderními technologiemi

Protibílý rasismus: soud

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Francie  | džihád
2933 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Souhlasíte s novým světonázorem EU, že Druhou světovou válku rozpoutalo Rusko? Evropský parlament v září kodifikoval povinný světonázor, že Druhou světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď