Brusel chce především vyrovnat přerozdělováním "propastné rozdíly" v míře přijímání uprchlíků jednotlivými zeměmi EU. Názorně to znamená, že uprchlíci se dostanou sice do Itálie či Francie, kde požádají o právo zůstat v Evropě, ale poté budou na základě kvót přesunuti k usídlení do České republiky, aniž by to místní obyvatelé či politici mohli jakkoliv ovlivnit!

Hlubší integrace EU prosazována podnikateli a levicí, tak vede k omezování práv a participaci na vládnutí obyčejnými lidmi a lokálními politiky, které si na rozdíl od bruselských úředníků a nevládních organizací prosazujících multikulturalismus místní voliči zvolili!

Bruselským úředníkům se nelíbí, že například do Německa se hrnou davy přistěhovalců, ale do východní Evropy se jim nechce a ani místní státy východní Evropy po přistěhovalcích (převážně muslimech) nijak netouží a to se dle rozhodnutí politbyra EU musí změnit.

Bruselští úředníci a jejich partneři z multikulturní lobby, také chtějí prosadit, aby se omezila možnost místních státních orgánů kontrolovat přistěhovalce, stíhat je za možné porušováni zákonů (tj. omezení možnosti vzetí do zadržovací vazby), usnadnilo se jim legální zaměstnání (v situaci kdy miliony obyvatel EU jsou bez práce) apod.

Úřednicí a multikulturní lobby pracovali na návrhu víc jak deset let a už teď říkají, že jeho dopad mohou posoudit až několik let po jeho zavedení, tedy klasická výmluva v situaci, kdy nejspíše moc dobře vědí, že to povede ke zhoršení situace a konfliktům s původními obyvateli Evropy. Nezbývá než se ptát, proč to tedy prosazují, když již nyní máme přeci desítky milionů nezaměstnaných v Evropě.

Snad kvůli tomu, že těmto přistěhovalcům potřebují dát co nejdřivé volební právo? Vědí, že stále více domorodých evropanů socialistické experimenty nepodporuje a tak potřebují voliče vděčné za štědrý sociální systém a pozitivní přistěhovaleckou politiku? Inu i u nás v České republice se již muslimští přistěhovalci usazují a propagují názory a myšlenky, za které by obyčejný Čech šel před soud a do vězení kvůli antisemitismu a nenávisti. Jenže u muslimů to nevadí ... (Podrobnosti v mé knize Isláma islamismus v České republice zde).

Doporučuji také dnešní Lidové noviny a mimořadnou přílohu o nezaměstnaných v Evropě. Dnes již přes 26 milionu lidí z Evropské une namá práci a žije ze sociálnich dávek.

Podrobnosti v němčině zde.
 

platon.png