"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Západ draze zaplatí za podporu povstalcům, tedy al-kajdy v Syrii

Autor: Ian Albénitz  | Publikováno: 8.5.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Západ draze zaplatí za podporu povstalcům, tedy al-kajdy v Syrii. Požár se nezastaví na našich hranicích. Celý svět ví, že Jordánsko je stejně tak exponované jako Sýrie.

Západ už draze zaplatil za financování al-kajdy v Afrghánistánu (dohoda s mudžahediny v 80. letech, tyto později vstoupili do al-kajdy). Dnes dělá totéž v Sýrii, v Lybii a dalších zemích a tvrdě to pozná samo na sobě srdce Evropy i Spojené Státy.

Západ neví, že se terorismus obrátí proti němu. Západ bojuje proti al-kajdě v Mali, ale podporuje ji v Syrii: je to politika dvojího metru. Na západě by ale měli vědět, že není umírněných teroristů.

To al-kajda si podmanila Syrské povstání. Není rozdílu mezi povstalci a skupinami džihádistů, které jsou pod velením al-kajdy. Nemáme jinou volbu, než vítězství, neboť pakli že ho nedosáhneme, bude to konec Sýrie.

Assad kritizoval opozici, se svými základy v zahraničí a vyslovil pochyby ohledně vlastenectví těchto skupin a poukázal na ztenčení podpory obyvatel na minimum.

Pozice povstalců není legitimní pro rozhovory v Damašku a nemám v úmyslu jakkoliv handlovat s těmi "kteří berou peníz aby prodali vlast".

Assad je proti humanitární intervenci, která by čelila 2 500 000 válečným uprchlíkům, protože by tato pak sloužila ke zničení syřanů a vrátila by zemi do závislosti na zahraničí.

http://blogeurabia.parlamentnilisty.cz

Klíčová slova: USA  | terorismus  | džihád  | válka  | Sýrie
2864 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

„Pirátka“ Merkel! zuří TurciKde se berou v ČR ilegální imigranti?Turecká ambasáda v Praze podporuje turecké rasisty zakázané v EUSoros vyzývá EU k zásahu proti Maďarsku a jeho spojencem se stali maďarští antisemitéTurecko vydrbalo s Německem: v NATO vetovalo prohlídku svých lodí mířících do Libye

ePortal.cz

Pomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne Veto bruselské diktatury: Poláci a Maďaři nás svou odvahou drží nad vodou. Vyhladovět a ubližovat. Jourová - trojský kůň. Přidáme se, nebo budeme jen zbaběle čekat?

euPortal.cz

Slováci kvůli tomu, že přijali euro, bohatli 2,25krát pomaleji než ČešiPomozte, prosím. Z prezidentských voleb v USA vidíme, že přituhuje. Zdá se, že se neomarxisté neštítí ani zfalšovat volby. V Evropské unii zase přibývá cenzura a teroristických útoků muslimských imigrantů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Nikdo si nevšiml: ODS se vypořádala s Pavlem Novotným. TišeTy nejhorší sny Lipovské. Modlete se. K ČT s ženou, která si tam zažila své
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď