"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Západ draze zaplatí za podporu povstalcům, tedy al-kajdy v Syrii

Autor: Ian Albénitz  | Publikováno: 8.5.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Západ draze zaplatí za podporu povstalcům, tedy al-kajdy v Syrii. Požár se nezastaví na našich hranicích. Celý svět ví, že Jordánsko je stejně tak exponované jako Sýrie.

Západ už draze zaplatil za financování al-kajdy v Afrghánistánu (dohoda s mudžahediny v 80. letech, tyto později vstoupili do al-kajdy). Dnes dělá totéž v Sýrii, v Lybii a dalších zemích a tvrdě to pozná samo na sobě srdce Evropy i Spojené Státy.

Západ neví, že se terorismus obrátí proti němu. Západ bojuje proti al-kajdě v Mali, ale podporuje ji v Syrii: je to politika dvojího metru. Na západě by ale měli vědět, že není umírněných teroristů.

To al-kajda si podmanila Syrské povstání. Není rozdílu mezi povstalci a skupinami džihádistů, které jsou pod velením al-kajdy. Nemáme jinou volbu, než vítězství, neboť pakli že ho nedosáhneme, bude to konec Sýrie.

Assad kritizoval opozici, se svými základy v zahraničí a vyslovil pochyby ohledně vlastenectví těchto skupin a poukázal na ztenčení podpory obyvatel na minimum.

Pozice povstalců není legitimní pro rozhovory v Damašku a nemám v úmyslu jakkoliv handlovat s těmi "kteří berou peníz aby prodali vlast".

Assad je proti humanitární intervenci, která by čelila 2 500 000 válečným uprchlíkům, protože by tato pak sloužila ke zničení syřanů a vrátila by zemi do závislosti na zahraničí.

http://blogeurabia.parlamentnilisty.cz

Klíčová slova: USA  | terorismus  | džihád  | válka  | Sýrie
2212 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Uprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Václav Havel omilostnil v roce 1990 pedofilního vraha Jaroslava Oplíštila a ten poté odnesl z nemocnice Na Bulovce sedmiměsíční holčičku Barborku, kterou pedofilně zneužil a zavraždil. Nyní je na svoboděŘízená invaze pokračuje: Už nejde o Syřany, stěhuje se sem Afrika. Elity chtějí sebevraždu Evropy. Nový mechanismus přerozdělování

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

,,Havel nám vyhověl. Ministr se zhroutil. Sověti nám řekli...” Generál Lorenc promluvil o roce 89Mám blbou zprávu... Babiš zúčtoval s kritiky a „napráskal“ Piráta. Nepotěší příznivce Zemana
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď