"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Humorně i vážně o islámských oslavách svátku práce

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.5.2013 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Zbožní muslimové se asi natolik integrovali, že se rozhodli oslavit svátek práce stylově, tedy pracovně. Evropské bezpečnostní služby zažívají v posledních dnech hyperaktivitu. Nejprve zahájilo Rusko zásah proti zbožným muslimům plánujícím teroristické akce, poté se přidala Itálie hledající šest muslimů toužících po osobním setkáni s Alláhem a následně Anglie soudí skupinku muslimů za zpackaný teroristický útok.

Záložka

Samotná Anglie zažívá v posledních měsících vyhrocování vztahu mezi muslimskými přistěhovalci a ostatní společností. Před pár dny desetitisíce muslimů demonstrovaly za zákaz urážení (tedy kritiky) islámu a před soudem stojí zároveň skupina zbožných muslimů, která plánovala velký teroristický útok na demonstraci odpůrců islamizace z Angické obrané ligy, ale jen ho jaksi pokazili.

Člověk se jen ptá jak je možné, že v Evropě je kolem třiceti milionů muslimů a lidi co islám rádi nemají nebo ho přímo v Evropě nechtějí je přes 200 milionů (dle statistik vztahu k islámu ho například nemá ráda většina Němců) a přitom mezi Evropany není stejné procento radikálů a teroristů? Například názory českých muslimů, které popisuji ve své knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde), by vedly v české společnosti k vyloučení z řad normálních lidí, ale v muslimské společnosti jsou "vstupenkou" k vedení komunity.

Vždyť podle převodu procenta radikálů z islámské komunity na Evropskou společnost by zde každý den měla do povětří vyletět jedna mešita nebo shromáždění muslimů a na muslimy by se měly pořádat každotýdenně pogromy. Jenž se prostě nic takového neděje a na rozdíl od islámského společenství Evropané nemají potřebu terorizovat své islámské odpůrce, ale naopak sami proti pomatencům co by chtěli ve jménu Evropy muslimy zabíjet bojují. Tedy kde udělali soudruzi multikulturalisté chybu? Že by ten islám zase až tak mírovou vírou nebyl?

No, jako obyvatelé České republiky o tom ještě přemýšlet můžete, ale v takové Belgii se již chystá zákon zakazující kritiku islámu. Podle informací médii je zákon jasný: „Člověk by byl vinen, kdyby považoval islám za násilný, ohrožující a podporující terorismus, nebo považoval islám za politickou ideologii, která se používá pro politické a vojenské účely. Tedy říci to co o Mohamedovi říkají sami muslimové by pro nemuslima znamenalo riskovat pokutu nebo vězení a tedy odsouzení za islamofobii! Muslimští voliči budou jistě spokojeni a budou navrhovatele volit i v příštích volbách.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

čtěte také:

Mnoho Turků považuje domácí násilí vůči ženám stále za nezbytné

Česko-americký profesor: „Terorismus je dobrá reklama na islám“

Ex-muslim kritizuje katolickou církev za submisivitu k islámu

Klíčová slova: humor  | islamizace  | islamismus
2793 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Video: Turci ve Francii uspořádali trestnou výpravu na ArményFrancie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Dánská premiérka povede razii na ‚nezápadní‘ mladíky obtěžující rodilé DányProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami„Jsem v p*deli.“ Já prodal i pozemky po babičce. Ani na jídlo nemám. Mě řeší psychiatr. Sebevražda? Čechům covid bere vše, roste zoufalství
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď