"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šéf českých muslimů získal české občanství „podvodem“

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 30.4.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Aktuální vydání Lidových novin se věnuje problematice získávání státního občanství výměnou za spolupráci s českou tajnou službou. V článku „Cizinci na tenkém ledě“ se autor zmiňuje i o mnou zveřejněné informaci o  získání státního občanství předsedou českých muslimů Muneebem Hasanem Alrawim.

ZáložkaLukáš Lhoťan s  Muneebem Hasanem Alrawim

Lidové noviny se šéfa českých muslimů zeptaly nejprve na to jestli může potvrdit, že v období kolem atentátu z 11 září 2001 byl jedním ze dvou Iráčanů, kteří získali české občanství a Alrawi odpověděl, že nebude Lhoťanovy výmysly komentovat. Na druhou otázku jestli může potvrdit nebo vyvrátit Lhoťanovu informaci o tom, že si fiktivně vzal za manželku českou občanku, aby získal trvalý pobyt již odmítl odpovědět úplně.

V knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde) jsem na straně 74 zveřejnil informaci, že Muneeb Hasan Alrawi si vzal za manželku českou občanku s  cílem získání trvalého pobytu. V té době totiž už udržoval poměr s bosenskou muslimkou a neboť oba byli cizinci neměli by nárok na trvalý pobyt či občanství a tak se jeden z této muslimské dvojice musel před uzavřením jejich zákonného sňatku stát manželem či manželkou českého občana na nutnou dobu, aby trvalý pobyt získal a pozdějším sňatkem se skutečným partnerem zajistil trvalý pobyt a občanství i jemu. Alrawi tomu možná říká dle islámského práva šaria nutnost, ale my tomu v evropské civilizaci říkáme podvod.

Pokud šéf českých muslimů tvrdí, že lžu a že nebyl jedním ze dvou Iráčanů, kteří v období kolem 11 záři 2011 získali české státní občanství, že si nevzal českou občanku a krátce po získání trvalého pobytu se sní rozvedl, proč mně nezažaluje? Nebo proč nepožádá polici aby vyšetřila tuto mou údajnou lež?

Odpověď je jednoduchá, protože mám pravdu. Šéfovi českých muslimů nezbývá než jen lhát o mé osobě a vyhýbat se přímé konfrontaci, jinak by se plně potvrdily mnou zveřejněné informace. Když vidíme jakého šéfa si čeští muslimové zvolili, tak se nelze divit tomu, že většina českých občanů má k nim nedůvěru.

Co se týče možné spolupráce Alrawiho s českými tajnými službami mohu pouze dodat, že on sám se mezi muslimy v mé přítomnosti kontakty s českými tajnými službami chlubil. Jestli šlo jen o spolupráci nebo něco více nevím, ale skutečnost, že řadoví pracovnicí BIS neinformovali vyšetřující orgány policie a státní zastupitelství o projevech náboženské nenávisti v brněnské mešitě a přitom jim to zákon nařizuje, je zde otázka jestli netolerovali tuto náboženskou nenávist výměnou za spolupráci s lidmi z brněnské mešity.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Bostonský masakr následek amerického odmítnutí ruské islamofobie?

Česko-americký profesor: „Terorismus je dobrá reklama na islám“

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | Lhoťan  | džihád
4070 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůVideo: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Zvítězí Trump a do roku 2027 „dojde v USA k něčemu na způsob revoluce,“ tvrdí autor překvapivě se naplňujících předpovědí. Jestli si myslíte, že rok 2020 je příšerný, tak jen počkejte na rok 2024. Ještě jste nic neviděliHlava uříznutá muslimem v kostele, ale motiv je prý stále neznámý...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...Tohle fanoušci Pavla Novotného nerozdýchali. Co provedl? Záležitost vede až na Hrad
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď