"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

"Dánští" studenti tureckého původu demolují šest hotelů v Praze

Autor: Ian Albénitz  | Publikováno: 27.4.2013 | Rubrika: ČR
Ilustrace

V neděli 17. v noci došlo k prvnímu přepadení, když středoškolák Nicolai Toftegaard (19), byl napaden turky, když čekal na kamaráda.

Náhle jsem slyšel zvolat "tam je!"," tak jsem se otočil a viděl tři nebo čtyři postavy které běžely ke mně. Jeden z nich mě praštil do tváře a rozbil mi nos. Uvědomil jsem si kolik jich je a dal se na útěk", vypověděl stanici TV2 po svém návratu do Dánska.

S rozbitou tváří se student pokusil utéci a chytit taxi, ale bez úspěchu. Útočníci využili příležitost a znovu napadli dána, tentokrát s nožem, kterým ho bodli čtyřikrát do zad. Oběť vypověděla, že útočníků bylo šest. Hovořili dánsky, ale byli původem z Turecka.

Jako zázrakem se mladík vymanil svým pronásledovatelům, a to bez větší újmy, i když jedno z bodnutí se zastavilo jen 2 cm od plíce.

Ve středu 20. ráno byl další dánský student několikrát pobodán do zad před hotelem Panorama, kde také byli ubytováni turci. Podle svědků se napadený mladík dopotácel do hotelového výtahu. "Byla tam jen jedna slečna, která utíkala recepcí a volala o pomoc. Potom napadený mladík vyšel z výtahu a já viděl podlahu plnou krve." řekl svědek, student z univerzity Nastved.

Česká policie podezřívá jednoho turka s dánským pasem ze spáchání trestného činu a hledá ho, prohlásil Václav Janata, redaktor české televizní stanice Prima Family TV novinám Ekstrabladet.

Ve čtvrtek 21. ráno další dva dánové tureckého původu zaútočili přímo na českou policii a způsobili značné škody na venkovních zařízeních.

"Když se je policejní důstojník pokusil zadržet, byl napaden ranama do tváře a do ramen", prohlásil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Pouhých několik hodin poté bylo v hotelu Vršovice zdemolováno 30 místností studenty turecého původu.

"Škody budou zaplaceny z peněz, které tu museli pachatelé uložit" prohlásila mluvčí policie Eva Kropáčová. "Přesto všechno, úložka nepokryje ani polovinu celkových nákladů na nápravu škod".

Křiklavé na celém případu je, že v médiích České republiky se neobjevuje ani jedna jediná zmínka o etnickém původu agresorů a uchyluje se pouze k alkoholu, jako k důvodu prudké agrese tureckých mladíků.

Zpráva ze španělských nezávislých zdrojů.

Klíčová slova: Česká republika  | Dánsko
3504 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Teroristé pod ochranou Turecka oslavuji vraždy ve FranciíPROHLÁŠENÍ ÚSTŘEDÍ MUSLIMSKÝCH OBCÍ V ČR K UDÁLOSTEM VE FRANCII Ukrajina podporuje útok muslimského Ázerbájdžánu na křesťanskou ArméniíByla vyhlášena třetí světová válka! Židovsko-křesťanské civilizaci: Ex-ministrVídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kostele

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

S Turkem lépe než s eurobolševiky: Pro Putina spolehlivý partner? Dva suveréni se vždy dohodnou. Při vzájemném respektu i na Karabachu. Žádný vývoz demokracie. Dvě nezávislé velmoci – dvě civilizaceNový papežův skandál: Homosvazky. Kdo to nečekal, byl naivní. Pohan Bergoglio ve službách NWO totality. Světské i církevní bažiny potřebují dementního zločince Bidena. Padne poslední hradba?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Svědectví přímo z vytížené nemocnice: Jaro bylo trochu obtížnější cvičení. Jestliže to nepochopí lídé, může se vláda stavět na hlavuPoslanec Ondráček navrhuje zrušit povinné koncesionářské poplatky. Vláda to ale prý shodí ze stolu
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď