"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šaríja na prahu vstupu do španělské legislativy

Autor: Ian Albénitz  | Publikováno: 18.4.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Pod označením šaríja je míněn soubor primitivních norem muslimského života. Islámské státy jí uplatňuji jako svou vlastní legislativu. Dokonce tak činí - částečně - i v zemích, které nejsou islámskými státy.

V našem případě se jedná o adopce. Jak se zdá, mnoho španělských manželství si přeje adoptovat děti vně hranic. Je vidět, že tu je málo dětí. Jde o to, že Maroko vyžaduje, od chvíle, kdy se islamisté dostali k moci na jaře 2012, aby každé marocké dítě adoptované španělskou rodinou zůstalo kulturně i nábožensky muslimem.

Španělská vláda navíc by měla být donucena kontrolovat celý proces (?) a zároveň dovolit marockým náboženským autoritám mít nad dětmi kontrolu až do jejich 18 roku, aby se ujistili, že tyto nekonvertovali ke křesťanství.Požadavky islámské země už nás nepřekvapuji, protože dávno dobře známe jejich chybějící náboženskou svobodu. Co je skutečně nepředstavitelné, je fakt, aby Španělský stát přijímal tyto podmínky.

Ale dobře, to, co právě čtete, tento bezprecedentní posun barbarství šaríja uvnitř našeho národního území, se stane součástí naši legislativy.
Některé otázky, které člověka napadají: a co náboženská svoboda? a Španělská ústava? a co západ?

Na prahu jiných témat, jako je nabytí kontroly nad našimi občany jiným státem, uvnitř našich hranic, žádná vláda, myslím, nemá nejmenší právo vytvářet prostor ve vlastním národním území, ve kterém by se pozastavovalo právo na náboženskou svobodu.

Při pohledu na optimismus a rádoby "normální stav" s jakým jsou přijímány tyto zprávy laickou veřejností, rozumí se, že pro některé lidi koncepty jako demokracie, svoboda, lidská práva, atd., kterými se tolik chvástají, zůstávají přesto všechno tyto pojmy někde dole, překryty svou nenávistí ke křesťanství (mluvím pochopitelně o Španělsku). Zapomínají - nebo ignorují - , že všechna ta práva a svobody jsou ovocem kultůry nasycené křesťanskou vůlí.čtěte tak

čtěte také:

Španělské hlídky zadržely za poslední dva dny desítky afrických imigrantů

Španělsko se bojí protiislámského filmu. Vyhostí autora

Katalánsko výspou islámizmu?

Klíčová slova: šáría  | Španělsko
2784 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď