Ministr zahraničí české vlády Karel Schwarzenberg opakovaně tvrdí, že zájem České republiky je prosazování lidských práv ve světě a že on je křesťan. Otázkou tedy zůstává proč v případě islámského režimu v Saudské Arábii nejen nepropaguje lidská práva a nehájí pronásledováne křesťany, ale naopak pomáhá šířit propagandu islámu? Podobně postupují i mnozí další čeští křesťanští politici, bohužel.

Nejvyšší islámský duchovní Saudské Arábie Abdul Aziz bin Abdullah při setkání s poslanci z Kuvajtského království opět zopakoval, že je třeba zničit všechny kostely a místa uctívání křesťanů na Arabském poloostrově, informují světové tiskové agentury. Abdul Aziz bin Abdullah tak reagoval na dotaz poslanců ohledně názoru jednoho kuvajtského poslance, který také veřejně řekl, že v Kuvajtu by měli zničit všechny kostely.

Názor Abdul Aziz bin Abdullah se opírá nejen o slova zakladatele islámu Mohameda, který řekl, že „nebudou dvě náboženství na arabském poloostrově“, ale také o praxi jeho následovníků, kdy provedli čistku a násilně odsunuli z arabského poloostrova židy a křesťany. Toto barbarské chování Mohammeda a jeho následovníků i v dnešní době obhajují i představitelé, českých mešit s odvoláním na to, že to tak chtěl Alláh. Když ovšem se někdo ozve a řekne, že podobně by měli odsunout muslimy z Evropy nebo České republiky, tak muslimové se svými spojenci spustí kampaň o rasismu, xenofobii a extremismu.

Například předseda Muslimské obce v Praze Vladimír Sáňka v Českém rozhlase obhajuje pronásledování křesťanů v Saudské Arábii jako správné dle islámu. Podrobnosti zde.

A kde je tedy náš ministr zahraničí se svým úřadem? Na straně lidských práv a křesťanů, nebo spíše saúdskoarabské ropy? To nechť ukáže svými činy.