"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vlastenec ve službách CIA infiltroval muslimskou komunitu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 28.3.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Být vojákem sloužícím své zemi je mnohdy nevděčné a nebezpečné povolání. Ale ještě nebezpečnějším povoláním je služba vlasti jako infiltrátor mezi jejími nepřáteli. Jako příklad mohou sloužit stovky anonymních pracovníků tajných služeb působících v muslimské komunitě.

Záložka

Podobným životním osudem si prošel Američan Fernando Jara, který konvertoval k islámu a poté působil několik let v muslimské komunitě jako agent CIA. Jeho životní osud popisuje článek na webu Idnes.cz zde.

Když jsem si přečetl slova, která o Jarovi řekl jeho bývalý učitel, vzpomněl jsem si na své mládí. Jeho učitel řekl: "V jedné přednášce nenáviděl Ameriku, v hodinách filosofie se stal ateistou vyznávajícím Nietzscheho a ve výuce náboženství konvertoval k islámu, studoval Korán a nechal si narůst obří plnovous. Takový v té době byl. Změnily ho také útoky z 11. září, z oddaného muslima se rázem stal velký patriot."

Bohužel jako na většině agentů i na něm se podepsal stres z několikaletého nasazení v muslimské komunitě, když propadl závislostem a morálním depresím. Jenže Jara se nevzdává má duši bojovníka a tak bojuje dále.

Idnes.cz to dobře popisuje slovy: "Jara se nevzdal a rozhodl se vybojovat lepší život. Nyní provozuje neziskovou organizaci pomáhající lidem s odvykáním závislosti na drogách, dokončuje vysokou školu zaměřenou na studium teologie a snaží se i o dráhu politika. Se vším mu pak pomáhá jeho manželka."

Ano. Kolem nás v muslimských komunitách působí desítky možná stovky konvertitů k islámu i rodilých muslimů, kteří s islámem nesouhlasí a pomáhají odhalovat nejen islámské teroristy, kteří plánují přímo nějaký teroristický útok, ale i ty co přímé teroristické útoky neplánují, ale usilují o vybudování základen pro šíření původního islámu dle koránu a Mohamedovy tradice v naší vlasti.

A na to bychom měli myslet a jakmile takoví lidé svůj úkol splní nebo ho opustí kvůli dopadům stresu, neměli bychom je odsuzovat, ale naopak jim pomáhat vyrovnat se s prožitými traumaty a ukázat jim, že stojí za to bojovat, za naši civilizaci a svobodu.

Dnes se vede informační válka, abychom nemuseli zítra bojovat o naši svobodu a přežití v naších ulicích

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

čtěte také:

Jihočeský džihád za islamistku v mateřské školce

Je těžké být pravověrným muslimem a zároveň člověkem

Má smysl čelit islamizaci nebo raději kolaborovat?

Klíčová slova: islamizace  | USA  | Lhoťan
2850 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683