"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Má smysl čelit islamizaci nebo raději kolaborovat?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 24.3.2013 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Muslimové budou dnes oslavovat velký úspěch ve svém zápase s odpůrci islámu. Holandský politik Arnoud van Doorn, člen Wildersovy strany, se rozhodl přeběhnout z tábora odpůrců islámu a islamizace Evropy k stoupencům islámu. A já se mu ani nedivím, když člověk vidí dnešní evropskou společnost ...

Záložka

Holandský politik se zachoval přesně podle vzoru českého kolaboranta s nacismem Emanuela Moravce. Ten také nejprve proti nacistům horoval a když nás evropské demokracie zradily, tak přeběhl na stranu nepřítele. Podobně se zachoval Arnoud van Doorn. Většina dnešního evropského společenského vedení islamizaci neodporuje, ba naopak ji svými kroky mnohdy minimálně toleruje, tak proč by měl Arnoud van Doorn stát na straně která prohrává?

Arnoud van Doorna se přihlásil jako muslim v  holandské mešitě As Sunna, která je známa svým fundamentalistickým a salafistickým pojetím islámu. Podrobnosti zde. Tuto mešitu ideově ovlivňuje například muslimský kazatel Fawaz Jneid, který oslavoval smrt filmaře Theo van Gogh a vyzýval k smrti političky Ayaan Hirsi Ali. Podrobnosti zde.

Nevím co motivovalo Arnoud van Doorna k přeběhnutí k islámu, ale nedivím se mu. Kdo sleduje podrobně vývoj jak populace, ekonomiky a politiky evropské civilizace tak podporu masové migrace z muslimských zemí a i samotného islámu tak má dojem, že se Evropa rozhodla spáchat sebevraždu.

V těchto letech se nacházíme ve stádiu kdy se rozhodne. Bude tato sebevražda dokonána nebo se ještě v poslední moment probudí naší spoluobčané a zastaví ji? Arnoud van Doorn tomu asi již nevěří, tak jako ti kdož kdysi kolaborovali nacismem.

Ale já věřím v to, že je stále dost demokratických a pluralitně smýšlejících Evropanů. Bělochů, Černochů, Arabů apod. levičáků i pravičáků, kteří se vzchopí a řeknou dost. Dost sebevražedné politice masové migrace neintegrovatelných, dost politické korektnosti a ustupování netoleranci. Dost islamizaci a zrazování ideálů evropské
civilizace.

Dnes je potřeba Karlů Čapků, Ferdinandů Peroutků a podobných intelektuálů, kteří se nebáli jít proti proudu. Je potřeba statečných novinářů, politiků a občanů, kteří se nezaleknou násilí a zastrašování ze strany islámu a jeho spojenců a neklesnou na mysli jen protože jsme dnes v defenzívě.

Pokud tito lidé neuspějí pak je zde totiž jen místo pro Emanuely Moravce nebo Gabčíky s Kubišem. Dnes se vede intelektuální zápas o přežití sekulární a demokratické civilizace. Pokud tento intelektuální zápas prohrajeme, pak už jen budeme bojovat se zbraní v ruce o holé přežití, abychom nedopadli jako původní obyvatelé Egypta Koptové, křesťané v Libanonu, Sýrii, Iráku apod.

Anebo skončíme v rezervacích a nebo jako Arnoud van Doorn. Osud naši civilizace a budoucnosti naších dětí je v naších rukách. Arnoud van Doorn a jemu podobní si již vybrali a zradili a co my Češi?

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace
3307 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683