"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové v Německu nástrojem tureckého vlivu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 23.3.2013 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Bojíte se islámu? Pak si přečtěte knihu Martina Klapetka "Muslimské organizace v Německu, Rakousku a Švýcarsku" a budete se bát ještě více. Kniha je sice velmi dobře napsaná - jak v odborném duchu, tak v duchu islamofilie, ale člověku jenž se o téma islamizace Evropy zajímá naopak dodává argumenty pro to, aby si na šíření islámu u nás dával ještě větší pozor.

Záložka

Píšu-li islamofilie, je to záměrně, neboť autor patří mezi české vzdělance, kteří v šíření učení Koránu a Mohameda nevidí problém a prezentují muslimské extremisty jako ty, co zprznili krásu a lidumilství islámu. Názorně jsem si toho všiml v jeho komentáři pro Český rozhlas ke kauze antisemitismu a náboženské nenávisti v brněnské mešitě, kdy vlastně bagatelizoval nenávistné výroky Lukáše Větrovce vůči židům citované od zakladatele islámu Mohameda.

V krátké recenzi na webu Shekel.cz jsem zmínil dvě zajímavé informace jež mě zaujaly. Jednou je skutečnost masového skokového nárůstu muslimské populace v Německu, kdy kolem roku 1920 bylo v Německu zhruba 1800 muslimů, kdežto dnes jich je již přes 4 miliony. Tedy během necelých sta let došlo k zásadní proměně německé společnosti a nic nenasvědčuje tomu, že by tento proces měl ustat nebo se výrazněji zpomalit.

 

Mnohem závažnější je informace o tom, že turecké úřady záměrně založily v Německu organizaci Türkisch-Islamische Union der Anstalt für Religion e.V. jež usiluje o získáni kontroly nad komunitou Turků v Německu a zajišťuje tak vliv Turecka nad největší muslimskou komunitou v Německu. Turecko tak získává zásadní nástroj na ovlivňováni německé politiky a společnosti. Netřeba dodávat, že dnes tímto vlivem disponuje turecká vláda vedená islamistou Erdoganem, který se přátelí a podporuje teroristy, usiluje o omezení svobody slova v Evropské unii a chce, aby naše úřady trestaly a pronásledovaly kritiky islámu.

Obdobně je v Klapetkově knize znepokojivá informace, že turecké ambasády v Rakousku či Německu slouží jako "řídicí" orgány pro šíření islámu a kontrolu nad mešitami a muslimskými organizacemi.

Dokáže si někdo představit, kdyby takto masivně provádělo svou politiku vůči Německu Rusko a co by pak z toho udělali politici a média? Jenže v případě Turecka se o tom praktický mlčí a toleruje se to. Přitom Turecko je historicky i dlouhodobě větší hrozbou pro svobodu nás Evropanů než Rusko jež má svých problémů více než dost.

Byť tedy s Martinem Klapetkem nesouhlasím v jeho názoru, že původní islám dle Mohamedova učení není hrozbou, jsem mu velice zavázán za to, že ve své knize potvrdil co říkám já sám - a to že islamizace je realita, hrozba pro budoucnost naší civilizace, společnosti a národa, že turečtí islamisté aktivně usilují o infiltraci do naší společnosti skrze islámské organizace a že je mohou využít jako pátou kolonu k prosazení vlastních politickonáboženských a společenských představ u nás.

Myslíte, že nikoliv? Myslíte, že se tohle týká pouze Německa či Rakouska? Tak to jste si asi nevšimli, že naše vláda souhlasí s vybudováním tureckého centra (politický korektní název místa pro šíření islámu a tureckého vlivu) v Praze.

czdl-klapetek.png

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

Klíčová slova: náboženství  | islám  | Turecko  | islamismus  | Lhoťan  | Turci
3386 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakouská armáda vyhodila vojenského imámaMuslimka na nádraží v Lyonu hrozila bombouProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Ázerbájdžáncům proti arménským křesťanům nepomohly ani dodávky zbraní z Izraele a TureckaSyrský uprchlík a stoupenec teroristů opět vraždil v Německu

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Francouzský prezident oznámil, že se nadále snaží pofrancouzštit migranty. Slíbil přijmout tvrdé zákony, aby potřel „islámský separatismus“To jsou ale náhodičky... Jak to doopravdy bylo s koronavirem...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Komárek o Fridrichové: Ať si promítne, jak sama občas mluví o svých kolezích a řediteli ČT. Debil? Padají asi horší slova!Primář: Staromák? Lůza dělala brajgl. Nechat je tam ležet zraněné, hovada. Zbyteční lidé
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď