A tento vlivný člověk nyní prohlásil Rusko za nepřítele Islámu číslo jedna, protože prý nese odpovědnost za vraždění civilistů v Sýrii. Toto prohlášení není možno brát na lehkou váhu. Je signálem pro všechny islámské extremisty kdekoli na světě, aby začali vraždit Rusy. Když v minulosti (z pozice duchovního vůdce Hamasu) podpořil použivání sebevražedných atentátníků, hnutí Hamas okamžitě v tomto směru zvýšilo svou aktivitu a výsledkem byly tisíce nevinných trpících občanů Izraele.

Otázka, která člověku okamžitě vytane na mysli je: Proč zrovna nyní? A proč zrovna Rusko? Útoky paramilitantních skupin v Sýrii trvají již delší dobu. Postavit Rusko do role země odpovědné za utrpení sýrijského lidu, protože blokuje otevřenou agresi ze strany Západu, má tutéž logiku jako kdyby vás ozbrojený lupič učinil odpovědným za vyloupení a následné vyvraždění vašich sousedů, protože jste mu zabránil vyloupit váš dům. Jenomže obviňovat třetího nejintelektuálnějšího intelektuála na světě z myšlenkového deficitu je samo o sobě důkazem rozumového deficitu toho, kdo by něco takového tvrdil.


Důvody jeho prohlášení je tedy potřeba hledat někde jinde. Co se v nedávné době v Rusku odehrálo? Byl schválen zákon o podřízení centrální banky ruské vládě. Rusko se tímto vymaňuje z rothschieldovského systému nezávislých (privátních a poloprivátních) centrálních bank, jejichž zadáním je monetárními nástroji postupně podrývat ekonomiky jednotlivých vazalských států, aby se dostaly do stavu absolutní kontroly ze strany mezinárodních finančních oligarchů, skrytých za institucemi jako MMF, Světová banka, FED, Evropská centrální banka ad. Scénář proměny finančně rozvráceného státu v protektorát zažíváme nyní v přímém přenosu v Řecku, chystá se Španělsko. Řecká vláda si za chvíli bez povolení finančních banditů nebude moci dojít ani na záchod.

Je tedy vysoce pravděpodobné, že se ze strany finančníků jedná o odvetné opatření, které má hrozbou a realizací teroru na obyčejné Rusy kdekoli na světě, donutit ruskou vládu , aby svou transformaci Ruské centrální banky vzala zpět. Zároveň tato situace naznačuje, kdo financuje a řídí tzv. islámský extremismus. Tatáž skupina lidí, která financovala všechny totalitní režimy ve 20. století, titíž lidé, kteří rozpoutali všechny moderní války a revoluce. To vše pro upevnění a zvýšení své osobní moci a pro finanční benefit. Postupným zvyšováním chaosu v lidské společnosti podle falešného zákona entropie chtějí tito lidé uvrhnout svět do globálního otroctví a brání tak dalšímu evolučnímu vývoji lidstva.

Postavení Rusů do hledáčku islámských fanatiků ještě více zamlžuje, kde vlastně stojí Putin. Momentálně není jasné, jestli se opravdu emancipoval od vedení světových bankéřů a nebo dle principu dialektiky vládnutí vytváří podle jejich zadání bipolární svět, kde se budou snáze rozpoutávat války a kde je možno vytvářet lidem obraz vnějšího nepřítele, kdy strach z tohoto nepřítele vytváří předpoklad pro společenskou akceptaci další likvidace občanských svobod. Propagandistické "lidskoprávní" akce jakou byla například kausa Pussy Riot, permanentní kampaň proti Putinovi v západních médiích i samotné "zestátnění" RCB by svědčilo o tom, že se bývalý důstojník KGB emancipoval. Jenomže ve světě vysoké politiky člověk nikdy neví. Teprve čas ukáže, jaké budou kauzální následky jeho kroků a podle toho bude možno vyhodnotit, co se v Rusku vlastně děje.

http://moucka.blog.idnes.cz

čtěte také:

Petrohrad: zátah v imigrantské zóně, ilegálové pozatýkáni

V Rusku chtějí imigranty integrovat v rezervacích

Najděte přistěhovalce. Dobrovolníci pročesávají Moskvu