Na otázku moderátorky jestli vnímá sebevražedné atentátníky a islámské extremisty jako nebezpečí odpověděl, že ano. Že tito lidé jsou pro něj a jeho lidi nepřítelem. Musím říci, že jsem se už smál. Neboť Muneeb Hasan Alrawi veřejně obhajoval nejen teroristy z libanonského Hizballáhu a řekl o nich, že to nejsou teroristé a dělají dobrou věc, ale jeho kolegové jako je například Vladimír Sáňka nebo Samer Shehadeha obhajují sebevražedné atentátníky a teror proti židovským dětem. Muneeb Hasan Alrawi zde podle mě zcela nepokrytě lže s cílem vyvolat dojem hodného umírněného muslima.

A stejně tak jako další lidé z českých mešit i Muneeb Hasan Alrawi považuje teroristické hnutí Hamas (pobočka egyptského Muslimského bratrstva) za správné hochy, kteří dělají dobrou věc.

Dokonce o vrazích židovských dětí a civilistů z Hizballáhu Muneeb Hasan Alrawi řekl MF DNES, že Hizballáh nepovažuje za teroristy. Ale přece muslima se nemůže moderátorka České televize ptát na nic kontroverzního, že? Musí se prostě držet linie multikulturalismu a toho, že islám musí státní TV prezentovat pozitivně a mlčet o stinných stránkách jak islámu, tak i muslimů jako Je Alrawi.

Jen pro malé připomenutí co vše se v době vládnuti tolerantního a umírněného Muneeba Hasana Alrawiho děje v českých mešitách:

Brněnští muslimové napsali známému islámskému radikáloví Jusufu Qaradawimu, který má zakázány vstup do některých evropských zemí a jeho knihy jsou považované za zdroj pro islámské násilí v Evropě, že by prosili, aby jim pomohl s převodem financí na palestinská území mimo kontrolu českých úřadů:
Financovali v roce 2000 z České republiky islamistické teroristy?

 

Dále zde máme kauzy proti-židovských pátečních kázání v brněnské mešitě. Zatím byly získané tři záznamy, ale vím o tom, že jich bylo mnohem více a nejen z úst Lukáše Větrovce, tj. českého překladu arabského textu. Podle české policie, tak došlo v brněnské mešitě k spáchání trestného činu šíření nenávisti.
Policie: „V brněnské mešitě se šířila náboženská nenávist“

Pak zde máme v Saudské Arábii vystudovaného islámského teologa, který pod taktovkou Muneeba Hasana Alrawiho káže v českých mešitách netoleranci a schvaluje teroristické útoky a nevidí nic špatného na zabíjení židovských dětí a civilistů.

V Čechách káže muslim, který schvaluje teroristické útoky

A tak by se dalo pokračovat dále a dále. Ale pro moderátorku Ukázku některých názoru, p popsal v knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde.)  České televize je prostě Muneeb Hasan Alrawi a jeho parta příkladem islámské umírněnosti a tolerance. Inu komu není rady, tomu není pomoci. Jenže až budou Alrawiho následovníci v naši zemí ne v řádu tisíců, ale statisíců, tak už bude pozdě brečet nad tím, že dnes se hrozba ignorovala.

Mírumilovný umírněný muslim v brněnské mešitě si hraje na kazatele hnutí Hamas