Česká média zveřejnila důležitou informaci. Před pár dny bylo v Libyi zatčeno několik lidí za to, že měli rozdávat bible a knihy o křesťanství. Tímto se dopustili těžkého zločinu protože v nové demokratické Libyi je zakázáno dělat cokoliv co se dá interpretovat jako šíření jakékoliv jiného náboženství než islámu.

Libye se řídí totiž islámským právem šaria, které tvrdě trestá nejen šíření křesťanství, ale i odpadnutí od islámu. Možná se tedy brzy dočkáme i poprav odpadlíků od islámu. Právě na tomto případě je vidět velikost pokrytectví nejen šéfa české muslimské komunity Muneeba Hasana Alrawiho, ale i mnoha našich politiků.

Například poslance ČSSD Františka Bublana, který právě tento islám hájil na veřejné diskuzi o imigraci do ČR před pár dny v Praze, kde také propagoval nutnost uvolnění naší imigrační politiky. Ono v muslimských zemích je přelidněno a tak je třeba někam ty rychle rostoucí muslimské davy nastěhovat, že?

Naši politici a humanitární aktivisté se rádi navážejí do Ruské federace a obviňují ji z diktátorství, ale mnohem horší režim v Libyi podporují i z naších daní! Nehodlám se zastávat Kremelského režimu, ale považuji za důležité upozornit na skutečnost, že Česká republika deklaruje sice podporu lidských práv, ale pouze tam kde to je v souladu se zájmy mocných politických skupin. Skutečnost, že v muslimských zemích jsou porušovaná lidská práva mnohem hůře než v Rusku či Číně je nechává chladnými a naopak ještě tyto islámské země podporují i jejich režimy a označují je za naše spojence!

Pokud tedy myslí nejen mnozí naši politici, ale i šéf českých muslimů Muneeb Hasan Alrawi vážně svá slova o tom jak jsou tolerantní a jak je islám tolerantní očekával bych, že budou veřejně apelovat na Libyjskou vládu, aby zavedla svobodu náboženství a pokud to neučiní zahájí proti ní sankce. Snad i šéf českých muslimů bude na Libyi chrlit oheň a síru jak ji chrlí na Izrael.
A co pan poslanec Bublan jehož křesťansko-sociální platforma ČSSD tak vehementně odsuzuje odpůrce islamizace České republiky a kritiky islámu? Odsoudí i to, že islám nařizuje pronásledovat křesťany, kteří chtějí mít stejná práva jako muslimové?

Ne to se bohužel nestane. Proč by měla Sociální demokracie jít proti své tezi, že islám je super mírumilovné náboženství? A křesťansko-sociální platforma ČSSD se sice hlásí ke křesťanství, ale dělají vše proto, aby islámu pomohli etablovat se v České republice.A náš hlavní český muslim se přece chlubil tím jak se dobře zná s vlivnými libyjskými politiky, tak proč by si to s nimi rozhazoval tím, že bude veřejně kritizovat islámské zákony? A tedy i samotný islám?

Místo toho se tedy budou tito lidé radši spoléhat na servilnost českých médií a pokračovat v pokrytectví a lživé islámské propagandě v České republice. Neboť se vlastně dá říci, že se řídí slovy Adolfa Hitlera, že velké lží lidé uvěří snáze než té malé ... Tedy zopakujme si jejich slova z různých veřejných vystoupení "islám je tolerantní".

platon.png