"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimský svět plánuje hromadné přestoupení na židovskou víru. Přesně na Pesach

Autor: Gabriel A. Levicky | Publikováno: 1.4.2007 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Podle zatím přísně tajných zpráv, které částečně pronikly na veřejnost, se údajně celý muslimský svět rozhodl po velkém sebezpytování, že přestoupí na židovskou víru, jak o tom ostatně také už přemýšlel sám prorok Mohamed.

Toto významné rozhodnutí podporují nejen Arabové, ale i dokonce Íránci a Indonésané.

Šejk Jarmeela bin Pussyain prohlásil, že měl několikrát opakované vidění, při kterém ho navštívil jemně opilý archanděl Gabriel a vyčítal mu protižidovský postoj muslimského světa.

„Říkal jsem Mohamedovi, že toto mělo být jen pobočkou judaismu," sdělil prý archanděl Gabriel šokovanému šejkovi. A pak dodal:" A abych nezapomněl, všichni muslimové mužského pohlaví se budou muset znovu obřezat a všichni se budete modlit u Zdi nářků, namísto směrem k Mekce." Rozhořčený posel boží pak ještě prohlásil: „A přestaňte se už konečně modlit k tomu meteoritu! Je to sice nebeské těleso, ale na tu vaši zem dopadlo úplně náhodou. Neměli jsme to v plánu..."

Šejk Jarmeela neměl moc na vybranou. Zprvu si myslel, že to byla halucinace vyvolaná Mossadem, ale Gabriel ho navštívil ještě několikrát s pohárem suchého martini v ruce a varoval ho před neuposlechnutím rozhodnutí Nejvyššího.

„Máte na to málo času, tak si pospěšte, blíží se Pesach! Jinak Íráncům sdělíme další tajemství, kromě atomovky!" výhrůžně dodal anděl.

Jarmeelovi nezbylo nic jiného, než se stát prvním konvertitou na judaismus. Dnes se jmenuje Jar Rubinštajn a aby vyskoušel, zdali je to všech pravda, nechal se už několikrát zkušebně obřezat.

Vážnost této historické změny není zatím úplně doceněná. Už jen z praktického hlediska je tato událost pozitivním přínosem pro celý svět:

Skončí nesváry mezi šíity a sunnity, ženy budou moci řídit automobil i v Saudské Arábii (tady se prý velký anděl zamyšleně zamračil), ceny benzínu poklesnou v Izraeli (a možná i jinde), burky se použijí na záclony, mešity se promění na obchodní střediska a v jejích minaretech budou vyhlídkové kóšer restaurace.

Skeptikové (a těch je vždy dost), tvrdí, že takové hromadné přestoupení na jinou víru není praktické. Prý to také zhorší už beztak vážné problémy s globálním oteplováním a hlavně nastanou nepředvídané problémy s nezaměstanými z Talibánu a Al Kajdy.

Avšak toto rozhodnutí je zhora - a to od Nejvyššího.

Jedno je ale jisté - svět očekává obrovská změna s neobvyklými důsledky.

Jestli budou i nyní antisemité provokovat 60 procent světa, se brzy ukáže, ale jak se prořekl archanděl Gabriel, nedoporučoval bych jim to.

Jaká je odpověď ze strany židovské? To snad ví sám Všemohoucí. Vždyť to byl jeho nápad.

A tak za zvuku mohelských brusiček se dnes svět muslimů radikálně mění a my jim z celého srdce přejeme: Mazal Tov! Vítejte zpět! 

Eurabia.cz přeje všem čtenářům, kterým nechybí smysl pro humor, veselý apríl 

autor je spolupracovníkem Eurabia.cz v New Yorku

4496 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Šéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOOchrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Omlouvám se, vycházím z deníku, který je v holdingu Agrofert.“ Fiala zarazil Moravce a ten ihned couvlMarkéta Šichtařová si s příchodem premiéra Fialy ťuká na čelo. Takhle chce „řídit“ epidemii?
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď