O tom, že EU plánuje tvrdě trestat všechny kdo dle EU urážejí islám se ví již delší dobu. Takovou urážkou se může stát i konstruktivní kritika nebo konstatování, že úmyslný sex s devítiletým dítětem a sexuální láska k němu je pedofilie, byť jde o zakladatele islámu a dle muslimů nejdokonalejšího člověka na zemi.

Je sice pravda, že se někteří muslimové snaží z této prekérní situace vymluvit tvrzeními, že Mohamed nemohl vědět o tom, že sex s devítiletým dítětem je zdravotně, psychicky i morálně závadný, ale pak nezbývá než se ptát proč mu to neřekl Alláh když mu dovoloval dle islámu pouze zdravé věci a nezdravé zakazoval?

Dalším argumentem obránců Mohameda a islámu je snaha vše bagatelizovat tvrzením, že na jihu dospívají fyzicky dívky dříve. Například z náboženského ediktu vydaného členem komise muslimů v Evropě pro náboženský výzkum se dozvídáme, že "musíme si uvědomit, že v teplých oblastech, jsou dívky vyspělé mnohem dříve, už kolem osmi let. V chladnějších zemích je tento věk vyšší." (Zdroj zde.)

Takže vlastně se zde říká, že pokud budou pedofilové cestovat za sexem s dětmi do teplých krajin bude vše v pořádku a v pohodě. Inu velmi zajímavé zdůvodnění proč je sex s devítiletou dívkou z úst jednoho z čelních představitelů muslimů v Evropě a ještě k tomu z překladu českých muslimek dostupného na jejich internetovém foru.

Obdobně i náboženské autority ze Saudské Arábie, Jemenu a dalších muslimských zemí argumentují proti snaze prosadit v zákonu hranici pro sňatek a sex na minimálně 15 let dívky či chlapce, že je to v rozporu s islámským právem a tradicí zakladatele islámu Mohameda. Oni ti dobráci vlastně říkají logicky, že kdyby sex s devítiletou dívkou byl špatný, tak by ho určitě Alláh Mohamedovi a jeho následovníkům zakázal.

Bude zajímavé sledovat jak při postupné islamizaci Evropy v následujících desetiletích se s touto výzvou vypořádají muslimové a Evropané. Ještě pro doplnění je dobré zmínit, že dle šíitských muslimů Mohamed se sexuálně uspokojoval již na šestileté manželce, které třel svůj penis mezi nohami a toto sexuální uspokojováni schvalují i sunnitští muslimští duchovní ze Saudské Arábie.

Ať tak nebo tak z celého příběhu sexuálního vztahu zakladatele islámu Mohameda s jeho devítiletou (technicky vzato už šestiletou) manželkou vyplývá jediné:
Buď se Alláh zmýlil a zapomněl zakázat svému prorokovi to co škodí, nebo naopak Alláh pedofily miluje?

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz