Ne nejedná se o vtip. Když jsem loňského listopadu zveřejnil fotky z návštěvy žáků gymnázia Bučovice v brněnské mešitě, kde jim předseda mešity a českých muslimů Muneeb Hasan Alrawi propagoval super islámské zahalení ženy, tak jsem si říkal, že by bylo super, kdyby se sehnaly i podklady k tomu jak školou povinné děti učí i modlit se k Alláhovi. Přece jen napsat tuto svou zkušenost z toho jak v brněnské mešitě propagují islám školním návštěvám mohu, ale fotka či video je silnější varování pro českou veřejnost než jen má slova.

Varováni myslím vážně, neboť zatímco v rámci výuky k toleranci a multikulturalismu čeští učitelé vodí žáky do mešit v Praze a Brně a tam jim muslimové speciálně připravenou propagandou propaguji islám, tak na rozdíl od islámu žádné jiné náboženství takovou podporu od českých škol a projektů EU na podporu multukulturalismu a pozitivního vztahu mládeže nedostává.

O tom, že jsou to ročně stovky škol, které navštíví v rámci programového plánu mešity a tam podstoupí „školení“, že je islám nejlepší a jsou jim dány brožůrky jenž šíří lži a polopravdy o naši evropské společnosti, křesťanství judaismu apod. jak píši ve své knize islám a islamismus v České republice.

Zde vám nabízím ukázku fotek jenž mi byly poskytnuty z jedné školní návštěvy v mešitě, kde šéf muslimů Muneeb Hasan Alrawi žáky právě učil jak se správně modlit k Alláhovi a to vše za bedlivého dohledu představitele saudskoarabské organizace WAMY, která byla jedním ze sponzorů ze Saudské Arábie, kteří financují výstavbu a část provozu aktivit českých mešit.

Tedy zde ukázka jak se české děti učí během návštěvy brněské mešity modlit k Alláhovi ...

Fotografie je zachycuje v části modlitby zvané RUKU, podrobnosti k islámské modlitbě s obrázky zde.

Žáci se učí modlit k Alláhovi

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Božstvo islámu je jiné než Bůh křesťanů a židů

Dvě tváře konvertitů k islámu aneb Kdo je skutečná hrozba?

Levicoví extremisté a muslimové: Češi nevolte Miloše Zemana!