"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Austrálie potřetí - zastavme islámskou imigraci

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 23.3.2007 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Austrálie potřetí 

Australští muslimové včera zveřejnili plán na vytvoření politické strany za účelem boje proti „rostoucí islamofobii“, skrývající se údajně za heslem boje proti terorismu.

Toto gesto přišlo poté, co lídr křesťanské strany vyzval k zastavení islámské imigrace do Austrálie, poněvadž muslimové už ovládli některé komunity. Duchovním vůdcem třistatisícové islámské komunity je kontroverzní šejk Taj Aldin Al-Hilali, který si říká „muftí“ Austrálie.

Vládu Johna Howarda muslimové obviňují z účelových protiteroristických zákonů, včetně testu na „australské hodnoty.“ Vláda to popírá, přestože Howard stále varuje před rostoucím domácím terorismem, který se prezentoval v Londýně v červenci 2005.

Vůdce Křesťanských demokratů Fred Nile navrhuje desetileté moratorium na muslimskou imigraci. Přednost by měli podle něho dostat pronásledovaní křesťané, prchající z muslimských zemí. Nile, poslanec v New South Walesu řekl v rozhovoru pro rozhlas, že se musí pečlivě prostudovat situace muslimů v Nizozemí a Francii, kde početné muslimské komunity „ukazují svaly.“ Totéž se děje v našem Sydney, muslimové se soustřeďují do početné komunity, kterou pak ovládají, řekl.

Mluvčí muslimské komunity Keysar Trad považuje založení strany před volbami koncem roku za normální a předpovídá zisk křesel pro muslimské kandidáty na všech úrovních. Muslimská strana bude údajně otevřena také pro jinověrce.

(IMRA, 13.3.07, ko)

 

Úspěch Šabaku 

Izraelská tajná služba Šabak oznámila, že se jí podařilo po několikahodinové honičce v hustém provozu dopadnout teroristy z Islámského džihádu, kteří se připravovali na útok v Tel Avivu.

Minulý rok provedl Džihád pět atentátů a při jednom z nich v Tel Avivu zahynulo 11 Izraelců. Ve stejné době bylo zadrženo 279 potenciálních sebevrahů, o 80 % více než předloni. O tom se však nikde v zahraničním tisku nepíše. Tam se dostanou zprávy jen tehdy, až je prolita krev.

Palestinští Arabové ještě teroristy oslavují jako hrdiny a schvalují násilí jako legitimní prostředek ke konečnému cíli, tj. ke zničení Izraele. Největší obavy tajných služeb vzbuzují protitankové rakety „Sagger“, dodané Hamásu ruským režimem. Mohou totiž zasáhnout cíl ve vzdálenosti od 500 do 3000 metrů.

Izraeli tak zbývá jen římská moudrost: Chceš-li mír, připravuj válku. A to nekompromisně, bez žádného „jestli“ a „ale“.

(Tachles č. 8, Jaques Ungar, ko)

 

Evropská kapitulace 

Kde se objeví známý spisovatel a publicista Henryk M. Broder, je o rozruch postaráno. Na židovské obci v Basileji měl 15. února přednášku o působení islámského fundamentalismu v Evropě.

Broder hovořil o absurditě evropské politiky v oblasti integrace, islámu a multikulturní společnosti. Připomenul hysterii muslimů po zveřejnění karikatur Mohameda, před kterou padla Evropa „na kolena.“ Vystrašení politici se začali od karikatur distancovat a přešli na pozice politiky appeasementu, čímž ukázali teroristům svou slabost.

Dalším příkladem je íránský Ahmadinedžád, u něhož politici nevěděli, jak se zachovat. Mají ho do Evropy vpustit na mistrovství světa v kopané v Německu, nebo ne? V případě běloruského prezidenta Lukašenka byli Evropané „silní“ a vstup na evropskou půdu mu zakázali.

Říká se, že islamističtí teroristé jsou menšinou, přesto je neumí islámská společnost odkázat do patřičných mezí.

Broder se obává, že pro politiku appeasementu Evropa nakonec Izrael obětuje. Podle průzkumu se polovina Evropanů domnívá, že největším nebezpečím pro světový mír je právě Izrael a ne islámský fundamentalismus.

(tamtéž, Joel Hoffmann, ko)

 

Hamás vyhrožuje 

Militantní křídlo Hamásu, Izzadin-al-Kassam-Brigaden, oznámilo na své webové stránce konec klidu zbraní.

Jako záminku si vzali likvidaci velitele Islámského džihádu v Jeninu, dva roky hledaného Mahmouda Qassema, izraelskou pohraniční elitní jednotkou.

Stalo se tak den poté, co byl zmařen chystaný útok teroristou, kterého vyslal do akce právě Qassem. Hamás vyzval všechny arabské organizace k odplatě pod heslem „Obnovit čest palestinského odporu.“

(tamtéž, Joel Hoffmann, ko)

 

Muslimští bratři ve vězení 

Zatímco byla pozornost médií upřena na izraelsko-arabský konflikt, nechal egyptský prezident Hosní Mubarak pozavírat 78 členů Muslimského bratrstva. Kromě nich je ve vězení ještě dalších 300 příslušníků této obávané organizace, která je nejsilnější opozicí proti režimu Mubaraka a „nebezpečím pro bezpečnost Egypta.“

Organizace je oficiálně zakázána v zemi od roku 1954, ale někteří její členové obsadili jako „nezávislí“ pětinu křesel v egyptském parlamentu.

(tamtéž, Joel Hoffmann, ko)

 

Srozumitelná řeč 

Historik a blízkovýchodní expert prof. Moše Šaron z Hebrejské univerzity řekl magazínu Arutz 7: „Musíme pochopit, že všechny arabské mírové iniciativy slouží jednomu cíli – likvidaci státu Izrael. Neexistuje žádná arabská iniciativa, která by nebyla v podstatě islámská. V arabském myšlení je existence státu Izrael zrušením Alláhova slibu, že islám může a musí vládnout celému světu. Toto zrušení slibu se snaží Arabové napravit. Dnešní Izrael nevedou moudří vůdcové, kteří tomu rozumějí.“

Nemluví vám pan profesor z duše? Mně ano…. Další informace to potvrzují:

„Stovky raket Kassam dopadly na území západního Negevu od izraelsko-arabského příměří, které vešlo v platnost v listopadu.“

Ředitel tajné služby Šabak Juval Diskin prohlásil:

„Stovky teroristů z Hamásu odcestovaly do Íránu na cvičení v obsluze raket. To je ještě větší hrozba, než pašování zbraní z Egypta do Gazy, kde teroristé budují podzemní bunkry.“

(Arutz 7, 14.3.07, ko)

 

Kdo by ani profesorovi nevěřil… 

Podle deníku, který je pod kontrolou palestinské samosprávy, vyzval člen palestinské legislativy Araby k většímu počtu únosů izraelských vojáků.

„Únos izraelského vojína Gilada Šalita zasáhl Izrael velice silně,“ hlásá arabský deník Al-Ayyam z 10. března 2007.

(tamtéž)

 

O vzniku Koránu 

“Kdo spí a neobětuje Alláhovi modlitby, tomu satan močí do uší.” (vyprávěl Abdullah, že prorok řekl, Bukhari, sv. II., č. 245)

Podle muslimské tradice byl Korán napsán v arabštině Alláhem na velkém kamenném stole. Anděl Gabriel pak z toho stolu recitoval Mohamedovi.

Po smrti Mohameda vznikly ohledně Koránu spory. Oficiální verzi Koránu pak ustálil Otman (Bukhari, sv. I., str. 56, č. 63) Jiné verze pak Otman spálil a dnes se prodávají pouze Otmanovy verze.

Hadísy jsou záznamem učení a činů Mohamedových, o kterých není zmínka v Koránu, ale které jsou pro všechny muslimy autoritou. Popření hadísu je podle islámského práva odpadlictví od islámu. Největším učencem hadísu je Bukhari.

 

Ještě o zemi judské 

Po zničení Druhého chrámu a počátku exilu pokračoval v zemi bohatý život židovských obcí. V Jeruzalémě a Tiberiadě byly v 9. století založeny velké židovské obce. V 11.století byly založeny židovské obce v Rafahu, Gaze, Aškelonu, Jaffo a Cezareji.

Ve 12. století bylo křižáky zabito mnoho Židů. Ale již v následujících 300 letech byly slavnými rabíny založeny kvetoucí obce v Safedu, Jeruzalémě a jinde. Počátkem 19. století, ještě před moderním sionismem, žilo v zemi asi 10 000 Židů. Od roku 1870 začalo úsilí o znovu vybudování národa v zemi předků.

Mezinárodní rodný list Izraele byl stvrzen biblickým zaslíbením, nepřetržitým židovským osídlením v zemi od času Jozuy, Balfourovou deklarací, mandátem Ligy národů, rozdělením území rozhodnutím OSN v listopadu 1947, přijetím státu Izrael do OSN v roce 1949 a hlavně fungováním státu, který vytvořil ze země kvetoucí, prosperující stát na nejvyšší úrovni.

Při první přistěhovalecké vlně v roce 1882 žilo v Palestině necelých 250 000 Arabů, kteří se tam většinou přistěhovali před několika desetiletími. Palestina nikdy nebyla vyloženě arabskou zemí, přestože od arabské nadvlády v 7. století byla arabština hovorovou řečí. Ale nikdy tam nevznikl nezávislý arabský stát.

V roce 1946 prohlásil profesor Philip Hitti: „Něco jako Palestina nikdy v dějinách nebylo.“ Ani v Koránu, ani jinde není zmíněna jako „svatá země.“

Před Peelovou komisi v roce 1937 prohlásil vedoucí představitel Arabů Auni Bey Abdul-Hadi: „Nic takového jako Palestina neexistuje. Tento pojem vynalezli sionisté! V Bibli není žádná Palestina. Naše země byla po staletí částí Sýrie (Jerusalem Post, 2.11.1991)

V květnu 1947 řekl poslanec Nejvyšší arabské rady v OSN: „Palestina je syrskou provincií.“ o několik let později řekl Ahmed Shuqeiri, pozdější předseda OOP, před Radou bezpečnosti: „Každý ví, že Palestina nebyla nic jiného, než jižní Sýrie.“

( Avner Yaniv, OOP; Jerusalem: Israel Universities Study Group of Middle Eastern Affairs, August 1974, str. 5)

Smyslem Britského mandátu byla realizace Balfourovy deklarace, hovořící o „historickém spojení židovského lidu s Palestinou“ a o morálním oprávnění „znovu zřízení národní domoviny v této zemi.“ Pojem „znovu zřízení“ uznává, že už v minulosti byla Palestina vlastí Židů. Z toho Britové vycházeli při požadavku „vyvinout úsilí usnadnit přistěhovalectví Židů“, usídlit je v zemi a zajistit jejich ochranu. Nikde v mandátu není slovo „arabský.“

Vedoucí britského oddělení pro rozvoj Palestiny Lewis French napsal : „Narazili jste tam jen na drobné zemědělce v hliněných chýších, těžce postižených malárií… Pokud nebyli sami zloději dobytka, ochotně poskytovali úkryt jiným pachatelům…Rozsáhlá území byla neobdělána… Jednotlivé parcely měnily každý rok svého majitele. Veřejná ochrana neexistovala a drobní zemědělci se sami stávali obětí útisku a plundrování ze strany svých beduínských sousedů.

(Zpráva Královské palestinské komise, str. 259-260, ko)

 

Co je islamismus 

1) Je to moderní náboženská ideologie, odvolávající se na dobu vzniku islámu jako modelu pro společnost a vyjadřující odpor muslimů k západnímu myšlení, ke kterému muslimové řadí racionalismus, idealismus, humanismus, socialismus, nacionalismus a fašismus.

2) V centru islamismu stojí snaha o vytvoření celosvětové islámské obce (arabsky Ummy) v jednotě s Alláhem, zachovávající Alláhovy rozkazy (šarí´a).

3) Islamismus chce jen jeden islám, který by zahrnoval všechny oblasti života jednotlivců, od rodiny až po vládu. Má proto zjevné totalitární rysy. Obsahuje racionalismus („islám je logický“), humanismus („islám je lidem přiměřený“), socialismus („islám vytváří jednotnou společnost“), nacionalismus („islám vytváří jednotný národ“) a také fašismus („muslimové mají nad jinými lidmi převahu“).

4) Islamisté jsou odhodláni dosáhnout svých cílů všemi prostředky. Po selhání komunismu a kapitalismu je „islám třetí cestou k vítězství“ s absolutním nárokem na poslušnost Alláha.

5) Nazývat islamisty jen radikálními muslimy je zvrácené. Radikální muslimové chtějí dosáhnout svých cílů ihned, umírnění muslimové počítají s časem vývoje. Podle islamistických teoretiků je džihád nástrojem k vytvoření islamistické společnosti. Většina islamistických skupin z arabských zemí považuje násilí za legitimní prostředek k dosažení politických cílů.

6) Islamismus je dnes nejvlivnější hnutí v islámském světě a má převahu v tisku i ve školství. Minimálně 1 muslimů myslí islamisticky, přestože nevolili radikální strany. Politický islám nebo islamismus je a zůstává největší ideologickou silou v severní Africe a v jihovýchodní Asii.

7) Nelze očekávat, že islamismus ztratí na síle tak rychle jako západní ideologie, neboť vězí jako náboženská ideologie hluboko v srdcích lidí.

8) Síla islamismu nespočívá v mobilizaci chudých mas v islámském světě. Má svou základnu hlavně mezi mladými polovzdělanci a nemůže být poražen blahobytem.

9) K překonání islamismu je nutný dialog i státní moc k odkázání islamistů do patřičných mezí. Demokratické státy se musí totalitním nárokům islamistů bránit.

10) Z křesťanského pohledu je islamismus myšlenkovou stavbou, která ztroskotává na realitě života a vlastní neschopnosti přemoci zlo. Islamismus skončí obrovským zklamáním, ale nelze prorokovat, kdy.

11) Nejlepší křesťanskou odpovědí na islamismus je zvěstování o smíření v Ježíši Kristu.

(Institut für Islamfragen, ko)

 

Muslimové přestupují na křesťanství 

Muslimský duchovní Mustafa al-Naggar byl vůdcem jedné islamistické teroristické skupiny v Egyptě, kázal v mešitách a byl vedoucím muslimské knihovny. Za několik atentátů na křesťanské objekty byl i vězněn. Během jedné pouti do Mekky měl vidění, ve kterém mu Ježíš Kristus řekl, že má věřit v „pravého Boha.“ Vidění popisuje ve své knize „Děti Izraele.“ Dnes píše o křesťanství knihy a stal se kazatelem. Byl již několikrát muslimy napaden a zraněn.

Ředitelka školy Nahed Mitualli byla přesvědčenou muslimkou a nenáviděla všechny lidi, kteří nebyli muslimy. Svým křesťanským žákyním velice ztěžovala život. „Během cesty do Mekky jsem odkryla pravdu o islámu,“ vypravuje Nahed. Začala porovnávat islám s křesťanstvím a po mnohých studiích uvěřila, že Ježíš je Mesiáš. Ztratila práci i manžela a začala psát knihy o křesťanství. Všechny své knihy nabízí zdarma na internetu.

Turek Ali Baktas byl stavební dělník a závislý na alkoholu. Rozhodl se abstinovat a „být dobrým muslimem.“ Také jemu se zjevil na pouti do Mekky Ježíš „jako pravý Bůh.“ Okamžitě začal svým spolupoutníkům o zjevení vypravovat a omluvil se, že již nemůže podnikat další cesty do Mekky, protože se stal učedníkem Ježíšovým. Aliho příběh byl zfilmován a lze jej shlédnout na internetu. (www.fatherzakaria.com)

(Institut für Islamfragen, 15.02.2007, ko)

 

Sekulární Evropa se zmýlila 

Ve své pýše chtěla předhonit Ameriku. Místo toho musí živit armádu muslimských přestěhovalců, kteří jsou z velké části nezaměstnaní. Místo na výzkum posílá peníze arabským teroristům a Spojené arabské emiráty neví z rozpustilosti, co s penězi. Podobně jsou na tom i jiné státy bohaté na ropu.

„Evropská unie ztrácí na hospodářskou vyspělost Spojených států 22 let. Vyplývá to ze studie asociace Eurochambers, která sdružuje průmyslové a jiné podniky z celé EU. Při srovnání výdajů na vědu a na zaměstnanost ztrácejí Evropané zhruba 30 let.“

„Úroveň hrubého domácího produktu na hlavu v pětadvaceti zemích unie je na stejné úrovni jako v USA před dvaadvaceti lety. Taková míra nezaměstnanosti, jaká je v EU dnes, byla v USA naposledy v roce 1978.“

(Novinky aktuálně, 6.3.07; Lidovky, 7.3.07, ko)

 

Hanba OSN 

Jiným příkladem nekontrolovatelné nenávisti k Židům je levicový profesor mezinárodního práva z Jihoafrické republiky John Dugard (narozen 1936). Ve jménu OSN monitoruje porušování lidských práv v Izraeli.

Nevím, za jakých okolností pan profesor vystudoval, ale jestliže přirovnal izraelské zacházení s palestinskými Araby k apartheidu, pak je plný nenávisti, nebo mu rychle vyprchaly vzpomínky na apartheid v jeho vlasti.

Apartheid byl znám jako popření práv černé většiny bílou menšinou. Černí nemohli cestovat spolu s bílými a museli bydlet v rezervacích.

V Izraeli sedí Arabové v izraelském parlamentu, pracují na izraelských velvyslanectvích a mohou bydlet kdekoli. Nikdo je nenutil bydlet v Gaze, Judeji a Samaří. Bydlí tam dobrovolně. A pokud zrovna nestřílí po Židech, nehází kameny a nechystají nějaký teroristický útok, pak se o ně Židé nezajímají.

(ko, 8.3.07)

4064 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Šéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOOchrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Omlouvám se, vycházím z deníku, který je v holdingu Agrofert.“ Fiala zarazil Moravce a ten ihned couvlMarkéta Šichtařová si s příchodem premiéra Fialy ťuká na čelo. Takhle chce „řídit“ epidemii?
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď