"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Masové přistěhovalectví (islamizace Švédska) jako trest voličům

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 30.12.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Jak se chovají evropští politici k voličům, kteří nesdílejí jejich nadšení pro multikulturalismus, islamizaci a masovou migraci z islámských zemí? Jednoduše. Otevřeně říkají, že zvýšení počtu migračních kvót je trestem. Příkladem v tomto je Švédsko.

Záložka

Zdroj wikipedia.orgŠvédský premiér Fredrik Reinfeldt otevřeně řekl, po posílení proti-islámské a proti-přistěhovalecké strany Švédští demokraté v parlamentních volbách, že „příliš mnoho Švédů hlasovalo pro Švédské demokraty a tak zvýšením přistěhovaleckých kvót se rozhodl dát jejich voličům lekci.“

Ano, toto rozhodnutí o tom, že nejlepším způsobem jak porazit švédské občany a prosadit multikulturalismus neučinil žádný levičák, ale vůdce strany, která se označuje za liberálně-konzervativní a pravicovou s programem jenž sami označují za program pro Švédsko.

Jak upozornil autor blogu www.gatesofvienna.blogspot.cz pronesl švédský premiér tato slova ne v soukromí, ale otevřeně neveřejně před studenty univerzity ve Stockholmu. Položme si otázku pokud jsou masové přistěhovalectví z islámských zemí a multikulturalismus opravdu tak přínosné, proč jej švédský premiér používá jako trestu pro občany Švédska?

Dalším varováním je prohlášení švédského premiéra, že je jedno koho si švédští voliči zvolí ve volbách, protože politika masové migrace a multikulturalismu je nastavena tak, aby ji občané nemohli zvolením odpůrců multikulturalismu, přistěhovalectví a islamizace nemohli změnit.

Vzhledem k faktu, že tato pravicová a konzervativní švédská vláda patří také k hlavním tahounům sjednocování Evropské unie a přenášení moci od národních vlád do Bruselu, nezbývá než se ptát, kdo se postaví českým klonům švédského premiéra, kteří lžou naším voličům a v zákulisí toleruje likvidaci naši nezávislosti a práv občanů skrze postupnou bruselizaci naši státní správy a školství?

Anglické info k případu
Punishing Those Nasty Swedish Racists

Informace o projevu premiéra ve švédských médiích

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

Klíčová slova: islamizace  | šáría  | Lhoťan  | Švédsko
4551 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď