Konference se má věnovat tématu pod nemastným a neslaným názvem "Mezinárodní telekomunikační řád", jeho obsah je, ale výbušnou směsí požadavků od převedení kontroly nad internetem od národních zemí pod mandát OSN, kde mají islámské země se svými totalitními spojenci většinu a mohli by tak nařizovat i nám jak máme internet cenzurovat. Po požadavky typu identifikace každého uživatele internetu, tedy zrušení jakés takés anonymity uživatelů ve prospěch jejich snadnějšího dohledání a potrestáni pokud by například zveřejňovali na internetu materiál urážející náboženství apod. Tedy rozumějme urážející hlavně islám neboť tento paragraf prosazují islámské země.

Jak upozorňuje český Telekomunikační úřad je cílem snahy některých zemí (kterých asi?) cenzurovat internet a určovat jeho uživatelům co smějí zveřejňovat, co si mají myslet apod. Česká vláda se proti těmto požadavkům, ale postavila a jasně je odmítla. Teoreticky to může vypadat tak, že si islámské země s podporou Ruska nebo Číny prosadí v OSN předpisy nařizující cenzurování "nevhodného" obsahu na internetu, k tomu přidají zrušení anonymity a poté využiji tyto normy k tomu, že
islámské organizace jim napráskají všechny weby kritizující islám a islámské země budou požadovat dle směrnic OSN jejich zrušení.

Ad absurdum to může dojít tak daleko, že český uživatel napíše na internetu něco kritického či urážlivého o islámu, Alláhovi či Mohamedovi a nějaká mešita či Islámská nadace ho napráská islámským ambasádám v Praze, ty to oznámí svým vládám a ty budou dle nových směrnic požadovat po České republice zveřejnění identity dané osoby a její potrestání.

Ano, nezávislý a svobodný internet je jedním z mála médií, které umožňují občanům se organizovat a sdílet informace bez cenzury a tak se bránit snahám některých mocných a vlivných zrušit občanskou demokracii, svobodu slova apod.

Každý občan by tedy měl ve svém vlastním zájmu sledovat co se děje kolem regulace internetu, svobody slova a pronikání vlivu islámských zemí a organizací do naši legislativy, nebo´t svobodu lze snadno ztratit, ale těžce se získává zpět.

Po tisíciletích kdy naši předkové bojovali za práva jednotlivce a jeho svobodu je třeba si uvědomit, že naši svobodu do budoucna nic nezaručuje. Když dovolíme, aby byla dostatečně dlouho popírána, jednoho dne zmizí. A o to jde islámským zemím na konferenci v Dubaji a jejich agentům v mešitách a Islámských nadacích v Evropě i České republice.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Egyptský soud odsoudil za urážku islámu k trestu smrti

Policie: „zbraně na párty v brněnské mešitě nejsou trestné“

Bude brněnskou mešitu zachraňovat tlak BIS v mediích?