"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bude brněnskou mešitu zachraňovat tlak BIS v mediích?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 9.12.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Bude BIS zachraňovat brněnskou mešitu a Muneeba Hasana Alrawiho tlakem na media? Obávám se, že toto hrozí. Přesvědčil mě o tom článek na Novinkách.cz, kde se dává prostor panu Alrawimu a jeho lžím o mě, ale mě se nikdo z redakce Novinek/Práva na jeho obvinění nezeptal.

Záložka

BISOmlouvám se čtenářům za to, že dnes zde dávám již druhý příspěvek za dnešní den, ale text, jenž byl zveřejněn o mé osobě s odkazem na to, že to jsou slova Muneeba Hasana Alrawiho je natolik závažný, že jsem se rozhodl reagovat.

Kdo pozorně sleduje výroční zprávy české kontrarozvědky BIS ví, že tato služba nepovažuje kontroverzní názory lidí, jako je Muneeb Hasan Alrawi a jeho kolegové, za extremistické.

Pan Alrawi x roků zastával názor, že stát Izrael nemá právo na existenci, sebevražedné útoky na židovské civilisty v Izraeli nebo americké (a tehdy i tedy české vojáky) v Iráku jsou legitimní. A to vůbec nemluvím o jeho názorech na zabíjení odpadlíku od islámu, kamenováni žen obviněných z cizoložství atd.

Podobné a další názory zastávají lidé z jeho okolí včetně Lukáše Větrovce, Samera Shehadeha apod. A přitom má Muneeb odvahu vyhrožovat soudem tomu, kdo upozorní, že uvnitř komunity kolem jeho osoby se dějí podezřelé věci.

Doslovně Muneeb Hasan Alrawi vlastně řekl, že zveřejnění informací o kontroverzních věcech a názorech mezi jeho muslimy poškozuje nejen je, ale i Českou republiku? Opravdu a čím? Tím, že je tak ukázána pravda o tom, co se mezi muslimy děje a zdiskreditováni někteří pracovníci BIS monitorující české muslimy, kteří podávali jiné informace veřejnosti? A proč jen, protože mohli mít nějaký výměnný obchod mezi sebou a Alrawim?

Ano, otevřeně píši výměnný obchod. Protože mezi muslimy se již x roku vykládá, že Alrawi s českými tajnými službami spolupracuje. Jestli je to pravda nebo ne, nevím. Jen vím, že jednou ve slabé chvilce mi před x roky přiznal kontakty s vojenskou tajnou službou a bývalými činovníky StB, s nimiž měl obchody.

Pokud, ale Muneeb s agenty BIS spolupracoval nebo ještě spolupracuje mají teď společný zájem. Umlčet a diskreditovat Lukáše Lhoťana, protože nikdo z nich neví k čemu všemu se ještě dostal nebo mohl dostat a co by asi nemělo spatřit světlo světa. A hlavně jim už několik let dělá vážné problémy.

Jestli z tohoto důvodu vydaly Novinky.cz článek, kde dávají prostor Muneebu Alrawimu a jeho lžím o mé osobě a jeho výhrůžkám, tak to nevím, ale uvidíme kolik novinářů se začne chovat podobně a propagovat Alrawiho lži, polopravdy o mé osobě aniž by se mne zeptali.

Nejsem jako Muneeb Hasan Alrawi a jeho komplici, nebojím se veřejné diskuze. A proto zde dávám odkaz na článek Novinek a níže také uvádím základní body Alrawiho lží:

V mešitě v Brně mají zbraně, tvrdí bývalý muslim a ukázal fotky s airsoftovou puškou

Doporučuji vám také k přečtení článek o tom, že se v mešitě střílelo i ostrými střelami:

Muslimové chodí do brněnské mešity ozbrojení

Ozbrojení muslimové v brněnské mešitě - legrace či hrozba?
 

Výběr tvrzení Muneeba Hasana Alrawiho z textu novinek

Muneeb Hasan Alrawi:
„Lhoťana známe už velmi dlouho, a i když víme, že je schopný všeho, aby se zviditelnil nebo mstil, tak tohle nás doslova vyděsilo.“

Reakce:
Ano, poukázat na to co se děje mezi muslimy a jaké mají názory je mstou. Co jiného dodat? Kdo má zájem nechť si prostuduje mnou zveřejněné podklady a rozhodne se sám jestli dělám správnou věc, nebo se jen mstím.

Muneeb Hasan Alrawi:
„Poškozují nejen nás, ale i celou společnost, prakticky celou zemi.“

Reakce:
Ano, zveřejněním informací o tom co se děje mezi muslimy a jaké mají názory poškozuje rozhodně ty, co tyto názory mají, ale hrají si na umírněné muslimy. Ale čím to poškozuje naši zemi? Tím, že může nastat bojkot od zemí a lidí, co sponzorují takové aktivity a oni pak s námi přestanou obchodovat? Tak to nám jen prospěje, než podporovat islamisty a teroristy.

Muneeb Hasan Alrawi:
„Samozřejmě jsme vůbec netušili, že něco takového existuje (tj. muslimové se zbraněmi v brněnské mešitě nebo snad fotky takových lidí? Pozn. Autora blogu).“

Reakce:
Muneeb moc dobře ví, že lidé chodí do mešity ozbrojení střelnými zbraněmi a že už tam bylo pár incidentů, kdy při neodborné manipulaci došlo k výstřelům, kdy jen shodou náhod nebyl nikdo zraněn.

Muneeb Hasan Alrawi:
„Jde také o nejhorší znesvěcení naší modlitebny v Brně, byť šlo jen o makety. Vždyť my nedovolujeme, aby se ani hračky v podobě zbraní objevovaly v dětském koutku, který je součástí mešity.“

Reakce:
Proč tedy dovolují, aby chodili do mešity lidé se zbraněmi na páteční modlitbu apod.? Nebo to snad Muneeb chce popírat? A dětské atrapy zbraní v mešitě byly. Nosili je tam samotní muslimové, Alrawiho švagr a jednou si s nimy hrály i Alrawiho děti, takže buď neví co se v mešitě děje nebo lže a hraje na city čtenáře.

Muneeb Hasan Alrawi řekl novináři z Novinek:
„Muslimové ho ale nakonec ze svých řad vyloučili.“

Reakce:

Muneeb musí tuto lež omílat jako nacistický ministr propagandy, protože je to jedna z mála, lží jež mu mohou projít. Byl jsem to já kdo řekl, že už dále nebude tolerovat to co se děje mezi muslimy v mešitě a co se Munebovi daří skrývat, jenže bohužel je to tvrzení proti tvrzení a tak zde Alrawi může hodně lidi získat na svou stranu a on to ví. Vlastně sem se tak stal prvním člověkem, kterého muslimové ze svých řad vyloučili. Protože to doposud neudělali ani s jediným teroristou, který za posledních několik desetiletí spáchal vraždy. Inu někdo musel být z miliardy muslimů první. (Smích.)
V roce 2010 jsem popsal své důvody k odchodu z Islámské nadace zde:
Můj osobní postoj ke krizi české muslimské komunity

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Ozbrojení muslimové v brněnské mešitě - legrace či hrozba?

Soud o islám v Bobošíkové Suverenitě ukončen

Bouře kolem kritiky islámu ve Vatikánu

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | Lhoťan
2391 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Miliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraciVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - Gruňi

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Vědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojujíVíce než polovina Poláků (58 %) si myslí, že Německo by jejich zemi mělo vyplatit odškodnění za škody napáchané za druhé světové války. České republice Německo dluží až patnáct tisíc miliard korun

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

ParlamentniListy.cz

Babiš se vysmál Milionu chvilek. A vyprášil ministra ČSSD Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělce
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď