O celém případu informovala MF DNES zde.

Důvody proč ji stáhl neznám, ale může se vymlouvat na cokoliv, faktem je, že jsem soudu předložil dosti dlouhý seznam důkazů a svědků dokazující má slova a potvrzující, že kandidát Suverenity v krajských volbách a člen republikového vedení Suverenity o svém vztahu k islámu lže.

Můj motiv byl jednoznačný. Chtěl jsem upozornit nejen na to, že politik Suverenity lže a dělá tak to co Suverenita vytýká jiným politickým stranám, ale také upozornit na skutečnost, že strana tvrdící, že je proti islámu a mešitám má ve skutečnosti ve vedení člověka s přátelským vztahem k mešitě a s islámskou minulostí. (Vycházím z osobní znalosti pana Libora Matouše po dobu několika let do roku 2010.)

Přesto dle zásad Kristovo morálky nevolám po potrestání za lživé obvinění ze strany pana Matouše, ale naopak mu nabízím pomoc. Pokud opravdu prozřel a pochopil co je islám zač a má odvahu veřejně říci co
vše v brněnské mešitě zažil a co ví o jejím vedení panem Muneebem Hasanem Alrawim je mezi námi ex-muslimy a bojovníky za naši vlast vítán. Vždyť i jeho straně by pomohlo, kdyby řekl vše co ví o pozadí
nejen pana Muneeba Hasana Alrawiho, ale i pronikáni islámského radikalismu do jihomoravské společnosti.

Vždyť byl mnohokrát svědkem jako já podobných názorů a projevů ze strany vedení brněnské mešity, jako jsou tyto z pátečních kázání Lukáše Větrovce v brněnské mešitě, kdy Větrovec zachraňoval jméno Muneeba Hasana Alrawiho sebeobětováním:
Jistě Suverenita teď může pana Matouše přesvědčit, aby rezignoval ze strany. Ale zbytečně tím ztratí člověka, který může pomoci jak Bobošíkové, tak zájmům České republiky. Členové Suverenity si mohou promluvit s panem Matoušem a on se k (bývalému) muslimství přizná. Vlastně tenkrát ani neměl na vybranou, byl zamilován do muslimky a podle islámského práva si ji mohl vzít pouze jako muslim, takže konvertovat musel a když vztah nevyšel ... po dobu co byl mezi muslimy v Brně poznal skutečné názory pana Muneeba Hasana Alrawiho a jeho kolegů, takže pokud bude konečně upřímný může potvrdit informace o radikalismu v brněnské mešitě na což poukazuji i já v knize Islám a islamismus v České republice (například zde).

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Náboženský vůdce muslimů vyhlásil džihád Rusku

Bouře kolem kritiky islámu ve Vatikánu

Česko šetří na svých občanech, ale financuje islámské přistěhovalce