Samozřejmě, že se to vše děje na úkor původního obyvatelstva a jejich budoucnosti. Vtipné je, že někteří politici vládnich stran tvrdí jak ji jde o to podpořit naši společnost, jak je proti multikulturalismu a migraci …

Ale jde pouze o propagandu. Naopak za jejich vládnutí se nic neučinilo proti těmto jevům, ale státní správa dokonce v době šetření utrácí miliony korun na podporu integrace muslimských vystěhovalců v České republice a za peníze, které převádíme do Evropské unie se v rámci podpory tolerance a multikulturalismu podporuji projekty podporující muslimské přistěhovalectví a říká se jím, že asimilovat se do naši společnosti je vlastně zločin.

Jistě zatím nejde o miliardy, pouze o miliony. Ale v době šetření a úpadku naši společnosti je to varování. Pokud se to nezastaví teď budou z toho za pár let ne desítky milionů, ale desítky miliard.

Uvádím zde jeden takový příklad:

Projekt: Podpora zaměstnanosti a samostatné výdělečné činnosti žen z tradičních muslimských komunit žijících v ČR
Web zde.
Částka přidělená na realizaci projektu : 7 118 568,00 Kč

Území realizace: Středočeský kraj a Ústecký kraj.

Otázkou je kolik podobných projektů se v ČR již realizuje. Média, muslimové a politici nás přesvědčují, že masová migrace muslimů do ČR nehrozí. Dobře, tak proč potom se realizují všechny tyto programy? Nebo to jsme tak bohatá země, že si můžeme dovolit takový nadstandard pro nezaměstnané muslimky? A proč když už, tak to neprobíhá v rámci aktivit Úřadu práce?

Položme si otázku: Proč část českých politiků sice veřejně tvrdí, že je proti multikulturalismu, masové imigraci apod. Ale přitom se pod jejich vládnutím potichoučku připravuje vše na to, až dnešní obyvatelé České republiky vymřou a budou nahrazeni přistěhovalci z muslimského světa, Asie a Afriky?

Jenže položit si tuto otázku a volat politiky k odpovědnosti za to, že potichoučku nechávají českou populaci vymřít a naši civilizaci zaniknout by bylo rasistické, xenofobní a politicky nekorektní …

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Absurdní: Zeman brání židy a Fischer albánskou mafii

České mesto Louny zverejnilo vyhlášky vo vietnamčine